ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Da, kad je teta bolesna nema vrtica i tu nam onda umanjuju iznos vrtica. A sad vec preko 10 dana je doma pa joj fali al kaj je tu je… a s obzirom da kaslje i dalje i smrca mozda i bolje da bude jos doma malo. 
    .
    Mi ju tusiramo sad preko zime svaki drugi dan al zbog guze i cucke vise nego da ju treba oprat bas, taj donji dio poperemo od struka nize. Kupku koristim samo 1x tjedno jer ima jako suhu kozu. Kosu cca 1xtjedno-10 dana. Ne masti joj se al je sklona tjemenici pa cim prode tjedan dana vec se krene radit ko zute mini flekice. 
    Zarica citamo zlatne basne, moje od kad sam bila mala, ima 10ak prica. Lav i mis, zec i kornjaca, lisica i gavran… voli ih. Citamo i prosjak i kraljevic, bambija neku skracenu verziju je dobila. Ako je predugo (meni za citat 😄) onda rascjepkam na dva tri dana. 
    .
    Moja kosa od nakon poroda sto je otpalo pa nakon korone sto mi je otpalo je ajme meni… to sto je mlado izraslo ko da je neka skroz druga kosa i ko da nije moja, druga boja, tekstura, debljina, sve. Em nesmije malo vlage vidjet odma je ko scufana metla sve nadignuto i taj dio di su te mlade se i brze masti od ove “stare” kose. Uzas… nemogu ni pundu ni rep jer sve strse antene u svim smjerovima. Bas sam jadna s tom kosom. Srecom krece sezona kapa plus neidem nigdje 🙄 
    Grizli to ovaj vikend idete? Nadam se sa cete izbjec guzvu zbog vukovara, mi smo se prosle godine zeznuli…tj zaboravili da je to sad praznik pa je bio kaos. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    E da, u vrticu su imali 3 rodendana do sad i mame bi donjele neke improvizorane torte od kartona plus paketic za svako dijete sa slatkisima. Neke su donjele one kartonske torte kaj bude svaka snita paketic za dijete a neke su kutiju okruglu pa unutra paketici. 
    Sad i ja moram smisliti nesto za N da nosi… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Joj meni je tak drago što se kod nas ne nosi ništa u vrtić 🤣 Barem ne moram ništa smišljati. Koliko sam vidjela na slikama imaju te kartonske torte, svjećice,balone i tako svi slave jednako. 
    .
    Temp je na 38, dala sam mu sirup a dr radi popodne pa ćemo otići kad dođe muž. Što god da ga pitam dal ga boli kaže ne…al dok sam ga presvlačila žalio se na uho tak da možda opet upalu ima xD Vidjet ćemo šta će reći dr.

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Mi imamo one od egmonta plave knjige s tim disney pricama… i moram priznat da on to sve odslusa od pocetka do kraja (sa potpitanjima kako,zasto i sl tokom price) …najgore sto ima favorite koje onda citamo 3x dnevno (a nisu bas kratke)…trenutno su to knjiga o djungli i kralj lavova. Al bas bas voli knjige i to mi je jako drago.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Javljam se u Klub masnih i olizanih… Ponekad ujutro operem kosu i vec drugi dan u podne sam boze sacuvaj. 
    Tnx Mare i nadam se da ce biti bolje uskoro … Moja voli setat, al opet ako je hladnije nece bas htjet po gradu. 
    Mikio da mi sad bas ovaj vikend idemo. Ja moram nesto u tom smjeru pa racunamo iskombinirat rodbinu, prijatelje, uzivanje i posao. Vi ste bas u zoo bila 18.11. ili u tim krajevima? Ja si mislim da bi mozda u petak moglo biti ipak manje nego subotu al moja logika je obično suprotna od ostatka svijeta. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Angelly tak i kod nas. Ona bi te dugacke i svakii daannn istooo, meni vec na usi izlazi, ona me doslovno ispravlja ako krivo procitam ako hocu skratiti i zavrsava recenice 😄
    Grizli ne sjecam se kak su datumi padali prosle godine al mislim da se spajao cetvrtak s vikendom i bila je uzasna guzva na autocesti i tamo i nazad a i po osijeku. Mi imamo frendove tamo pa smo kod njih bili al je bio kaos za restorane, sve je bilo rezervirano. Ne znaci da bude i ove godine tako al samo sam se sjetila kak je bilo. Drzim fige da vama bude ok. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Upadam samo tako… Ali… Ovo je jedan od najgorih dana u mom životu. Odlučila sam ispričati s namjerom da će mi biti lakše. Missed ab. 😔 Danas… U 8 tt
    Užasni bolovi, hitna. “Ne vidimo otkucaje”. Srce mi se slomilo.
    Došla sam ujutro u 8:30, dali mi krevet, čekala do 10 i onda me odveli u salu. Dali su mi punu anasteziju. Sve je bilo gotovo za 20 minuta.
    Kad sam se probudila vratili su me u sobu i pustili me doma nakon 3,5h. Dva tjedna ostajem kod kuće zbog oporavka. Psihički i fizički. Još ne vjerujem, ali dogodilo se.💔 

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Cure ne znam dal' ste vidjele ali choconillas dućan u Splitu se zatvara i imaju fakat velike popuste. Ko ima bebu ili dijete na putu ove velike stvari su bile baš dobro snižene (autosjedalice, nosiljke i tak) 🙈
    Ja sam malom naručila balance disk i sunčane naočale da imam za besplatnu postarinu 🤪 ionako sam mu planirala sljedeće ljeto uzet jer prošlo nije htio a ustvari stalno žica 🤭

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Lucija, ne znam koliko nas dugo pratis, ali i ja sam prosla kroz to izmedju bebaca koje imam… Bilo mi je jako tesko i stresno jer danima nismo znali hocu li uspjeti iznijeti trudnocu ili ne. Mogu ti samo reci da ce brzo biti bolje mada ti se mozda sad tako ne cini. U prvom tromjesecju spontani nazalost nije neobican, a s obzirom da imas vec dijete statistike su na tvojoj strani i nema razloga bojati se da necete uspjeti i u buducnosti. Tako je meni doktor obrazlozio. Drzi se.
    mrgud, tenks. Bacit cu oko. Moj zeli naocale kad je na suncu, al ne zeli ih isprobavati u ducanu. Jedne smo uspjeli probat i padale su mu tak da smo tada odustali od kupnje na slijepo. Al bas mu imam zelju kupiti. A i sjedalica ce nam trebat za malu

    [lilypie.com]

  • Avatar ivana.s

    ivana.s

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Zarica hvala ti. Preporučeno mi je da bar tri ciklusa pričekam s planiranjem trudnoće, što ću i napraviti. A onda u nove pobjede, nadam se. 

    Ja: 29 (lawyer) On: 30 (manager)
    👰‍♀️🤵‍♂️: 8.10.2022.
    Radimo na bebi od 11/22
    Nifty ✔️ Dolazi djevojcica 🎀
    ✨️29.9✨️ [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.