Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    AllieH


    Tocno to zvrkice, i mene je veca frka dojenja nego poroda.


    +1

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Jutro, curke ☺ Svima želim ugodan dan i super preglede ako tko ima ☺
    Uopće nisam svjesna da je danas ponedjeljak jer je mm slobodan i danas nam je u planu krecenje tog jednog zida, postavljanje polica, a nakon toga već lagano može krenuti i sastavljanje krevetica pa da vidimo kako ćemo to sve posložiti..baš se veselim!
    Klikerice, predivan je baldahin 😍😍
    Ne znam tko je napisao da će ići do c&a, pa molim da javite kako to funkcionira s tim kuponom, jer inače ili imaš karticu za popust ili je popust svima bez ičega. Pa ako prolazi taj kod s kartice za bilo koga, onda bi i ja otisla uzeti nesto u velicini 50 (jer nemam jos nista).
    A ja si jutros razmisljam kako bi bas voljela da imam neki brojač okreta preko noći pa da znam o kojoj se brojci radi, imam osjećaj da se okrenem svakih 5min 😁
    Hvala na preporuci za film o dojenju, tko je stavio. Ako imate još kakav savjet, link za nešto zgodno za pogledat, samo šaljite 😉 Netko je nekad prije pisao da je gledao snimke s poroda, ja još nijednu, pa i tu slobodno zalijepite link nečeg što preporučate ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Klikerice baldahin je savršen!!!
    Joooj dojenje…dojila sam prvog isključivo 6 mjeseci ali mi nije u lijepom sjećanju… On nije bio neki cicavac pa smo stalno muku mučili s odbijanjem dojenja, odlasci na hitnu zbog tog, laktacijska žutica trajala 3 mjeseca, slabo napredovanje, suze i muka uglavnom. Nadam se da neću isto prolaziti s curom jer bojim se da neću imati živaca 😪 A možda se i opet zainatim 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Urin za urino kulturu mora naj manje 4 sata biti u organizmu..znaci to sad nako sat vremena nije vjerodostojno i nema smisla….jer bakterije se ne mogu nit skupit…ima tocno upute na netu….inace opce poznatno da treba barem najjj manje cetri sata..sve ovo manje nije vjerodostojno….

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Mene je vise frka svih zivih i nezivih savjeta za dojenje od ostalih, da ne spominjem vegetu jer se, jel, voli u sve mjesat 🧐😕

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    jutro cure, ja se budim drugo jutro s grloboljom, ali bome jutros kao da zilete gutam 😱 i to neki cudan dio, vise prema zdrijelu. nije nista crveno ni nateceno, bar ne ovo oku vidljivo. Morat cu u ljekarnu po neke tablete koje su dozvoljene u trudnoci.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Cure evo jedan savjet..onako dobronamjeran i s nekim iskustvom…dojila san obe cure do god dana.prekinula san sama onda mozdaa san mogla jos nastavit mozda mi to nije bilo u redu ali nekako smatrala san velike su nema smisla vise da mi se povlacu po prsima a tad bi bilo mozda za dva obroka…NE MOJTE SE S TIM OPTERECIVAT..to dode prirodno i spontano kao porod kao majcinstvo kao sve vezano za tjek radanja…moze bit problema u pocetku ali ne mojte se plasit toga i ne mojte zato odustajat…Virujte mi dode to na svoje i postanete maher znajuci da li je dobro namjesteno na cicu da li je dovoljno popalo da li je gladno..pratite pelenice po stolice se zna da li je beba gladna…prve dane imaju mali zeludcic kao tresnjica i polakooo im se povecava i jedno vam savjetujem..DOJITE NA ZAHTIJEV…tako navlacite mliko dajete bebi sigurnost povezujete se..i samo smireno nemaa mista panici..nece beba niti jedna ostat gladna..uvik ima mjesta za dohranu….pratit ce vas patronazna mjerit bebu vidit da li napreduje..a vi se uvik mozete izdoji da vidite koliko izdojite i na taj nacin provjerit da li imate dovoljnu kolicinu mlika…a o kvaliteti ce te moci znati uz vaganje da li je u ono doista hranjivo i da li je potrebna dohrana..prezivit ce te samo ne mojte se opterecivat vec s tim stvarnooo nema potribe…ugodan dan kloksice..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    du1988

    jutro cure, ja se budim drugo jutro s grloboljom, ali bome jutros kao da zilete gutam 😱 i to neki cudan dio, vise prema zdrijelu. nije nista crveno ni nateceno, bar ne ovo oku vidljivo. Morat cu u ljekarnu po neke tablete koje su dozvoljene u trudnoci.


    Meni su pomagale Panthenol septolete, bas dozvoljene u trudnoci. A imaju i cure par nekih koje su super. A jest nas hvataju viroze, grlobolje, prehlade. Tacno osetljivost trudnicka.

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    I mene uzasno strah dojenja, jer nekako sam si u glavi zacrtala da nemam bradavice za dojenje i ubijedjena sam da necu moci dojiti. Imam ja bradavice dakle nisu uvucene, male su mi areole i male bradavice ali su ispupcene. Nadam se da se varam jer bih to jako zeljela. Ima li koja slicnu situaciju a da je mogla dojiti? Kolostrum mi je vec i raniej krenuo, ponovo ga primjecujem. 
    Za svaki slucaj kupila sam elektricnu izdajalicu, pa cu da probam time i sesiricima ako budemo imali teskoca. Znate li da li se beba navikne na izdojeno mlijeko i na flasicu pa onda odbija siku? Je li pametno raditi kombinaciju dojenja i izdajanja? 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    AllieH


    Osim toga, osobno nisam ni za kakve krajnosti, ako vidim da mi ne ide, Boze moj, nije kraj svijeta. Ako ce netko reci da sam nemajka zato sto ne dojim, neka me. Daj Boze da to sve krene nekako, voljela bih dojiti i potrudit cu se dati sve od sebe, ali necu se dovesti do psihoze radi toga, jer onda nikome nece biti dobro. 🤷🏽‍♀️
    Tocno to zvrkice, i mene je veca frka dojenja nego poroda.


    slažem se. ako ide, ide, ako ne ide, ne ide. s tim da mene nije ni frka jer jednostavno se odbijam s tim frustrirati.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.