Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    ikyri

    Ima li ova trudnoca kraj?


    Uzivaj jos malo.. spavanju “na zahtjev” jer dolazi “hranjenje na zahtjev”.. odmoru “po potrebi”, dolazi “odmor ako i kad uhvatis vremena”… bebe su zapravo predivne.. ali zahtjevaju barem 5 ruku, 4 noge, minimalno dvije glave i jedno veliko ❤

    Aymee

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Aymee

    ikyri

    Ima li ova trudnoca kraj?

    Uzivaj jos malo.. spavanju “na zahtjev” jer dolazi “hranjenje na zahtjev”.. odmoru “po potrebi”, dolazi “odmor ako i kad uhvatis vremena”… bebe su zapravo predivne.. ali zahtjevaju barem 5 ruku, 4 noge, minimalno dvije glave i jedno veliko ❤


    Imam dvogodišnjakinju doma … sve je na zahtjev ali ne na moj .  Čestitke svim curkama.

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    ikyri

    Aymee

    ikyri

    Ima li ova trudnoca kraj?

    Uzivaj jos malo.. spavanju “na zahtjev” jer dolazi “hranjenje na zahtjev”.. odmoru “po potrebi”, dolazi “odmor ako i kad uhvatis vremena”… bebe su zapravo predivne.. ali zahtjevaju barem 5 ruku, 4 noge, minimalno dvije glave i jedno veliko ❤

    Imam dvogodišnjakinju doma … sve je na zahtjev ali ne na moj . Čestitke svim curkama.


    Zasto onda cekas kraj? 😋 Uzivaj dok je jos kratko sve “na jedan zahtjev”..  

    Da, da, mi smo se zimske “izredale”…  a vas tek cekaju veselja, hahaha.. al makar ce vam biti ljepse vrijeme nego nama.. 

    Aymee

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Aymee

    ikyri

    Aymee

    ikyri

    Ima li ova trudnoca kraj?

    Uzivaj jos malo.. spavanju “na zahtjev” jer dolazi “hranjenje na zahtjev”.. odmoru “po potrebi”, dolazi “odmor ako i kad uhvatis vremena”… bebe su zapravo predivne.. ali zahtjevaju barem 5 ruku, 4 noge, minimalno dvije glave i jedno veliko ❤

    Imam dvogodišnjakinju doma … sve je na zahtjev ali ne na moj . Čestitke svim curkama.

    Zasto onda cekas kraj? 😋 Uzivaj dok je jos kratko sve “na jedan zahtjev”..

    Da, da, mi smo se zimske “izredale”… a vas tek cekaju veselja, hahaha.. al makar ce vam biti ljepse vrijeme nego nama..


    Mislim da razumijem Ikry… I ja sam jedva cekala kraj jer je po meni po cijele dane skakao poludjeli jednogodisnjak! :) Pa mi je s trbuhom postalo dosta tesko njega dizati i presvlaciti i trcati za njim… Sad bez obzira na bebaca koji ima svoje zahtjeve, puno mi je lakse… Zato je razumijem potpuno s obzirom da ima malo dijete…

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    Tea0801

    Aymee

    ikyri

    Aymee

    ikyri

    Ima li ova trudnoca kraj?

    Uzivaj jos malo.. spavanju “na zahtjev” jer dolazi “hranjenje na zahtjev”.. odmoru “po potrebi”, dolazi “odmor ako i kad uhvatis vremena”… bebe su zapravo predivne.. ali zahtjevaju barem 5 ruku, 4 noge, minimalno dvije glave i jedno veliko ❤

    Imam dvogodišnjakinju doma … sve je na zahtjev ali ne na moj . Čestitke svim curkama.

    Zasto onda cekas kraj? 😋 Uzivaj dok je jos kratko sve “na jedan zahtjev”..

    Da, da, mi smo se zimske “izredale”… a vas tek cekaju veselja, hahaha.. al makar ce vam biti ljepse vrijeme nego nama..

    Mislim da razumijem Ikry… I ja sam jedva cekala kraj jer je po meni po cijele dane skakao poludjeli jednogodisnjak! :) Pa mi je s trbuhom postalo dosta tesko njega dizati i presvlaciti i trcati za njim… Sad bez obzira na bebaca koji ima svoje zahtjeve, puno mi je lakse… Zato je razumijem potpuno s obzirom da ima malo dijete…


    Hahaha, ok, ja nisam to s te strane gledala, ipak mi je ovo prvo deriste. Imate cure pravo. 😘

    Aymee

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Evo me!!!! Lota nam je dosla u 10.17. Porod je prosao brzo za prvorotkinju. Puko mi je vodenjak sinoc, dosli u bolnicu, tu su me do jutra ostavili. Zlopasa me pregledao u 7.20. I ustanovio da sam 5 prstiju otvorena. Pozvali dragog i dali mi drip. Sam cin poroda je gledao cijeli jedan razred 😂😂😂😂 klinci na praksi su bili odusevljeni!!! Imam samo 1 sav, i vec sjedim i jedem kao i obicno 😊 ubila sam cijeli rucak, kekse i jos gladujem… 😁 cekam da mi dovedu L da provedem prvo vrijeme s njom…


    Cestitke hrabroj mami i malenoj curki😚😚😚

  • Avatar MAŠAL

    MAŠAL

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu
    Draga moje mamite,mi smo stigli 12.02. nakon samo četiri sata,trudova i brzog ali bolnog poroda,sada smo tri tjedna i vec je dobila kilogram onda znate da je stalno na sisi,spavanje uzas,jos nismo narodne sa tim,bude dobrih i manje dobrih dana.Malo su me prali hormoni pa sam par dana samo nekontrolirano plakala jer sam sama s djecom i odbrojavam dane da se muž vrati sa terena,bas je tesko ali izdržat cemo
    Maša
    Maša
  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cestitamo Masa!!!! Malena je bombon 😍 jos su te i hormoji napali… Samo hrabro, mozemo mi sve same kad se tako poslozi!! Bitno da smo zdrave i mi i bebe 😚


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Aymee

    Broj poruka: 1139

    Prijavi adminu

    MAŠAL

    Draga moje mamite,mi smo stigli 12.02. nakon samo četiri sata,trudova i brzog ali bolnog poroda,sada smo tri tjedna i vec je dobila kilogram onda znate da je stalno na sisi,spavanje uzas,jos nismo narodne sa tim,bude dobrih i manje dobrih dana.Malo su me prali hormoni pa sam par dana samo nekontrolirano plakala jer sam sama s djecom i odbrojavam dane da se muž vrati sa terena,bas je tesko ali izdržat cemo


    Mašal cestitke za mrvicu i mamu borca. Normalno je da te pucaju hormoni, mene jos i sad, nakon 2 mjeseca drze.. 💖

    Aymee

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    Draga Frau čestitamoooo. Lota dobro nam dosla. Mamice brz oporavak želimo. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.