Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Maggie, sigurna sam da je i Merkur super. kolegica rodila tamo prošle godine i sve je bilo ok. na vrijeme su skužili da bebi padaju otkucaji srca pa je morala roditi na carski. imala je popis kako bi joj porod trebao izgledati, ali jebiga … kad je došlo do ugrožavajuće situacije, sve to nekako padne u vodu i bitno da su tu reagirali kako treba i na vrijeme.

    Pepe, pričala mi druga kolegica s posla, koja je rodila u Podobniku, da je njoj s prvim djetetom bilo super da ga donesu što kasnije da se naspava i da je što manje s njim. i to je tak otvoreno i iskreno rekla. ne mislim da je nemajka, iscrpi sve to čovjeka ful i možda baš i ne budem u tom trenutku pri sebi. zato i ne razmišljam o tome dužem bivanju s bebanom kao o nekom faktoru odlučivanja za bolnicu. neutralna sam po tom pitanju :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Ja sam se odmah odlučila za Merkur, ne znam kao i kad ali nikad mi nije drugo bilo u planu, kolegica sa posla rodila u Petrovoj i njoj je bilo super jer mala nije bila uz nju..eto ne znam jel ce mi bit bolje da je kraj mene ili nije, to cu vidjeti tamo…a i nekako mi je glupo rec odnesi bebu da se naspavam 😏


    Ne treba ti bit glupo da trazis da ti uzmu bebu, ok ako rodis preko dana, ali ako rodis kasno navecer ili preko noci vise ce ti znacit da se naspavas i da ujutro budes friska i imas snage i energije i budes sa bebom cijeli dan.. Meni je npr seka rodila jedno i dr navecer i trazila da se odmori preko noci.  Ne vidim nista lose u tome

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    kolegica mi je rekla da nakon poroda uopće nije mislila na hranu i da nije bila gladna ni s tim njihovim jadnim obrocima. to valjda ovisi kako ćemo se osjećat. nekad jedem manje baš kad sam umorna i ukomirana.

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu
    Netko od cura je pisao o suhoci nosa,grla,usta tijekom noci. Meni se isto događa tijekom zadnja 2 tjedna otkakon su ozbiljnije hladnije noci. Za nos koristim ovaj sprejninod tada mi je super,samo 1 špric u nosnicu prije spavanja

    S ustima nemam problem,ali su mi usnice svaki dan sve gore. Mažem ih Labellom prije spavanja,i ujutro cim se probudim,a svejedno su potpuno ispucale i hrapave.
     Ista mi je stvar s ispucalim rukama… imala sam inace kad zahladi ispucale ruke,ali ovo sada je bas jako lose. Mislim da je povezano s učestalim brojem odlazaka na WC + pranje ruku. Ruke mi se doslovno raspadaju od tolikih pranja ruku…🤔

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    danas sam primijetila dvije afte u ustima. valjda od tog virusa koji me poharao preko vikenda. pa me to sad peče. no, noga mi je nešto bolje pa sam pokretnija. odmah sam sretnija :D 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Ja sam sina rodila u Merkuru u 11 ujutro, i sami su se ponudili tu prvu večer da ga odnesu da se naspavam. Majka ili nemajka, nisam se bunila. S tim da noć kod njih znači od ponoći do 5 ujutro. 
    Ručak su mi donijeli u boks nakon 2 sata s bebom, da ne čekam skroz do večere tako da se nemam što žaliti. Sjećam se tog paniranog oslića s krumpir salatom u boksu, a ostalih jela baš i ne. Al nisam bila nešto gladna, samo ekstrrmno žedna od onog prejakog grijanja kod njih. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    maggie, pitala si za ogradicu. Frendica kaze da ju nije imala u planu uzimati, ali mala joj je bas hahar i kad je pocela divljati po kreveticu se sva izudarala. Tad je uzela i spasila se. Mislim da je u pitanju i estetika i sigurnost djeteta (s tim da u pocetku nema potrebe, ali ako se poslije svakako uzima…)
    Ja sam citala Rodina iskustva, za Zadar sam naletila samo na jedno iskustvo…ali svakako nemam izbora nego tamo.  s tim da imam vezu s jednom od babica pa je rekla da ju zovem pred porod, da cu biti u dobrim rukama.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    du1988

    maggie, pitala si za ogradicu. Frendica kaze da ju nije imala u planu uzimati, ali mala joj je bas hahar i kad je pocela divljati po kreveticu se sva izudarala. Tad je uzela i spasila se. Mislim da je u pitanju i estetika i sigurnost djeteta (s tim da u pocetku nema potrebe, ali ako se poslije svakako uzima…)
    Ja sam citala Rodina iskustva, za Zadar sam naletila samo na jedno iskustvo…ali svakako nemam izbora nego tamo. s tim da imam vezu s jednom od babica pa je rekla da ju zovem pred porod, da cu biti u dobrim rukama.

    Du ja ti imam iskustvo Zadarskog rodilista iz prve ruke…nezz da li je sreca sto san imala relativno lagane i brze porode zaista san bila dobra i nisan ni glasa pustala..Bez ikakve veze sam rodila..Moje iskustvo pozitivno od doktora babica pa do sestara na odjelu babinjaca..stvarnoo niti jedne opaske nemam cak se mogu pohvalit oba puta me dopao apartman ..cista srica …tako da ne mislim da smo u dobrim rukama…ja cu prije tebe opet tamo pa cu ti javit jos friskije oskustvo al za sad djelim pozitivno..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Tako da mislim da smo u dobrim rukama..ovo je isto kao danas doktoru ne moze hvala umisto moze hvala..stvarnooo nezz sto mi je…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Cure moje, hvala vam na podršci za OGTT.  Samo da se javim sa sam preživjela i uopće nije bilo tak strašno kak su me svi plašili, ok, je voda bila slatka, ali nekad znam ujutro pojesti i kolač tak da mi to nije uopće strano. Išao je moj mužić sa mnom jer se bojal da se neću srušiti u čekaonici hehe, tak da mi je bilo baš super i brzo mi je vrijeme prošlo kad smo skupa bili. Dobro da sam si uzela papire iz Petrove di mi piše da moram napraviti OGTT jer naravno moja soc.gin. mi nije pustila recept, a trenutno su na godišnjem tak da nije bilo onog dobrog čovjeka u labosu koji mi je tamo napisao uputnicu mogla sam se okrenuti i otići doma. Nalazi će biti danas, nadam se da budu ok. :)
    Vezano za bolnicu, oduvijek su svi pljuvali po Petrovoj, a hvalili Merkur i ostale, ali smatram da ni jedna druga bolnica ne može biti bolja od samo bolnice tj.klinike za porode i ženske bolesti tak da i ja isto ostajem pri izboru Petrove i nikakvi me komentar neće pokolebati da promijenim mišljenje. Ako ću fulati, ok sama sam si kriva, ali neću slušati druge ovoga puta. 
    Šogorica je rodila ove godine u Merkuru, 2.nećaka, dobila urinobakteriju ona i pola odjela od neke tamo pacijentice (jer je bila gužva pa nisu stigli tražiti papire i ležale su po hodnicima nakon poroda) i temperaturu 39,5, završila u bolnici 5 dana nakon poroda, nije znala ni zbog čega niti joj je itko išta govorio par dana, da bi na kraju bilo da je imala i hematom u maternici koji joj je ostao nakon poroda jer su ju izmrcvarili ko životinju bez epiduralne. Dvaput ju stavljali pod anesteziju i vakumom joj vadili hematom, koma iskustvo. Eto, tak da nije niti Merkur bajan.
    Još uvijek sam pri onom mišljenju da sve zavisi kakve smo sreće odnosno u kakvu smjenu upadnemo drage moje. 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.