Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mirjanos

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Grupica nam se lagano gasi.. steta 😑
    Moja bebolina danas ulazi u 6 tjedan. Ulazak je fenomenalan..od jutra: red bljucanja, red klope, red grcenja…. i tako u krug …

    Cekamo sutra…da bude bolje 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Mirjanos

    Grupica nam se lagano gasi.. steta 😑
    Moja bebolina danas ulazi u 6 tjedan. Ulazak je fenomenalan..od jutra: red bljucanja, red klope, red grcenja…. i tako u krug …

    Cekamo sutra…da bude bolje 😁


    Ova da.. ali prebacile smo se u grupu zimske bebe/mame 2017/2018

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Mirjanos

    Grupica nam se lagano gasi.. steta 😑
    Moja bebolina danas ulazi u 6 tjedan. Ulazak je fenomenalan..od jutra: red bljucanja, red klope, red grcenja…. i tako u krug …

    Cekamo sutra…da bude bolje 😁


    Mirjanos, u drugoj smo grupi, 😉 Znam kako je sa bljucanjem, magistrirat cu na njemu.. Kad papamo obvezno dvije tetre u blizini.. Sto taj izbljuca, tesko sest masina opere.. hahaha.. citaj nas i javljaj se, aktivne smo,  😘

    Aymee

  • Mirjanos

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Nisam znala…evo stizem tano

    [lilypie.com]

  • BubaMara

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    tinika, taj puls od 66 na koji si naisla bi trebao biti tvoj, ne bebin. Gotovo svaki put kad slusam naidem i na svoj koji je do 80, pa nastavim traziti dalje dok ne naidem na puls preko 100 i uglavnom bude 135-165. Pogledaj na youtube video kako se trazi puls, stavit cu nize link. Vazno je da ides polako i osim kretanja gore dolje lijevo desno pomaze i vrtiti sondu na sve strane dok “stoji na mjestu” i slobodno stisni jace sondu u trbuh kad ti se cini da si ga uhvatila (bebe su u pokretu, pobjegnu zacas). Ne znam u kojem si tjednu, ja u 20. ali i dalje puls ulovim jako nisko dole, prakticki uz sam rub donjeg vesa. Svakako probaj ponovno pa javi jesi uspjela. 
    Link: https://m.youtube.com/results?search_query=fetal+doppler+how+to+find+heartbeat [m.youtube.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.