Vaši savjeti za prvi porod

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Kad sam bila ležala na ginekologiji žene koje su išle na operaciju i same se brijale svejedno su morale na pregled kod sestre i kod svake je bilo nešto za “.popraviti”. E sad, ne znam jel tako i u rodilištu. 

    Klistir je po meni bitan. Bolje da to napravim da se ne uenredim po stolu, i još pokupim infekciju, i to ne daj Bože onda kad mi naprave epiziotomiju. Zobg epiziotomije i šivanja je i dobra depilacija bitna.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mene je muž depilirao još kad sam išla i na preglede kad već nisam mogla sama od trbuha, a tako i pred porod, ali svakako su još i u bolnici depilirali jer oni rade britvom pa bude skroz glatko. 
    A klistir je dosta bitan, nije ugodan, ali ni sam porod nije ugodan pa se preživi, tako i to.

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Klistir ste radile same doma? Negdje sam procitala da ima za kupit u ljekarni i da se moze doma napravit pa sam si mislila to sama odradit

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Meni su u bolnici radili, ali veći dio sam obavila kod kuće. Ne znam zašto jer sam cijelu trudnoću imala problema s probavom, ali taj dan došlo čišćenje samo od sebe.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Mene nisu ni  klistirili ni brijali ni jednom :D Brijala sam se par dana prije poroda kad sam išla na pregled i rekao je doktor da nije potrebno. Klistirili me nisu prvi put jer su rekli da bi previše potakli porod a bila je gužva, pa ono. Nije ni bio potreban jer kako je netko već rekao, priroda je doma obavila svoje :D A drugi put me nisu ni stigli jer sam rodila u roku od pol sata od kad sam došla u bolnicu :D

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    I još plus, s prvim porodom sam krenula u bolnicu sa trudovima u razmaku od 4 min, to je bilo u 2 u jutro, a rodila sam u 6 i 15 :D Tak da imate vremena, bez brige. Recite mužu da ne paničari dok vozi jer ih bude opičila trema više nego vas ;)

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Hahaha, to ti vjerujem. Meni je moj rekao da ima tremu, a ja uglavnom mrtva ladna!

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Ja imam filing da će kod nas biti ko u filmu kad muž krene sam a ženu ostavi pred zgradom i onda se na pol puta sjeti da je i ona trebala s njom biti

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Moj kao glumi coolera, i smiruje mene, kao ma možemo mi to, pa to je sretan događaj, nećemo paničariti, pripremit ćemo (ćeš) sve na vrijeme… I imam osjećaj kad to izgovara da više umiruje sebe… Hihihihi… Mislim da će se uspaničariti do neba. Budemo vidjele. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Svi se oni uspaničare. Ja sam svog tjerala da jede ručak prije nego što smo otišli u bolnicu, jer sam rekla da nemrem još i njega tam trpiti dok se moram koncentrirati na porod - malo je “težak” kad je gladan.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.