Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Barbi  to Neo nadoknaduje sto je prije bio miran pa si misli e mama tolko si me hvalila al sad cu ti pokazat kaj ja jos sve mogu 😂😂😂karate kid u trbuhu 😂😂🔝🔝🔝🔝
    Ali tocno se osjeti razlika kako sve vrijeme ide i postaju veci i snazniji tako ni ta vrpoljena i udarci vise nisu blagi i ugodni vec pravi borbeni i poneki jako bolni 
    Al kak se veli sve bu mo mi to izdrzale samo neka su oni nama zivi i zdravi 😍🥰

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Jutro ranoranioci 🤗😊 imam i ja neke neugodne i cudne bolove, nekako se drukcije proteze pa se zabija posvuda 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Maggie, jesi još 2 u 1? kako je noć prošla? 

    e da, prije su mi ti kickovi bili slatki i nježni. sad je baš karate kid 😂 kopa si još mjesta, a nema. još nemam neke snove i strahove vezane za porod. mene brigu gluposti. tipa, hoću li spakirati dovoljno uložaka, hoću li moć oprat tamo kosu 😁 porod sam doživjela kao nešto što moram obaviti i to je tako, pa o tome kao ne razmišljam. odnosno, meni je u glavi cijelo vrijeme da će sam porod proć ok i da ćemo bit živi i zdravi.

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    jutrooo mi smo sinoć bili vani pa sam bome evo do 7 spavala. Ja već dooosta teško mogu sjedit, a da me npr udarci ne štrecaju, i samo odjednom poskočim. A ono kad s jedne na drugu stranu nogama lupa to me stvarno zaboli, i u roku brzo moram na wc! Mome je stvarno malo mjesta, al neka ga još.
    Miranda virujem da je u bolnici teško, pogotovo kad imaš dijete doma, al izdrži - krenuti će i blizanci brzo, pa će se B mama vratiti sa najljepšim poklonima.
    Druge cure u bolnicama - drž te se. A maggie ti polako, znam da se jedino tebi ne žuri  sad biće svi napeti kad ćeš,..
    Pticaselicazgst nisam opustošila ikeu, al najbitnije - malmica kupljena. Imala popis na mob, a mob prazan i izgasio se bio tako da neke stvari sam čak zaboravila…
    U nedilju polako idemo doma, a idući tjedan je kod mene doma generalka 😅😅

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Jutro cure! 
    Barbie, preslatka busica, bas ti lijepo stoji 😍
    Miranda, otkud bi nas gnjavila, samo se ti redovno javljaj, sad kako vas je toliko po bolnicama, samo iscekujemo neke vijesti. 
    Maggie, javi se! 😅😅😅 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Blaza moja sucut!
    Magie stanje jutros?😊
    Barbie divna kao i obicno,
    Mame bliznica svaka cast i sretno😘
    Mame u bolnicama kako ste?
    Kod mene nespavanje i dalje ,bas sam grizli😠,prijavljujem i ja aktivnost bebaca i ne bas ugodne udarce ,sutra kontrola.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Jutro, jutro! Pa nesto sam cak i spavala 👍
    Salatice tinjas bodris i zabavljas vec mjesecima. Doslo vrijeme na nas! Trbuh ti je prekrasan, nikakav visak neces imati kad se maternica vrati skroz 😳 a Lena..jaooooo 😍😍😍 jucer muz i ja lezimo na krevetu, napravili mjesta izmedu nas i pricamo Antoneli kako joj cuvamo mjesto kad se rodi. I onda vidim ovu slikicu tvoje mrvice kako spava s rozom dekicom 🤩 
    Barbie toliko dobro izgledas da je nestvarno! Trbuh ti stoji izmisljeno! Bas sam jucer citajuci obratila paznju na odjednom nemirnog Nea. Nista od tvoje mirne bebe koja samo jede i spava, dobit ces malo hahara 😂 salim se, naravno 😘
    Dalal neznam ni ja kako vecinu popamtim. Postoje cure koje su mi se zavukle po kozu toliko, koje su me toliko tjesile i umirivale (mislim da ni same nisu svjesne koliku su ulogu odigrale da ostanem mentalno zdrava 😶) da jednostavno zelim znati kako su, sto bi rekla salatica kao da su mi rođene 😅
    Maaaaaaagggiiiieeeee 😜😜😜 hahaha, kako svi navijamo osim tebe.. hahahaha
    Miranda ako ti je lakse pisat- pisi, ako ti je lakse povuc se- povuci se. Samo pokusaj u glavi bit realna. Zaista realna. Nemoj dozvolit svakakvim mislima da te napadnu. Bebe su velike, ti si u visokim tjednima. To su cinjenice. Trudovi su stali i bit cete jos 2u1. Jos vece bebe i jos veci tjedni. A sto se tice B, vjerujem da ti nedostaje ali zaista nije kraj svijeta. Grlim 🤗
    Zvrkice danas + još 1 dan 👌
    Ptico jel Sparac rekao da je glavica manja ALI DA JE TO SVE NORMALNO? ako je to on rekao, udri brigu na veselje. Uostalom, princeza mora imati manju glavicu da bi mogla nositi 👑 😉
    Ima li danas pregleda? Sretno svima!

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Kani07

    Jutro!
    Blaza moja sucut!
    Magie stanje jutros?😊
    Barbie divna kao i obicno,
    Mame bliznica svaka cast i sretno😘
    Mame u bolnicama kako ste?
    Kod mene nespavanje i dalje ,bas sam grizli😠,prijavljujem i ja aktivnost bebaca i ne bas ugodne udarce ,sutra kontrola.


    Pa dobro gdje si tiii?  Kako leđa? Halooooo, pa 36 punih danas! Ulazis u termin zeno! Danas je dan za slavlje, grizi neku tortu 😎😎

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Ja moram reći da od pregleda spavam ko beba, bez ružnih snova, buđenja, bolova isto nema nekih kao prije, samo preko dana ako duže stojim ili hodam…
    Blaža moja sućut!
    Barbie super izgledaš! Stvarno si mi fenomen, ja sam cijeli život mršava, često kritizirana i da sam premršava (kao da je to moj izbor - takav metabolizam i geni), ali u trudnoći sam se odmah zaoblila i trbuh je veliki. 
    Sretno svima na pregledima danas, Maggie, javi novosti…
    Cure u bolnici, još jedan dan je iza vas 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Eh zaboravila sam, salatice i ti mrak izgledaš! Trbuh se fino istopio 😃

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.