Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    barbiemama

    ja danas jela ćevape s kajmakom, u blizini posla. Salatice, tebi u čast :D

    meni bi te univerzalne gaćice mogle biti velike. nadam se da negdje ima i manjih. btw, ako nekome trebaju tajice S iz Lidla crne, nek se javi, pošaljem bespla, meni velike :/


    Sta se tice gacica, malo te velicine variraju  al probaj si naci S, vidila sam da ih u bubamari ima, ona marka to to ili tako nesto slicno pa vjer imaju razlicite velicine.. Ja cu ic ili sutra ili dr tjedan pokupovat sve sta trebam iz tamo pa mogu javit, ja cu si uzet M jer sam inace 36/38 broj..
    Za tajice castim kolacem ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Mina, javi mi se na fejs pa da tamo dogovorimo :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Mina, javi mi se na fejs pa da tamo dogovorimo :)


    Provjeri box jel ti islo u spam ili slicno 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Pitanjce, zadnjih par dana jednom dnevno obavezno mi trbuh skace u pravilnim razmacima, moji otkucaji nisu i sad gledam jel to onda stucanje? Jer ne traje dugo.. 🤔🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mina osjetis kao pulsiranje jednakog inteziteta..ja osjetim dole skrozz jer mi je beba doli glavicim i po par puta dnevno..moj je bass stucko

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Da se javim😉.
    Vidim rasprava o bolnicama i ja moram iduci tjedan odlucit u koju cu ,nije me strah poroda ne razmisljam bas previse imam i dobro i lose iskustvo i bas sto je netko gore rekao potrebno je malo srece a hvala bogu da sam jezicara i da cu vikat i trazit sta bude trebalo i oni me moraju me uputit kakvo je stanje.
    Salatice znam da je tesko bit u bolnici ali bitno je da je sve ok daleko si dogurala bolje da su oprezni,jos malo izdrzi😘.
    Leda su malo bolje ,masaze pomazu.
    Mi danas jedemo juhu s knedlama,leso junetinu i pecenu papriku s maslinovim uljem i bijelim lukom😋.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Mina osjetis kao pulsiranje jednakog inteziteta..ja osjetim dole skrozz jer mi je beba doli glavicim i po par puta dnevno..moj je bass stucko


    Dada ocito je stucanje u pitanju 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Ostajem jos. Dosli i kao, da pregledaju na uzv i kuca ako je ok. Ono tamo, isti manjak taj mali kao, drzace me jos dva dana sigurno. Dala infuzije neke, pa za secer da usput uradim sta treba, itd. Place mi se, kont sam da idem kuci… stvarno. A sta mi od ruke uradise, pucaju vene, na kraju napustili i pokusace za sat opet.


    Ja sam imala dvije modrice na rukama velike i natečene, jedna na jednoj druga na drugoj ruci u laktu, gdje su žile. Oni su iz toga još vadili krv svaki drugi dan, Jedan dan 7 puta. I cijelo vrijeme dvije tri one plastične braumile u ruci: jedna za krv, druge dvije za dodatne tekućine. Nije ni čudo što se ježim vađenja krvi ikakvih.
    A dobila sam i dvije velike igle u kosti kukova kod prepona za anesteziju za emobolizacije😪😪😪😪 I onu groznu epiduralnu za bolove.  A iz operacije sam se probudila sa otvorenom aretrijom da imaju otkud izvaditi krv. Uglavnom plače mi se kad se sjetim.

    A Salatice, još malo izduraj, brzo si doma 😉😊 Mi ćemo ti skratiti vrijeme 😊😊

    Bila sam u shoppingu cipela. Našla sam neke malo šire, više, imaju neke fora kristaliće tamno plave na jezičku. Dotad sam probala pola dućana i ništa, ako mi se sviđa, leži loše ili nema broja., Ako mi se ne sviđa , a imaju broj leži dobro. Na kraju sam napravila kompromis za svoje nožice i ukus. Uglavnom stresno. I to me skoro rasplakalo posred dućana 😭😭😭. 

    Peru me fakin hormoni i promjena vremena. Strašno nešto. Uglavnom, sorry ako sam vas deprimirala i udavila pričom😅😅. Samo sam imala brdo toga na pameti.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    nisam još osjetila štucanje. ili ga možda nisam prepoznala :)

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Ana, mene isto peru hormoni. u biti sam grozna samoj sebi otkad sam u zadnjem tromjesečju. sve je bilo super. bila sam pokretna, ništa me nije mučilo, vrijeme je brzo prolazilo. i onda doslovno preko noći bum … išijas, kratak dah, prehlada, žgaravica, oticanje nogu, debljanje. i sad sam si takva sva jadna i očajna da nikad neće proć ova 2 mjeseca. čine se onako forever, a ne čeka me ništa bolje jer mi te tegobe mogu biti samo veće kako beban raste. eto, isto se ispričavam se radi njurganja. ali vama barem mogu. svi drugi već odmahuju rukom kad kukam :D u stilu da sam luda i da nije to tako strašno kako ja opisujem.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.