ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Zarice mi smo prošle god imali vreću od muslina. Nije to meni za ljeto. Al isto ovisi o djetetu. Moj se ful znoji i ne želi se pokrivat s ničim, pogotovo po ljetu. On sad spava u kratkom bodiju il' kratkoj pidjami, realno tak i ja sad spavam. I eventualno se s plahtom pokrijemo. 
    Sad kad se sjetim ja sam prošlo proljeće naručila tu vreću, nosio ju je par puta, došlo ljeto i od tad nikad više nije htio u nikakvu vreću. A košta ko suho zlato 🤦. Čuvam ju za potencijalno sljedeće il' ću ju na kraju pokloniti 🙈🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    A isto u zadnjih par dana neće u vreću pa u bodiju spava.
    S pišanjem dobro napredujemo,nema nezgoda ali zato broj 2 😂😂😂😂 jučer sam mlade dobila pa evo da se i vi nasmijete. Prvo je kuglicu ostavio na punjaču od laptopa 😂😂😂 kasnije se pokakao na terasu i još me sav uzbuđen zvao da dođem vidjeti 🙈😂😂😂 a šlag na torti je bilo kad je išao piškit pa mu valjda mali pobjeglo,palo na pod i fino je ugazio u to i po cijelom dnevnom,hodniku i kupatilu raznio jer nisam ni ja odmah skužila što se dogodilo 😂😂😂😂 Nisam znala dal da plačem il da se smijem od muke. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    MaRe

    A isto u zadnjih par dana neće u vreću pa u bodiju spava.
    S pišanjem dobro napredujemo,nema nezgoda ali zato broj 2 😂😂😂😂 jučer sam mlade dobila pa evo da se i vi nasmijete. Prvo je kuglicu ostavio na punjaču od laptopa 😂😂😂 kasnije se pokakao na terasu i još me sav uzbuđen zvao da dođem vidjeti 🙈😂😂😂 a šlag na torti je bilo kad je išao piškit pa mu valjda mali pobjeglo,palo na pod i fino je ugazio u to i po cijelom dnevnom,hodniku i kupatilu raznio jer nisam ni ja odmah skužila što se dogodilo 😂😂😂😂 Nisam znala dal da plačem il da se smijem od muke.


    🤣🤣🤣🤣🤣
    Ajme 🙈🙈🙈

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Zatisje… nadam se da odmarate i uzivate u produzenom vikendu 😊
    Pitanje, jel koja stavljala mozda tapete u djecju sobu? 
    Gledam ovak nesto…
    https://dreamhoodwallpapers.com/collections/kids-room [dreamhoodwallpapers.com]

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Dakle zatisje na forumu… nadam se da se nije dogodilo svima ko i meni 🙈 Ocito sam neki virus pokupila i imala sam otvoren na mobu tab ovog foruma i moje krpice. Potpuno su mi obrisana oba profila… znaci nema apsolutno niceg. Ko da nikad nisam ni jedan profil koristila 🙄 ovdje se nisam mogla ulogirati jer mi je pisalo nepostojeci racun, a kao stara lozinka zauzeta. Sad sam kreirala novi i sve je ok 🤷‍♀️ Ne kuzim. Isto mi je na moje krpice, no zao mi je tamo sto mi je sve obrisano jer sam imala dobre ocjene 😒

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Losa, bas gledam, obicno pise Deleted User kad neko izbrise account, al postovi ostanu. Kod tebe bas niceg nema. Zapravo je fora za potpuno izbrisat sve ako netko zeli, al pretp da nema standarnog nacina za to napravit. Mozda ti muz hakirao mob i brise tragove
    Mikio, bas mi fora izgleda. Ja inace nisam fan tapeta, al bilo mi je isto palo napamet za njegovu sobu. No muz je ful protiv. Al crtat cemo po zidu neke likove, mickey mouse, pajo patak, baltazar i tak. Bit ce to super :)
    Ja doma na porodiljnom s malim. Cak je sve ok… poslusan je, stignemo obavit sve planirano u danu. Znam i odspavat pored njega dok vozi autice po meni

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Losa Jos gledam zakaj se smanjio br stranica i pomaklo se sve. A bila mi je obavjest da se odrzava stranica pa sam mislila da je do njih 🤷‍♀️ jesi bila sama s malcem na moru il se i muz pridruzio? 
    Ja bas citam kak je najezda meduza u istri, mi kad smo bili ih je isto bilo dosta, vadili smo ih van da se mozemo kupat. A sad ih ima jos vise. 🙄
    Zarica e mi smo imali prvo ideju isto crtat po zidu, pa prije nego se N rodila smo probali, ocajno je izgledalo pa smo prefarbali i onda sam kupila samo samoljepljive tocke bijele i pometala po zidu. Onda se desio petrinjski potres i pukao nam je zid po cijeloj duzini ko munja, njena soba i dnevni, isti zid. I nikak da ga renoviramo. I sad smo odlucili pa gledamo sta dalje, sta ce se najmanje vidjet. Jer u njenoj sobi je svjetlosivi a u boravku tamnosivi zid. Na tamnosivom se vidi svako zrno prasine, a u njenom se vidi svaka nepravilnost na zidu. I sad uopce neznamo sta raditi… pa nam pale na pamet tapete, al nismo odusevljeni ni mi idjeom pa pitam ak neko ima da podjeli iskustvo. 
    Btw kak malac spava u sobi, jel i dalje ok? 
    N ne zeli my first pillow , sad imam 2 koja ne zeli . I dalje si trpa plisanca pod glavu 😏
    Mozda bude kasnije htjela.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Mislim da lavica ima neke tapete koliko se sjećam
    Mare 🤣🤣🤣🤣
    Vreća za spavanje - moji spavaju samo u bodyu, eventualno Donji dio pidzame dugacki ako je hladnije.. Luka se nekad pokrije dekicom, Lea ne. Vreće ne dolaze u obzir 🤷
    I meni bilo čudno sa brojem stranica Al reko valjda zujim
    Meni je godišnji gotov i od ponedjeljka radim 😪😪😪
    Od godišnjeg ni g jer su oboje bili doma naizmjence smrkavi.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    I meni nije ništa bilo jasno s brojem stranica, mislila sam da mi blokira 😂 i nisam se mogla danima logirat uopće.
    Nastavno na davne teme koje nisam komentirala, složila bi se s Valkris, ali to valjda mi bez (pretjerano:) loših iskustava.. inače, počeli smo kao sa skidanjem pelene preko dana, jučer mi se pokakala na hodniku, prekjučer u dnevnom, znači wtf. I dođe sva ponosna kako je ona velika i nema pelenu i mala vidi drekiće 😱
    A danima je bez problema isla na školjku ili bukalin, sad u 80% puta odbije, napravi dramu, objasni da joj se ne piški/kaka i nakon 5 minuta skuzim da se negdje popisala..
    Mikio mi smo gledali te tapete ali su nam bile preskupe pa smo na kraju nacrtali sami i u biti mi je drago da jesmo, nekako mi je fora uspomena a i lijepo je ispalo.
    Dobili smo popis konačni za vrtić, tj. jaslice, biti će ih 11, 7 starih i 4 nova, 12.09. joj počne prilagodba.

    Ostalo sam zaboravila, jebiga 😂
    Deesb ne sjećam se ako sam ti čestitala, pa evo još kedođuza svaki slučaj 😁

    [/url [lilypie.com]

  • LoSaLoSa

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    DeeSB cestitam! 
    Ne znam Kaj mi se tu dogodilo. Mozda neki virus napravio dar mar pa sam eto ja sreckovicka koja ga je pokupila 🙈 Uglavnom nije nikom jasno kaj se dogodilo. Ajde bez ovog sta sam pisala na forumu mogu, no za moje krpice mi je zao. A prije sam se smijala kad sam negdje citala da ljudima nestane Instagram profil i sl. 🙈 No fakat je nevjerojatno da je bas sve nestalo.
    Bili smo na moru tjedan dana svi zajedno i bilo nam je super. Tamo su bili i frendovi s djecom (nismo znali da ce biti). Jedino sto je malac skroz izbacio dnevno spavanje pa je bio na momente bas kenjkav. Bili smo u Crvenoj luci i isli u Funpark u Biograd. Crvena luka je bas super za njih. Pijesak i plitko more kilometrima, navecer disco i kroz dan imaju igraonice. I tamo je 90% ljudi s djecom iapod 5 godina.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.