Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Bruna92

    Hm, ne zelim biti nepristojna ali nigdje ne vidim Blazinu objavu o smrtnom slucaju… Vrtim stranice unatrag ali nista…
    Blaza, moja sucut, drzi se! 

    zadnji post na 2513…danas smo opet natipkale cuda 😊  jesi ti iskoristila dan i uzivala?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar annchy17

    annchy17

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Barbie stvarno izgledas top, ko bi reko da si u 37 tjednu. 
    Cure u bolnici drzite se :)
    Neko je pisao i zutom iscjedku, ja isto imam malo zuti, malo bijeli 😐🤔
    Nego, nikad nisam bila na interliberu, pa me zanina kak su cijene knjiga? Ima nesto i povoljnije? 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Usla na forum sada da čitam. Nemam kad glave dignuti haha, pecka me nesto dole i sebe sam zapostavila. Videćete brzo haha. 
    Nego sad pisem za Maggie, krenulo je? Sta se desava? Jupiiiii 😍🤗 Mi bi da ti to sutra hahhaha ❤️💪 Nastavljam dalje čitati, nesto se desava sa Mirandom i Barbie jr postavila slikuu, odoh je ganjati haha (inace ja citam sad unazad hahaha, tj novije prema starijem, tj valjda dobro objasnjavam, nezz dan koji je haha beba ima grcice) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    du1988

    Bruna92

    Hm, ne zelim biti nepristojna ali nigdje ne vidim Blazinu objavu o smrtnom slucaju… Vrtim stranice unatrag ali nista…
    Blaza, moja sucut, drzi se!
    zadnji post na 2513…danas smo opet natipkale cuda 😊 jesi ti iskoristila dan i uzivala?


    Stvarno mi je promaklo, bas se glupo osjecam…
    Ja? Jok, bila sam totalno beskorisna danas, samo sjedila na balkonu dok je bilo toplo i onda se prebacila na kauc 😂
    Ali sutra ce biti aktivno, vozim muza na posao jer mi treba auto, pokupiti komentar nalaza na nuklearnoj, kod jedne bake na kavu, kod druge bake na rucak, predvecer kod mame i tate… 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu
    Pticice draga, opet pravim pauzu u čitanju da odgovorim, pa kako uvijek imas divne rijeci za sve nas 😍 Stvarno me raznjezis, a luda porodilja sam 🤣😍🤗 Lako zaplakati haha. Jedva cekam da dodje vrijeme da se upoznate ti i tvoja cura i da mi tebe uzdizemo 😍😘 i predobra fora za papir olovku, skontala sam da i meni bi sad posluzilo 🤣
    Barbie , ne znam vise kako da ti pohvalim izgled haha 😎 Ajd ti u neku agenciju, fotosuting 🤗😍 
    Miranda i Truskawka i nasli blizanci 😍 Držite se cure, Truskawka moze komotno da dočekuje svoje, a Miranda, nadam se da cete jos izdrzati 3 u 1, znam da hocete i ima da kukas, pises, pa zeno sta smo ti pitanja postavile, crnjaka napisale 🤣 Ja sam malo neaktivnija, ali ima neko aktivan uvijek.
    Pticoo ne gledaj te mjere toliko. Koliko meni razlicito izmjerise bebu 3, 4 doktora u 2 dana haha 🤣 I kao zaostaje preko 7 dana, na kraju beba skolske mjere po mnogim clancima za 35 plus 1 (normalno 2400 i 47cm, Lena 2410 i 47cm). 
    Ja sam sam premorena i srecna i 10kg mrsavija, 77kg imam. Evo i slicice mame i bebe 😘

    Pozdrav svimaaa. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Blažo, moja sućut 😘

    prijavljujem nesanicu. cijelu noć se beban toliko vrti, baš mi je nelagodno. oči su mi ko krafne. i onda mi vele da se naspavam dok još mogu. ne znam kad sam se posljednji put pošteno naspavala 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar mateja91

    mateja91

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Prijavljujem nesanicu i ja, evo vec se skoro sat vremena vrtim po krevetu 🙄
    Drugo nista novo, i dalje sam u iscekivanju kad ce se ovi trudovi koji me zafrknu svako tolko pretvorit u prave i postat redovni…
    Nisam popratila, jesu nam Vana i Blaz stigli doma? 🤔 Kak ste vas dvoje, se smirila upala? 
    Snovi su i kod mene ovih dana uzas, samo sanjam porode, trudove, bebe… bas se vidi cime sam opterecena non stop 😅
    Nocas sam sanjala da sam rodila blizance ali prerano, imali su svaki oko 800g 😳😳 Drame…
    Cekamo Maggie danas, bas me zanima jel ce se kaj pokrenut 😁 Javi nam svakako i nek je sretno! 😘

    [lilypie.com]

  • Dalal

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Dobro jutro i od nas…Ja se rijetko javljam, ali evo da priznam da mi je najljepši dio dana kad ujutro ustanem, skuham kafu, spremim doručak  (moram rano jesti zbog dijabetesa)..i uzmem telefon da vidim sta nam ima novo na Klokanici u ovoj našoj divnoj grupici. Naravno još uz to da mi dan poprave sve naše dobre vijesti sa pregleda o iz bolnice. 
    Pričice tebi naklon do poda kad uspiješ upamtiti ko je Šta napisao i to unazad nekoliko dana. .Ja ne znam ni čiji sam zadnji post pročitala 😀😀. .
    Svima neka nam je lijep i sretan ovaj četvrtak 😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Blaza moja sucit i meni je promaklo oprosti…
    Jutro svima
    Mene upravo dragi pikno pa nemrem zaspat a i inace losa noc i moji kukovi bole za popizdit 
    Navecer se i moj mali vrpoljio i moram priznat da je bilo bolno cak sam se i uplasila da bi jutros skuzila inace mu je glava bila skroz nisko s ljeve strane a danas je na desnoj u visini pupka izdalo ga stucanje pa nije ni cudo da me bolilo sinoc njegovo vrpoljenje

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    meni je zanimljivo kako je moj bio ful miran cijelu trudnoću. i svi vele da se najviše miču kad imaju mjesta, a pred porod smire. kod mene skroz obrnuto. nekad imam osjećaj da će mi neki organ izbiti kroz usta koliko se okreće 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.