Ubrzani rad štitnjače i planiranje trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Eto Bogu hvala da si naletila na dobru doktoricu i da je sve sretno zavrsilo.Inace se ciste i dobrocudni tumori pretezno vracaju,zato ko misli radjat,bolje odmah posli operacije.I ovi miomi sta sam ja operirala se isto vracaju.A sta se doktora tice,ja zivim u Njemackoj vec sedam godina,u Augsburg i koliko god oni bili dobri specjalisti,nemaju vremena za pacijente,pacijenata puno a doktora malo.Evo na primjer endokrinologa uopce nemamo u Augsburgu,valja se odlazit u München,pa cekas na termin oko 2-3 mjeseca.Svuda je postalo tesko naletit na dobrog doktora.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Uf, znaci nije samo Hrvatska u banani. :(

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Da,da,svuda je pacijentima tesko.Ovdje su bar svi ljubazni i iako nemaju puno vrimena za pacijente ,bar se osjecas ugodno i ko covik

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bar to…ovdje se odnose prema pacijentima kao prema zivotinjama, bez imalo ljudskosti, ako hoces ljubaznost i pravi nalaz, da imas osjecaj da netko radi svoj posao moras dobro platit privatnika sto je jako zalosno. Bas sam na svasta nailazila.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Poznato mi je to itekako.Dok sam jos zivila na Bracu za sve je trebalo odlazit u Split kod doktora.Uzas teski ,od bolnice,pa do osoblja Cak mislim da se ljudi kod nas slabo kontroliraju upravo zato sta su im  takve bolnice utjerale odbojnost ,pa nazalost cesto dodju kad je vec kasno.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Da…I one fore s osiguranjem. Zakasnis jedan dan za produziti ga I ostanes potpuno bez njega. Sto se tice zdravstvene skrbi da funkcionira kako bi trebalo ne bi se ljudi trebali misliti ako ce imati odvojiti za operaciju, za lijek. To bi trebao biti humani posao bez cijene, onda bi imalo smisla. Ovako je nadmetanje doktora tko ce zaraditi sto vise para na bolesnom narodu.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Kako god da pogledas ,uvik je jadan pacijent.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Da, nazalost

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    I ja se lijecim od hipotireoze i hvala BOGU,odmah sam zatrudnila,trudnoca protekla u redu i pod nadzorom hormona. 

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    cedevita ,Bogu hvala da ti je proslo sve kako treba . Kod mene je malo drugacije,ja imam hipertireozu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.