Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Jaoo mama2 svaka cast na 5god staza u dojenju i na tolikom znanju i iskustvu…ne poricem da ga nemas niti mi je to uopce bitno…jer ode smo smo da razmjenimo iskustva i savjete i koliko toliko olaksamo jedna drugoj…a sad da ulazim dublje ne hvala…mislimm ne bi se slozila sa tobom u dosta toga..i mislim da ako si toooliko staza natukla o dojenju da zaista si nesto i naucila al ocito je to na pocetnoj razini..plus savjet na jesenskim koji si dala za majku koja je rodila dvoje djece je smjesan..jer cura ima nagon na guzu to ne znaci da beba lete van odma..nego da polako pocinje i da se polako spusta u mjesto kojem treba bit za porod..a da je izgon bila bi u radaoni..ok??tako da imas neko iskustvo ali pomalo me iznenadi samo tolikoo s ibzirom da ga volis udjelit kao netko ko ima dosta staza u svemu tome…bar tako citajuci tvoje postove ti se tako prezentiras..no dobro nit me briga nit je moja stvar..a za urin
    Cu se suzdrzat…necu komentirat…ma ni pametovat..vidim imas iskustvo pa eto..😉😉

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Svjesna, ja imam male bradavice i ispupčene su samo kad sam uzbuđena ili kad mi je hladno. a u biti ni tada nisu baš ono ful ispupčene. tako da smo tu negdje, nisi jedina :)

    što se tiče debljanja, ja se fakat nadam da mi sada ne slijedi najveći prirast kila :D jednostavno se sa svakom kilom osjećam nekako tromije i kao da mi ta kilaža ne paše na okvir tijela. cijeli život sam ful izdužena i nekako štrkljava. i stvarno mi ta dodatna kilaža ne stoji dobro uopće i teško ju nosim. pa se nadam da neću dobiti tipa kilu tjedno do poroda :D

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    i htjedoh reć da me iznenadilo koliko nemam samokontrole kad se radi o hrani. uvijek sam dosta jela, ali mi se ništa nije primalo. i onda sam, očito ful površno razmišljajući, pričala kako ne kužim te ljude koji ne mogu prestat jest kad dobiju 20 kg, ne mogu se zaustaviti i bla. a sad u biti između obroka trpam čokoladu, jedem nezdravo, itd. i baš sam ta osoba koja vidi da se deblja, ali ne staje. tako da ne treba nikoga unaprijed osuđivati :D

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cure lakse mi je kad znam da nisam jedina i da nas ima tu sa slicnim situacijama, ja mislim da ce to sve biti ok i da je najbitnije da su beboni zivahni i zdravi ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    m girl ja sam na isto 8+, krenula sa 52,sad sam na 60.prva 3 mjeseca nisam baš ništa dobila, kasnije sam dobivala 2 kg po pregledu. I vjeruj, to je super  dobivanje. Ništa previše. Ja sebi izgledam isto, znači nitko ne vidi da sam trudna dok ne vidi veliku loptu 😄 s leđa se baš ništa ne kuži, svi baš svi kažu da se nisam ništa udebljala. A malac na zadnjem mjerenju 1800 g. I trbuh je baš velika lopta. Najdraža 
    Znam kako jedem, ginekolog kaže da je to sve dobro i samo umjereno sve, nek slobodno jedem i slatko i počastim se, samo umjereno. Mislim da je to inače najbolji recept. I što jednostavniju hranu, što manje prerađenu. To je najbitnije, ono što se najviše jede da je kvalitetna hrana, a ovako sa strane možemo malo 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Ptico, i ti uzivas u buri? Diiiivno je 😁😍
    Ja se ne opterecujem dojenjem. Dat cu sve od sebe da to funkcionira, pratim rodine savjetnice na fejsu i potrudit cu se da imam zivaca kad krene to nasisavanje ali ne mogu garantirati da cu ga imati. Znam kako ruzno to sad zvuci i vjerujem da ce se promijeniti kad ugledam svoje malo cudo ali kad cujem da zene provedu skoro cijeli dan sa bebom na sisi meni dode slabo… Mnogi ce reci da sam nemajka ali isto tako vjerujem u onu “sretna mama - sretna beba”… nekako cemo se vec snaci da beba bude sita i zadovoljna a da mama ne bude pregladnjela i smrdljiva… Nemojte me razapet sada 😖

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Bruna92

    Mnogi ce reci da sam nemajka ali isto tako vjerujem u onu “sretna mama - sretna beba”… nekako cemo se vec snaci da beba bude sita i zadovoljna a da mama ne bude pregladnjela i smrdljiva… Nemojte me razapet sada 😖


    slažem se s tobom :*

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Barbie i ja se teško kontroliram.
    Jede mi se sve nezdravo i što prije nisam jela.
    I meni su rekli da najviše dobijemo u 2 tromjesečju jer maternica stišće želudac pa kao ne možemo puno papati.

    Ja se isto nadam da neće ići bas kila tjedno 😂😂😂

    Svjesna i moje su tak otprilike, ali sve ovisi i o bebi kažu. Možeš imat savršene ako beba neće sisat. 
    Evo moja prijateljica muku muči sa malom jer je halapljiva i ne da joj se vući pa se razdere i onda mora bočicu još. Dok sa prvom bebom nije imala problema.
    Kako bude išlo, ići će 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Jaoo mama2 svaka cast na 5god staza u dojenju i na tolikom znanju i iskustvu…ne poricem da ga nemas niti mi je to uopce bitno…jer ode smo smo da razmjenimo iskustva i savjete i koliko toliko olaksamo jedna drugoj…a sad da ulazim dublje ne hvala…mislimm ne bi se slozila sa tobom u dosta toga..i mislim da ako si toooliko staza natukla o dojenju da zaista si nesto i naucila al ocito je to na pocetnoj razini..plus savjet na jesenskim koji si dala za majku koja je rodila dvoje djece je smjesan..jer cura ima nagon na guzu to ne znaci da beba lete van odma..nego da polako pocinje i da se polako spusta u mjesto kojem treba bit za porod..a da je izgon bila bi u radaoni..ok??tako da imas neko iskustvo ali pomalo me iznenadi samo tolikoo s ibzirom da ga volis udjelit kao netko ko ima dosta staza u svemu tome…bar tako citajuci tvoje postove ti se tako prezentiras..no dobro nit me briga nit je moja stvar..a za urin
    Cu se suzdrzat…necu komentirat…ma ni pametovat..vidim imas iskustvo pa eto..😉😉


    Zadranka, ne znam što je rekla krivo oko dojenja? Ako možeš reći. Ne bi ni ja započinjala rasprave, ali sve što je žena napisala stoji, ja sam bila na sastancima potpore dojenju, patronaža, cura sa svoje dvoje djece, nam je sve ovo isto rekla, cura je spasila toliko žena koje su htjele odustati kad je bilo teško i pomogla im je, toliko ju hvale i cijene, samo nju svi traže. I sve je ovo rekla, ne postoji slabo mlijeko, mlijeko nikad ne nestane odjednom, i još puno puno savjeta je dala.
    Meni je kolegica rodila točno kad sam ja ostala trudna, znači 6 i pol mjeseci mali ima.. I neki dan kaže, žao mi je jedino od svega što sam tako brzo odustala od dojenja, sa drugim neću tako. Ona je kroz prvih par dana odustala i prešla na bocu, nitko joj nije pomogao kako treba i uopće ne krivim nju, jednostavno nije znala kako. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    imam stvarno super doktoricu, ali ova njena sestra se nikad ne javlja na telefon. evo, to me stvarno izluđuje. jer i kad sam tamo vidim da zvoni, sjedi pokraj njega i ne javlja se. rekla mi da nazovem za nalaze i sad ju nemrem dobiti već 3 dana. još ću na kraju morat otić.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.