Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Koliko ste se raspisale da sam pola toga pozaboravljala dok sam dosla do kraja
    Barbie ti si zeno avion
    Salatice i ti si skroz super opala
    Anu sam vec jucer ishvalila po tome pitanju
    Kani nek ste usli u sigurne tjedne
    Zvrkice dan po dan, svaki dan je velik
    Miranda grlim i provaj se ne zamarati, tesko je kad svasta znas ali moras jednostavno se posloziti u glavi i misliti pozitivino, Ja sam svasta prosla u prvoj trudnoci , do toga da je muz nocio samnom kad sam imala gripu u bolnici(btw koju sam pokupila od kolegica koje su radile bolesne a ja ležala kao EPH gestoza) i nisu znali hocu li se izvuci pa su ga pustili da bude samnom do “zadnjega” , em sto teoretski svasta znam i sto sam svasta vidila dok sam radila u intezivi od postporođajnih komplikacija,te mi je stoga trebalo godina dok se odlucim na drugu al sam sve poslozila u glavi da ce biti dobro i mora biti  i u niti jednom trenutku do sada nisam pomislila nista negativno
    Blaza moja sucut
    Maggie vjerujem da si u radjaonin kad se nisi jutros javila

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Jutro svima 😍
    Vidim da vas dosta muku muci sa nesanicom. I kod mene je prisutna al sam eto sinoc dobro spavala skoro do maloprije, tako da sam bas super danas 😍
    Salatice super izgledas, wooow 😁😁 jos bitnije je da se bolje osjecas 😊 a Lena izgleda preslatko u ovoj rozoj okolini 😊
    Zvrkice nismo navikli da si nam down, al ti vjerujem kad kazes da te jednostavno bolnica ucini takvim. Probaj bit sto vise pozitivna, s bebicom je sve u redu, nalazi su uredni a sva sreca pa dani brzo prolaze 😊
    Maggie izdrzi 💪
    Miranda ne mogu ni zamislit kako ti je.. B je sigurno tesko, sva sreca pa ju drugi uspiju animirati i skrenuti misli sa trenutne situacije, zamisli da je drugacije, bilo bi ti jos teze. nadam se da cete ubrzo kuci, a sta kazu kakve su prognoze? Koja ste sad faza? 
    Pticice kaze sparac da je sve u redu, da nije razlog za brigu i ja mu vjerujem 😊 hihihi daaaa, a i bit ce meni lakse na porodu 😊 hvala ti draga 😘 

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Zahuktala se ova nasa grupa opasno! ptičice, ti si bas draga i brizna, sve nas podignes, kao i salatica! ❤️ miranda, zamisli da rodis na isti datum kao i B.! Ali ipak ti zelim da ostanete duze 3u1! zvrkice, zao mi je sto si pala psihicki, znam da je tesko, ali saljem ti puno snage da izdrzis to sve i da docekas svoju Z! vana, sutra ste kuci i mogu misliti koliko se veselite! 💙 salatice, ana, uzivajte  sa svojim smotuljcima srece! Ja svoju postajem nestrpljiva cekati…a o nesanici necu ni poceti…ne sjecam se kad sam se posteno naspavala!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Vana drzimo fige da nalazi budu super i idete doma😘.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Ivana_G

    Ivana_G

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Toliko sam stranica u zaostatku, a ovaj tjedan radim 3 dana u komadu (dogovorila sam se sa šeficom svaki drugi dan pauza doma) tak da niš ne stižem, još nam se i kumče rodilo u pon, jučer izašli iz bolnice pa su nas zvali na kratko da pozdravimo malu ljepoticu 😍😍😍😍 i naravno pričale o porodu i iako sam do sad govorila da ne bi epiduralnu, sve više razmišljam o tome… kakvo vi imate mišljenje: zakaj da/zakaj ne i da li je netko već imao porod s epiduralno itd itd… sutra sam free pa ću u miru čitati sve. 💃

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    annchy17


    Nego, nikad nisam bila na interliberu, pa me zanina kak su cijene knjiga? Ima nesto i povoljnije? 🤣


    Za razliku od ranijih godina,puuuno toga se prodaje po redovnoj cijeni. I punontogs je tskodje snižrno,ai sniženo i u webshopu.😉

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ivana_G

    Toliko sam stranica u zaostatku, a ovaj tjedan radim 3 dana u komadu (dogovorila sam se sa šeficom svaki drugi dan pauza doma) tak da niš ne stižem, još nam se i kumče rodilo u pon, jučer izašli iz bolnice pa su nas zvali na kratko da pozdravimo malu ljepoticu 😍😍😍😍 i naravno pričale o porodu i iako sam do sad govorila da ne bi epiduralnu, sve više razmišljam o tome… kakvo vi imate mišljenje: zakaj da/zakaj ne i da li je netko već imao porod s epiduralno itd itd… sutra sam free pa ću u miru čitati sve. 💃


    Sa prvimvime sinom porod od 13 sati, dalimi epi par sati pred kraj, primila se samo jedna strana tako da nisam osjecala pola tjela, pola jesam, kao da ju nisam ni primila :/ drugi porod bez epi, bez icega, puno, puno brzi.. ja sam protiv jer prolazi drito kroz posteljicu do bebe, koje kasnije budu uspavane, lijene za sisati itd, plus ako te oduzme kako treba, ti ustvari nista ne oskecas i tiskas po ctg kako ti oni govore da ide trud, nekako mi je bas puno prirodnije da ja osjetim.trud i nagon za tiskanjem i tada da tiskam, nego napamet.. naravno, ako si prvorotka i dosla si u boks puno prerano, i porod i trudovi traju uzasno dugo onda sam za da si olaksas jer ostanes bez snage za onaj najvazniji finish

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Cure,mogu vam reci da se ozbiljno situacija kod svih približila kraju i da osjetim baš dozu nervoze i straha koja nas je obuzela sve skupa. Trebamo biti jake i spremne,i dići glavu visoko. Rođene smo za ovh plemenitu i predivnu ulogu i milijun puta će nas te male ručice zagrliti i vratiti nam svu ljubav za sve ovo što sada prolazimo. Kasnije će te male ruke postati veliki čovjek ili žena koja će nam posjećivati u starosti. Sretno smo što ćemo ili ćemo biti majčice. To ne mogu svi…
    Želim vam puna pluća svježeg zraka i pozitivnih misli…

    Noćas sam sanjala da sam rodila djevojčicu Lenu koju smo ostavili da spava u jajetu (?!?!) i onda je s neke biljke u stanu njoj nešto iz lišća nakapalo žuto u oči. Eto ti ludih snova…tko to može protumačiti. 

    Danas ulazak u 30.tt. - bome počinjem i ja sitno brojiti

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Cure da javim da sam izasla juce iz bolnice uglavnom lazna uzbuna oko ctg. Sve sto su me poslije pratili bio uredan ctg s tim da sam prije svakog uzela nesto slatko i malo setala tako da je bebi na svakom skakao eto od sad cu tako i nadam se da se nece ponoviti ostanak gore iz tog razloga. Ja na onim krevetima nisam oka mogla sklopiti cijelu noc nekakvih zvukova sa svih strana ama eto dobro je na kraju samo jedna noc.

    [lilypie.com]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Klikerice  potpisujem od rijeci do rijeci 
    Eto cestitke nama koje smo usle u pune tjedne jupiiiii🥳🥳🥳🥳🥳🥳

    Nego maggie nis se ne javlja mora da je ostala cim joj nema ni traga ni glasa 
    Zvrkice saljem puno pozitive i ljepih misli drzi se glupa bolnica mislim da svi padnu psihicki tada najvise ali zato imas nas da te dignemo 
    Takoder i svim ostalim curama koje su po bolnicama saljem puno puno pozitivnih misli i neka vas drzi to da 
    iz dana u dan ste sve blize da primite u narucje svoje 
    najvece bogatsvo i da ce sve bit uredu😍😍😍🥰🥰🥰😘😘😘❤️❤️❤️❤️
    Vanna pridruzujem se pozitivnim mantrama da napaz bide dobar i da napokon idete domeka😍😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.