Ubrzani rad štitnjače i planiranje trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • draz2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Mary, ja vec godinu dana pijem euthyrox, tsh mi je bio 4.4 pa je svakako skakao od 0.018 do 18! sad je na 3 i zatrudnila sam. sretno i pozdrav!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    draz


    Mary, ja vec godinu dana pijem euthyrox, tsh mi je bio 4.4 pa je svakako skakao od 0.018 do 18! sad je na 3 i zatrudnila sam. sretno i pozdrav!

    Tako I meni luduje..iz hiper u hipo I tako u krug. Ostala trudna kad mi je bio 2.55. Imas isto hashimoto?

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • draz2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    luki: da, prije godinu dana otkrila hashimoto, i unatoc ljekovima antitijela mi rastu…sad sam trudna 6,5 tjedana…

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    draz


    luki: da, prije godinu dana otkrila hashimoto, i unatoc ljekovima antitijela mi rastu…sad sam trudna 6,5 tjedana…

    Ista stvar kao I kod mene. Prije 3 god. otkriven I unatoc terapiji antitjela rastu I rastu, a TSH I T4 luduju. Meni su u trudnoci antitjela dosta narasla ali mi je TSH na svu srecu bio 1.0. I sad nakon sto sam rodila TSH 11.56. Nikako na zelenu granu.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Nazalost ova moja stitnjaca je opet poludila,tako da sam od danas ponovo na tabletama.A najgore mi je to sta mi je zabranjeno do daljnjeg radit na bebi.Sa ovim tabletama se ne smije.Kad je ginekoloski u redu onda stitnjaca zeza,i tako u krug.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Draga engy, bas mi je zao. 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Hvala ti LuKi ,sljedeci tjedan imam pregled kod specjalista pa cu vidit sta on preporuca.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    engy


    Hvala ti LuKi ,sljedeci tjedan imam pregled kod specjalista pa cu vidit sta on preporuca.

    Bas zeznuto kod te stitnjace sto se terapiju doslovno kolicinski treba pogadati I takoreceno ispipavati jer svakome organizam djeluje drugacije na smanjenje ili povecanje terapije. Nadam se da ces uskoro opet moci raditi na beboci,sto prije viditi plus na testu I zaboraviti na vjesticu 9 mj. :))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    e tome se i ja najvise nadam,..u nadi je spas

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Istina. Drzim ti fige draga 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.