Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Ja već vidim da ću u bolnici biti na lošem glasu kao “ona koja neće jesti i koja neće cijepiti”. Za hranu sam planirala ponijeti suhi homemade mix od zobenih, badema, chie i sjemenki pa ću samo na licu mjesta dodati mlijeko ili jogurt. Za ručak ću valjda moći pojesti proteinski dio, a svakako će mi muž za vrijeme posjeta donositi nešto za popraviti taj ručak. 😁
    Sad su mi javili da prematalica/ormar umjesto ovog tjedna stiže u tjednu nakon Svih Svetih. Grrr… da su barem odmah tako napisali, a ne ovako, sva se nabrijala na ovaj tjedan. Tako da beba, hoće neće, mora čekati do termina, nema ništa prije 😄
    Odoh sad u shopping liječiti tugu.
    Trudnice naše iz bolnica, nadam se da ćete uskoro doma 😘


    Odgadas cjepljenje ili ne cijepis uopce

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Jaoo Salatice drzi se…izdrzi..evo moja prija rodila nocas isla na indukciju…prvo ju drzali tj dana u bo tili porodit radi tlaka pa nisu pustili ju..i juce na pregledu ju ostave i naprave indukciju..drip jedno 5sati ludackih bolova ali bebica od 3850 i 53..u 39+3 a od 37 joj najavljuju indukciju…bit ce sve ok…..eto malo pozitive danas..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Znači, modernija verzija bolnicee  iz Austro-Ugarske. A penzići se nasjedili kao da bombone dijele. Nova bolnica je izgrađena, još nije u funkciji. Sva sreća pa su muža odmah pozvali unutra. Yeeey neću morati puno biti u ovom leglu bakterija ispod stropova koji samo što ne padnu. This place gives me creeps 😒😒😒. Doslovno.  A ovi dr i sestre ko na promenadi šeću. I to praznih ruku. Čak se niti ne prave da nešto nose 🙄🙄.
    Ispadam  sama sebi shallow i judgy ali lakše mi je kad zapišem što primijetim😆😆😆.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Salatice, drži se :*

    ja ipak danas na poslu. kolegica mi je komentirala da sam povelika sada :D a ona ima barem jedno 10 kg više od mene i to netrudna :D

    što se tiče Petrova vs. Merkur, pročitala sam sve Rodine “prekinimo šutnju” i doista ima puno više za Petrovu, ali bome ima i za sve ostale bolnice, uključujući Merkur. no, nekako me to ne čudi. Petrova ipak ima puno više poroda i time i puno više negativnih iskustava. i dalje mi se čini da sve ovisi o tome koji će nas doktori i sestre zapasti kad dođemo na porod. tako da i dalje ostajem pri Petrovoj. jer nekako volim slušati svoje instinkte. uvijek se krivim kad odlučim protivno njima.

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Evo mene sa OGTTa, preživjela sam, stvarno je bilo ok, nit je voda bila jako gadna, nit mi bilo muka…Čak mi je i vrijeme brzo prošlo jer sam imala društvo, tako da sve u svemu ok. Samo da nalaz bude dobar i ja presretna. 

    Idem danas na pramenove i šišanje, nisam bila od prije trudnoće, pa odgađala zbog mora( cijelo ljeto sam provela na Krku, išla samo na kontrole kući), pa kao sad ću pa nikako se naručiti, koma mi je kosa tako da sam sad sva sretna i jedva čekam. 
    Salatice, jebemu, baš mi žao da ne ideš kući, ali neka tebe pa nek si pod nadzorom, samo bi se nervirala da si kod kuće pa jel sve dobro, i tako…znaš i sama kako to ide. ovako si bar mirna da vas prate stalno. 
    Hrana je koma, prestrašno nešto…ja si već spremam isto neki popis za rodilište šta da mi nose i šta da ponesem. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Mmama2, službeno odgađam, ali ne planiram cijepiti ni kasnije.
    Klikerice, mislim da sam sve bliže Merkuru. Nisam ni čitala ova iskustva koja si spomenula jer se slažem s Barbiemama, logično je da bolnica koja ima više poroda ima i više loših iskustava, iako nije to meni presudno. Ono što meni govori u prilog Merkuru je upravo tih sat vremena više s bebicom i mogućnost da tata bude s bebom ako mama ne može. Nisu naodmet i besplatne spavaćice 😊 Zakaj da ja kupujem nešto što kasnije ionako doma neću nositi, tako da sam kupila samo jednu, a ako će trebati, za ostatak boravka ću se skrpati s njihovima. Imam i mjesec dana staro pozitivno iskustvo s Merkura. Kolegica s posla mi je potvrdila da su bili 2h s bebicom i bila je na lopti sve do izgona. 
    Gle, svjesna sam ja da sva ta teorija ništa ne znači, i da prvenstveno ovisi o trenutnoj gužvi i timu na koji naiđemo, ali meni su baš ostavili dobar dojam upravo radi tečaja. Da sam išla u Petrovu na tečaj, vjerojatno bi isto tako bilo, ali ne mogu to znati. 
    Nadam se da će se javiti ona cura koja je nedavno krenula na tečaj u Petrovu… zaboravila sam ime nažalost.
    Btw. kaže ta moja kolegica da se samo za vrijeme jutarnje vizite treba biti u spavaćici jer gledaju dolje, ali da ostatak dana možemo biti u dvodijelnim piđamama, tako da ja planiram ponijeti jednu spavaćicu i jedne hlače + top za dojenje iz Lidla.

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Ja sam se odmah odlučila za Merkur, ne znam kao i kad ali nikad mi nije drugo bilo u planu, kolegica sa posla rodila u Petrovoj i njoj je bilo super jer mala nije bila uz nju..eto ne znam jel ce mi bit bolje da je kraj mene ili nije, to cu vidjeti tamo…a i nekako mi je glupo rec odnesi bebu da se naspavam 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Nego cure, htjela sam pitati koja je prvenstvena uloga ogradica za kinderbet, da beba ne gurne glavu kroz rešetke (ako su široko razmaknute) ili da se ne udari kad se počne okretati ili samo šminka?
    Ja imam po dužoj stranici 16 rešetki i razmak je oko 5 cm tako da mi radi eventualnog prolaska bebine glavice očito ne treba. 
    I dokad se drži ta ogradica u kimbaču (očito ovisi o odgovoru na prvo pitanje)?

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Joj Salatice izdrzi jos malo….. i nek ti danas donesu za ujutro nekog kruh i namaz ili nesto sto jedes jutri,nemoj se izgladnjivat…. ja sam bila 7 tt trudna kad sam u bolnici bila,i ovo je kod tebe super doruck kakav je kod nas.
    Prije 6 godina sam nakon prometne zavrsila na hitnoj operaciji kicme. Tada je nasa bolnica bila “nova”. Svega je bilo,savrsenstvo. Posto su mi ugradili sipke i vijke u kraljeznicu za godinu i pol sam ih isla vadit. Tada je isto bilo ok,al nije koo prvi put. Samo kapa do poda za osoblje neurokirurgije,stvarno te zene su cudo… jos je meni bilo jedva 20 godina pa su mene posebno pazili. Al stvarno su super.
    A sada eto bolnica je stara nekih 7-8 godina, katastrofa.. nema wc papira,nema TOPLE VODE, nema nikakvih lijekova…. meni kao hitna terapija moram odmah popit 4 Duphastona da zaustavi krvarenjje,oni nemaju,sreca druge zene u bolnici pa posude jedna drugoj. Jer u sred noci nema ni dezurna ljekarna. Kod nas se dezurna ljekarna smatra da ako ove rade do 21 sat,dezurna radi do 23. I to je to. Eto raspisa se ja. Svugdje je to isto nazalost,sad vidim i kod vas :(

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Maggie i ja sve gledam kako napraviti nesto od hrane i prokrijumcarit u bolnicu 🤣🤣 znam da kad sam isla na kombinirani u vinografsku da je pisalo na ulazu u radjaonu da posjete mogu nositi samo vodu i suhr kekse, moram poc vidit info za sv duh 🤣 treba se opremit na vrijeme, ne kuzim kako tako malo hrane daju, jos zene iscrpljene od poroda i dojenja i sve.. Iako sam za sv duh cula da je super i da ima kantina jos tako da vec planiram izlaske iz sobe 🤣🤣
    Klikerica ako zelis radije na merkur podji bez obzira sta ti dr govore, znam da ti vise znaci to sto su nam sve govorili na tecaju.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.