Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Jutro ☕
    Jučer mi je dan banana bio. Ali sad sam se malo dobila. Zvala sam svoju soc. gin i svoju privatnu kod koje idem, socijalna je rekla da ovo ne bi bilo za operaciju i da ona ima žena na pregledima koje su trudne i imaju puno veće miome. Kod privatnice idem u utorak na razgovor da s njom vidim,njoj nekako najviše vjerujem, a u pon još idem opet kod ovog dr na folikulometriju pa ćemo vidjeti što će još reći. Tako da možda i neću morati na operaciju. Meni je za očekivati miome jer su i mama,baka i teta vadile maternicu radi toga ali sam nekako očekivala da ću ih dobiti kasnije a ne već sad. Al dobro. Što je tu je. Sad sam u plodnim danima pa ne znam jel da ih uopće koristimo il' da pričekam. O bi trebala bit oko utorka/srijede kako je Watson rekla.
    Watson testić,piškiš ?😁😁😔
    Mirjam samo nek ti bude muka, dobro je to😁😘
    Ostale drage žene kako ste?

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Lora oprosti na pitanju, ne moras odgovoriti ako ne zelis, ali je li to nalaz iz osječkog kliničkog centra pošto moj dečko ima izgledom isti, samo puuuuno lošiji 😅?

  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Da da,bas od tamo je nalaz 😁

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Lora i sto ti pise dolje u napomeni, odnosno zakljucku? Moj decko ti je imao sve minuse, niti jedan ocitan spermij morfoloski i dolje je pisalo : pronadjen koji pokretan i nepokretan spermij. Po mom laickom zakljucku on nije imao dovoljno spermatozoida za ocitanje morfologije niti icega, dakle smatramo da imamo ogroman problem. Malo je reci da smo pali u ocaj. Ovaj tvoj nalaz po mom laickom misljenju moze biti i bolji. Treba malo popraviti. Pusi li dragi? Vjezba? Zdravo se hranite? Koliko pokusavate?

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Ne bih lijepila opet sliku ali vrati se petnaestak stranica unazad naci ces sliku mog dragog i onda ce vam se vas nalaz uciniti IDEALNIM 😪
    Drago mi je zbog tebe. Ali mi je zao mene ja sam se evo do sada nadala da su ga radili nesposobnjakovici s nedovoljno opreme. Ali ocito ima opreme. Tebi su vrijednosti ocitane. 

  • Avatar Olimpija

    Olimpija

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Jutro drage žene trudilice i trudnice 🙃
    Jutros, uz ovo tmurno jutro ciklus krenuo, bilo za očekivati poslje negativnog test
    Zakazala sam termin kod ginekologa za 22.10 pa vidjeti cemo sta kaze
    Pokušavamo od januara
    Ugodan vam vikend
    Sanjarka, možeš me pisati za 10.11 🌺

    + 19.05.2022 nakon Embriotransfera 05.05.2022

  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    lindsay

    Ne bih lijepila opet sliku ali vrati se petnaestak stranica unazad naci ces sliku mog dragog i onda ce vam se vas nalaz uciniti IDEALNIM 😪
    Drago mi je zbog tebe. Ali mi je zao mene ja sam se evo do sada nadala da su ga radili nesposobnjakovici s nedovoljno opreme. Ali ocito ima opreme. Tebi su vrijednosti ocitane.

    Nista osim ovoga ne pise…dr mu je rekao da je sasvim ok nalaz, ali da ponovi sve na drugom mjestu….
    Ne pusi od ove godine, a na poslu dosta fizicki radi pa kaze da mu je to dobra vjezba🤣🤣 ovo je drugi mjesec kako pokusavamo, ali on je nekoh drugi problema imao pa ga je usput poslao i ovo provjeriti, pa kad je nalaz stigao ne cini mi se bas previse dobar…

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Lora27621

    lindsay

    Ne bih lijepila opet sliku ali vrati se petnaestak stranica unazad naci ces sliku mog dragog i onda ce vam se vas nalaz uciniti IDEALNIM 😪
    Drago mi je zbog tebe. Ali mi je zao mene ja sam se evo do sada nadala da su ga radili nesposobnjakovici s nedovoljno opreme. Ali ocito ima opreme. Tebi su vrijednosti ocitane.
    Nista osim ovoga ne pise…dr mu je rekao da je sasvim ok nalaz, ali da ponovi sve na drugom mjestu….
    Ne pusi od ove godine, a na poslu dosta fizicki radi pa kaze da mu je to dobra vjezba🤣🤣 ovo je drugi mjesec kako pokusavamo, ali on je nekoh drugi problema imao pa ga je usput poslao i ovo provjeriti, pa kad je nalaz stigao ne cini mi se bas previse dobar…


    Parovi su ostajali trudni s ovakvim nalazom to sigurno. Zelim vam puno puno srece u sto kracem mogucem roku 😍 a mi cemo se uskoro spremati za potpomognutu.

  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Hvalaaaa😊😊 saljem vam puuuuuno dobre energije da bude ➕ sto prijeeee🤗🤗🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Jutro cure, prolazim ja jutros pored mullera ii pogodote sto sam kupila ? Ahahhahhaha 
    Evo ga,ni S od sjenice…M jos nije dosla.
    Idem peci kolac da se utjesim 😂♥
    https://ibb.co/2skwkmD [ibb.co]
    Lora po mom misljenju i usporedbi nalaza s mojim M, tvoj ima dosta nepokretnih sperm.i smanjen broj, vjerojatno ce vam preporuciti sto i mom muzu, cink+selen, a vidim da je tvone i vrijednost cinka smanjena.
    U svakom slucaju po misljenje strucnjaka, i ne brini to se da rijesiti…
    Lindsay nezz sto bih ti rekla…zao mi je ako je doista tako ali boriti cete se vi za svoje malo cudo♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.