Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Enna010

    Barbie imas li ikakve bolove oko mokracnih kanala zbog eserihije? Ja osjecam neki pritisak na mokracnim pa me sve strah da nije to radicu nalaz krajem mjeseca


    nemam nikakve bolove. velim, idem češće na wc. ali ne ono da trčim svakih par min. nego npr, mogu svakih sat vremena i ponekad osjećam kao da bih nakon piškenja mogla opet, a prije trudnoće ne bih imala potrebu 3-4 sata. i pročitala na netu da simptom može bit bol u donjem dijelu leđa. povremeno me boli, svakih par dana. ali i to sam pripisala trudnoći, sjedenju na poslu i slično. osjećam zatezanje onak nisko kad se preforsiram s hodanjem, ali mislim da to nije od E. coli, nego normalno za trudnoću. 

    možda nije ništa, ali za svaki slučaj provjeri. vjerojatno je samo simptom trudnoće 😘

    i ja. i svaki put je sve ok 👌🏻

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    pepe1907


    da piskim na trakicu i sve je okej


    i ja. i svaki put je sve ok na trakici, uključujući i zadnji put👌🏻

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jutrooo 😊 Iako nije jos svanulo :D Prikljucujem se nazad. Svasta ste se raspisaleee. Pratila sam vas, ali sam bila nervoznaaaa 😶 Trnule mi sljepocnice, bol u kostima, misicima. Mene stvarno posteno drma trece tromjesecje ili mi je dosadilo lezanje. Uglavnom ne spavam opet i to mi ne smeta koliko mi smeta sto se nmg namjestiti vise. Muz ide danas po onaj jastuk za trudnice, da kupi, sad istrazujem gdje ga ima. On mi je zadnjaaa nada za neku udobnost haha. 😲

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Jutrooo 😊 Iako nije jos svanulo :D Prikljucujem se nazad. Svasta ste se raspisaleee. Pratila sam vas, ali sam bila nervoznaaaa 😶 Trnule mi sljepocnice, bol u kostima, misicima. Mene stvarno posteno drma trece tromjesecje ili mi je dosadilo lezanje. Uglavnom ne spavam opet i to mi ne smeta koliko mi smeta sto se nmg namjestiti vise. Muz ide danas po onaj jastuk za trudnice, da kupi, sad istrazujem gdje ga ima. On mi je zadnjaaa nada za neku udobnost haha. 😲


    Da, da. Samo me banana izvlači kad me kosti bole. Ko neku staru babu 😅😅😅. Bolje da si ju nabaviš, kako odmičemo sa trudnoćom bit će nam sve “ neudobnije”.
     Mene su sad (pre)živi snovi probudili doslovno. I onda mjehur. A vani mrkliiii mrak. 
    Dobro, sve je ok, spavati bar mogu kadgod, povlastice mirovanja 😁😁😁.
    Ugodan dan svim curama danas!!! Štogod radile 😀😀. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ja se samo nadam da sam se zatvorila. I dalje cu mirovati, ali malkicee da se trgnem haha. Dosadilo mi biti na teretu. Stalno zovi, pitaj, trazi… Na kraju ustanem i sama odradim. Ma uopste sam uzasna. Do petka cu se pritajiti na forumu haha, kukam i unosim nervozu samo, a nisam jedina sa problemima. 😶
    Ostalima zelim vise strpljenja i ugodnosti haha 😘🤗
    (gledam muza kako divnoo spavaa, zagrlio jastuce, uzivaaaa - moracu ga slucajno probuditi haha 👹🤣😋). 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Salatice, super je taj trudnički jastuk. vjerujem da će ti pomoći 😊 meni je pomogao. lakše se namjestim. a čak mi je udoban i iza leđa kad gledam tv. 

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Jutro 😀
    Salatice kome ćeš kukati ako ne nama?! Samo se nemoj pritajiti 😚

    Cure krevetić je divan, slikice bebe predivne i drago mi je zbog odličnih vijesti.
    Ne šteti vam 4D, slobobodno idite jer se on ne radi često, a provjeriti će vam morfološku građu bebe što je super bitno.
    Nisam popamtila što je koja pisala, evo tek pijem kavu 😂

    Moja doktorica ne prakticira piskenje u čašicu, ja to još nisam radila 😂😂 Eto, svatko po svome radi, rekla sam vam već to. Na pretrage ne vole slati previše jer to sve kosta, a s obzirom na to tko nam je ministar zdravstva ni ne čudim se. 
    Meni je po uzv termin 1.1. ali ne bih htjela baš tada 😂😂😂🤣 
    Ja se ne sjećam sto sam sanjala osim da sam se probudila na leđima i sa toliko ubrzanim pulsom da nisam mogla vjerovati. 
    Banana jastuk - kupujte! Meni je spas. Moj je punjen kuglicama pa šuška 😂😂 Jutros ga mičem sa sebe i slučajno jednim krajem opalim po pupku i u roku 2 sekunde mala mi vrati natrag 😂😂😂😂 već vidim da ću imati posla s njom 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Emily1801

    Evo cure to su te trakice na koje piskimo.

    Inace i mene su zvali danas na 4D tecaj na Podobnik. 29.9. trebam biti tamo.
    Malo se premisljam bi li isla jer citala sam da bebama smeta 4D, sto vi mislite o tome?


    Slobodno idi, 4 d je samo softver drugačiji, kao recimo da na isti komp staviš drugačiji program koji je bolji. Ništa nije drugačiji ultrazvuk, tj valovi 😊😊

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Jutro svima 
    Ja sve čitam,ali jednostavno ne stižem odgovarati i kad napokon idem onda zaostataka i takooo u krug.
    Drago mi je da su pregledi super prošli 
    Moja boljka s bolovima dok spavam se vratila  eto zanimljivo mi je da je to dok spavam i da je jako neugodna bol u donjem dijelu trbuha. Često se probudim u fetus položaju i reko možda to ne odgovara tijelu pa dođe do reakcije jer su mu noge zgrčene… Najviše mi paše na leđima.I tako bude 3 noći pa 2 ništa. I to samo po noći što mi je čudno

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Jutro svima! Ja sam opet u Petrovoj - dala sam si heparin u 5 ujutro pa nisam mogla zaspati dugo, dugo, i onda sam zaspala taman pred alarm.
    Ali smislila sam rješenje za prematalicu - blaženi minus u banci  Inače mi je onemogućen već 2 godine pa se zato nisam toga prije sjetila. Zvat ću danas bankaricu da se raspitam što mi je povoljnije, dopušteni minus ili neki mini kredit, ali ja ovaj tjedan prematalicu naručujem!! 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.