Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    MAŠAL

    Draga moje mamite,mi smo stigli 12.02. nakon samo četiri sata,trudova i brzog ali bolnog poroda,sada smo tri tjedna i vec je dobila kilogram onda znate da je stalno na sisi,spavanje uzas,jos nismo narodne sa tim,bude dobrih i manje dobrih dana.Malo su me prali hormoni pa sam par dana samo nekontrolirano plakala jer sam sama s djecom i odbrojavam dane da se muž vrati sa terena,bas je tesko ali izdržat cemo


    Draga Masal stigli ste na moj rodjendan. Čestitamo od srca, a mrva mala je preslatka. Kod mene je svaki Dan jedan sat placa, sve razumijem. Odlično za kilazu, jel samo na dojci? 

    [lilypie.com]

  • Mirjanos

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Frau cestitam!!!! 
    Jeeej

    Masal, moj ide u Oman iduci tjedan, nema ga 5 dana/noci vec sada sam u komi… tako da te kuzim!

    [lilypie.com]

  • Mirjanos

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    MAŠAL

    Draga moje mamite,mi smo stigli 12.02. nakon samo četiri sata,trudova i brzog ali bolnog poroda,sada smo tri tjedna i vec je dobila kilogram onda znate da je stalno na sisi,spavanje uzas,jos nismo narodne sa tim,bude dobrih i manje dobrih dana.Malo su me prali hormoni pa sam par dana samo nekontrolirano plakala jer sam sama s djecom i odbrojavam dane da se muž vrati sa terena,bas je tesko ali izdržat cemo


    I ja sam rodila 12.2. :)

    [lilypie.com]

  • Avatar MAŠAL

    MAŠAL

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Mela

    MAŠAL

    Draga moje mamite,mi smo stigli 12.02. nakon samo četiri sata,trudova i brzog ali bolnog poroda,sada smo tri tjedna i vec je dobila kilogram onda znate da je stalno na sisi,spavanje uzas,jos nismo narodne sa tim,bude dobrih i manje dobrih dana.Malo su me prali hormoni pa sam par dana samo nekontrolirano plakala jer sam sama s djecom i odbrojavam dane da se muž vrati sa terena,bas je tesko ali izdržat cemo

    Draga Masal stigli ste na moj rodjendan. Čestitamo od srca, a mrva mala je preslatka. Kod mene je svaki Dan jedan sat placa, sve razumijem. Odlično za kilazu, jel samo na dojci?


    Da,da,samo sikimo i to mozes mislit onda koliko puta dnevno 🤩🤩jedino se mučimo sa uspavljivanjem,bas je teška za zaspati,nervozna i placljiva i onda kad zaspi rijetko kada bar dva,sata u komadu,al dobro,mislim mala je jos,valjda ce se to popraviti 😊😊 

  • Avatar MAŠAL

    MAŠAL

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Mirjanos

    MAŠAL

    Draga moje mamite,mi smo stigli 12.02. nakon samo četiri sata,trudova i brzog ali bolnog poroda,sada smo tri tjedna i vec je dobila kilogram onda znate da je stalno na sisi,spavanje uzas,jos nismo narodne sa tim,bude dobrih i manje dobrih dana.Malo su me prali hormoni pa sam par dana samo nekontrolirano plakala jer sam sama s djecom i odbrojavam dane da se muž vrati sa terena,bas je tesko ali izdržat cemo

    I ja sam rodila 12.2. :)


    Jel isto curica ili dječak,nama se potrefilo da su dvije kolegice rodile iste dan kad i ja,one su isle na carski,eto nakon toliko stresiranja cijelu trudnoću rodila zdravu curicu 3450 tešku i to u 40-tom tjednu,najradije bi doktoricu svoju poslala u mirovinu jel nije sposobna biti doktorica,uzas.Na kraju dobro da nisam pila svu mogući terapiju sto mi je davala bez razloga,bas mi krivo sto nisam mogla uživati u trudnoci kako sam trebala 😑😑 

  • Avatar MAŠAL

    MAŠAL

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Cestitamo Masa!!!! Malena je bombon 😍 jos su te i hormoji napali… Samo hrabro, mozemo mi sve same kad se tako poslozi!! Bitno da smo zdrave i mi i bebe 😚

    😘 😘😘😘  jedna tura plakanja i onda mir,veseli me lijepo vrijeme sto dolazi pa cemo konacno van,mozda me i ovo vrijeme malo deprimira ali pomoc mi definitivno fali,bas bude tesko 😏😏 

  • Avatar MAŠAL

    MAŠAL

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Aymee

    MAŠAL

    Draga moje mamite,mi smo stigli 12.02. nakon samo četiri sata,trudova i brzog ali bolnog poroda,sada smo tri tjedna i vec je dobila kilogram onda znate da je stalno na sisi,spavanje uzas,jos nismo narodne sa tim,bude dobrih i manje dobrih dana.Malo su me prali hormoni pa sam par dana samo nekontrolirano plakala jer sam sama s djecom i odbrojavam dane da se muž vrati sa terena,bas je tesko ali izdržat cemo

    Mašal cestitke za mrvicu i mamu borca. Normalno je da te pucaju hormoni, mene jos i sad, nakon 2 mjeseca drze.. 💖


    o nadam se da neće tako dugo vec sad mislim da sam luda,trebala bi biti sretna jer sve je ok a meni se stalno place,grozno,zbog silnih viroza nitko se ne usudi doci tako da samujemo u kuci i veselimo se ovim nadolazećima temperaturama jer bjezimo odmah van,mislim da cemo i danas na desetak minuta,tek toliko da se privikava 😚😚😚☺☺ 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    MAŠAL


    o nadam se da neće tako dugo vec sad mislim da sam luda,trebala bi biti sretna jer sve je ok a meni se stalno place,grozno,zbog silnih viroza nitko se ne usudi doci tako da samujemo u kuci i veselimo se ovim nadolazećima temperaturama jer bjezimo odmah van,mislim da cemo i danas na desetak minuta,tek toliko da se privikava 😚😚😚☺☺


    Prvo, cestitam! Bebica je premedena.
    Ne brini za hormone i plakanje, sve je to normalno, tijelo se bori sa olujom hormona koji se jos nisu ustabilili..
    Ovo za samovanje u kuci te potpuno razumijem. Meni je starija cura imala vodene kozice, pa mali nakon nje. Konacno se oporavili id njih i sad viroza sa temp, prvo ona pa sad on. Tako da sam u stanu konstantno s njih dvoje vec mj i pol. Izademo na balkon na par minuta izmedu sveg tog.. Nadam se da cemo danas malo u Maksimir da cura skace po lokvicama. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Bubamara86

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Frau i Masal cestitam na bebicama!!
    Masal skroz razumijem taj dio s hormonima, plakanjem i neizlazenjem iz kuce. Proplakala sam doslovno cijeli prvi mjesec svoje curice i vec sam se mislila uputiti psihologu, ali sad je malo bolje. Isto smo stalno doma, vrtim se izmedju brige o maloj i kucanskih poslova, a inace u zivotu nikad nisam ovoliko boravila doma tako da me uhvatila depresija. Sad sam isplanirala putovanje kod svojih za mjesec dana i iako nije bas prepametno putovati s tako malom bebom, moram da bih ostala normalna u glavi ☺️

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    @ Mirjanos, divnoo 
    @ Masal, bravo za napredak bebice. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.