Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Ja sam baš danas gledala Rodin film o dojenju (nije mi se dalo sortirati i prati robicu pa reko da barem neku stavku s “to do” liste obavim 😁). Da, tamo su bile bočice, ali vjerojatno zato jer dolaze zajedno s izdajalicama. Ja neću ni dude, ni bočice ni izdajalice kupovati unaprijed, ako zatreba, muž lako ode kupiti. Ako ću se morati izdavati, pokušat ću prvo ručno u čašicu…a mislim da to sve ovisi da li trebam izdojiti samo višak da omekanim dojku ili moram cijeli podoj… za cijeli podoj ću ipak kupiti izdajalicu, ali kažem, to kad i ako zatreba.
    Išla sam u dm žicati paket za nakon porođaja i jedva sam nagovorila ženu da mi ga donese. Kao, vodit će se u njihovoj evidenciji da sam već rodila. Reko ok, meni to ne smeta. Ionako ne bih došla isti dan kad rodim pa je svejedno jel uzmem mjesec dana prije ili poslije poroda, a ovako već imam pelene spremne za nositi u bolnicu. 😊
    Dala mi je Pampers vel. 1… valjda će bit ok za tih par dana u bolnici, a doma će bit platnene.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Klikerice ma kakvo zivciranje..pih. Toliko sam zahvalna na mojoj zdravoj bebi da si ne dajem za pravo kukat ni zivcirat se zbog ovakvih stvari. Kako kazes, bejbe je na ptvom mjestu. Novac ce se rijesit 😊🤗
    Busybee, jagodice, odlicno za lijepe vijesti. Samo nek se gomilaju do kraja.
    Busybee koje su ti mjere bebe, s obzirom da smo nas dvije tu negdje?

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Pticice, suta ti napisem, nemam trudnicku kraj sebe :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Jagodice i Busybee super vijesti s pregleda,samo nek nam bebice rastu😍😍😍😍
    Joj i ja sam plakala na onu bebicu,predivno, i stvarno veeeelika beba😍 jedva cekam svoju,i muz se sav raznjezio. 😍😍😍😍

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    super vijesti s pregleda, nek se nastavi u istom tonu! jagodice velika bebaaaa 😍😍 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Čestitke na svim odličnim pregledima i zdravim bebama 😀😀 Nek se tako nastavi ☺️☺️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Ja sve mislim da krivo mjeri  ja i tata smo baš mršaviji, on je visok, ali slim fit ga zovem.  ali veliki je baš, trbuh mi je velik baš. Uglavnom, ništa zabrinjavajuće.
    Busybee baš mi je drago zbog dobrih vijesti i od tebe, samo neka bude sve kao dosad i nema brige..
    E da, nemoj se zbog kila živcirat, ja sam kao dobila 2,5 kg, a znam da nisam, kila manje sigurno. Vagala se odmah nakon ručka, i puno tekućine sam pila, obučena.. Kila manje sigurno, plus mali je u plus u 800g.skoro ništa. Tako i ti oduzmi sebi malo, nije to realno kao ujutro 

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Jagodice i busybee, jako mi je drago kaj je sve ok sa bebama. Volimo cuti lijepe vijesti.
    I super za dobar nalaz ogtt-a! ☺
    Ja idem slj tj na pregled i jedva cekam da vidimo svoje zlato. Rita se po cijeli dan i noc, ajmee ko ce s njime na kraj kad se rodi hehe 💙👪


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Ja sam isto cmoljila na bebu iz Života na vagi,ali meni izgleda full veliko beba 😀 a kosa tek, Ajme 😍😍

    I prijateljica mi poslala video svoje bebice stare 3 dana pa smo se i muž i ja raspekmezili.
    Tješim se keksima 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Super za vaše zdrave bebice koje lijepo napreduju, Jagodice i Busybee ☺
    Joj i mi smo gledali život na vagi, ja naravno plačem, muž mi se smije..ali i on se raznježio.. Presladak je mali Luka, a kosica kao da kacigu nosi 😁 Velika beba, bravo za tu mamu 😉
    Još malo pa i ovdje očekujemo takve vijesti 😍😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.