Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mirjanos

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    MAŠAL

    Mirjanos

    MAŠAL

    Draga moje mamite,mi smo stigli 12.02. nakon samo četiri sata,trudova i brzog ali bolnog poroda,sada smo tri tjedna i vec je dobila kilogram onda znate da je stalno na sisi,spavanje uzas,jos nismo narodne sa tim,bude dobrih i manje dobrih dana.Malo su me prali hormoni pa sam par dana samo nekontrolirano plakala jer sam sama s djecom i odbrojavam dane da se muž vrati sa terena,bas je tesko ali izdržat cemo

    I ja sam rodila 12.2. :)

    Jel isto curica ili dječak,nama se potrefilo da su dvije kolegice rodile iste dan kad i ja,one su isle na carski,eto nakon toliko stresiranja cijelu trudnoću rodila zdravu curicu 3450 tešku i to u 40-tom tjednu,najradije bi doktoricu svoju poslala u mirovinu jel nije sposobna biti doktorica,uzas.Na kraju dobro da nisam pila svu mogući terapiju sto mi je davala bez razloga,bas mi krivo sto nisam mogla uživati u trudnoci kako sam trebala 😑😑


    Curica. Rodena je ranije (termin minje bio 8.3.)

    [lilypie.com]

  • Mirjanos

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Curke, danas smo bile u prvoj setnji, curke i ja😍 bilo je super…

    [lilypie.com]

  • Mirjanos

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Imam pitanje. Postoje li neka pravila dojenja i stavljanja na podrigivanje kako bi beba imala manje grcica, manje bljuckala i stucala?

    Muci me to sto se jako napreze… da bi prducnula…zao mi ju je….

    [lilypie.com]

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    Kod nas je podrigivanje tokom dana, iako ne uspijemo svaki put. Navecer posle dojenja je pustim da nastavi spavati, jer skoro uvijek zaspi na dojci. Bljucanje i štucanje imamo i kada podrigne i kada ne podrigne  

    [lilypie.com]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Mame, zene, kraljice, Sretan vam Dan zena.. i kako su meni jednom napisali, da uvijek imamo sto da obucemo i pred kim da se svucemo.. 😘

    Aymee

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Sretan svima!!! 😍 i nasim najmanjim zenicama 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Sretan dan zena! 
    Kaze meni moja curica, ‘mama necu bit zena’ kad sam joj cestitala.. 
    Mirjanos, ja dizem malog da podrigne ako se vrpolji i ako je nemiran nakon dojenja. Stucanje ce s vremenom prestat, vecinom tak mali hlapljivo jedu pa zato stucaju.
    Moj mali je prehladen, nos mu je katastrofa. Odbija dojiti a ja sam pred mastitisom  tako da izdajam malo da me ne boli toliko..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Orangina

    Orangina

    Broj poruka: 460

    Prijavi adminu

    Frau i Masal cestitam vam! ❤ Puno srece i zdravlja vama i bebicama! 
    Dea bas mi je zao, i mi se mucimo s nosicem jos uvijek 😞 Kako se izdajas? 
    Svim klokanicama sretan dan zena! 😘💐

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Orangina

    Frau i Masal cestitam vam! ❤ Puno srece i zdravlja vama i bebicama!
    Dea bas mi je zao, i mi se mucimo s nosicem jos uvijek 😞 Kako se izdajas?
    Svim klokanicama sretan dan zena! 😘💐


    Rucno, topli oblog, masaza uljem i izdajanje iako ne izdajam velike kolicine, samo da popusti pritisak.. Iza toga hladan oblog. Nadam se da ce ga brzo proc i da necu dobit mastitis. Sad bi mi samo to jos falilo. Idemo danas kod dr da ga pregleda jer imam dojam da ide sve gore a ne bolje..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Orangina

    Orangina

    Broj poruka: 460

    Prijavi adminu

    Joj draga da bas bi bilo grozno da ti sad dobijes kakvu upalu 😞 Molim te javi kako je proslo kod doktora, nama se ta prehlada nikako ne povlaci, mali mi kaslje i kise a iz nosa izvlacim zelene smrklje jer sa fizioloskom nista nije islo van, cujem da je zastopan pa smo kupili aspirator. Preko noci je najgore .. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.