Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Tam7 jel ti dr spomenula testove na trombofiliju ili tako nesto u vezi trombocita i zgrusavanja krvi. 
    Znam da to zene rade kada imaju uzastopne pobacaje, informiraj se o tome svakako.

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Watson jako mi je zao :/  sretno ❤️
    A bila sam prije 6 mj ali ic cu sljedeci mjesec . 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tinker 🌸

    Tinker 🌸

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima na podrsci ❤️. Idem u pon u bolnicu na konzultacije da vidimo sto i kako dalje. Voljela bih da samo krene, zadnji put je, dan nakon sto sam prestala s progesteronima. Inace, obavila sam ja sve zive pretrage, od briseva, testova na trombofiliju, TORCHa, cak sam i kod geneticarke bila nakon prve neuspjesne trudnoce (tad nije bio spontani, a nije na kraju bilo ni kromosomski) i sve je ok. Bas sam zbedirana, stalno mi prolazi kroz glavu zasto opet nama 😢… 
    Zelim vam svima plusice sto prije i skolske trudnoce ❤️

    👩 41 g AMH 7,8 pmol/l; IR; hipo/hashi
    👨‍🦲41 g normospermia
    👧🏻❤️
    👼🏻 07/2019 19 TT
    👼🏻 02/2020 12 TT missed ab
    👼🏻 10/2020 9 TT missed ab
    08/2022 biokemijska 😔

  • Avatar Tinker 🌸

    Tinker 🌸

    Broj poruka: 248

    Prijavi adminu

    Sayuri, jesu ti slali tkivo na analizu poslije kiretaze? Sta su ti rekli za genetski savjet? 

    👩 41 g AMH 7,8 pmol/l; IR; hipo/hashi
    👨‍🦲41 g normospermia
    👧🏻❤️
    👼🏻 07/2019 19 TT
    👼🏻 02/2020 12 TT missed ab
    👼🏻 10/2020 9 TT missed ab
    08/2022 biokemijska 😔

  • alma199

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Ja svoju ovulaciju ne mogu da upratim ovaj mjesec kao da je nece ni biti 😩 svakako citam forume i bas sam u bedu .. u utorak idem na kontrolu da vidimo sta cemo obzirom da se MM nalaz popravio.. svako kaze opusti se mozda je problem u glavi a vjerojatno niko ne zna kako je ko ovo ne prolazi. Sretno cure 🙏

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    maša25

    Bok cure, evo da vam se malo pozalim :/
    Naci danas nam je bio totalno naporan dan :( i dodem doma danas sam 13DC i napravim trakicu kad ono i dalje nista nema O , bas sam razocarana , tuzna i ljuta . Znaci koliko su mi se poremetili ciklusi to je prestrasno! Ja niti jedan mjesec nemam isti dan O niti mi jednako dugo traju ciklusi . Ponadala sam se prosli mjesec kad mi je trajao ciklus 27 dana da ce se unormalit ali ocito nece :( neznam dali to moze imati veze sa zacecem. Najkraci ciklus mi je bio 24 dana a najduzi 35 dana :/


    Meni je isto raspon ciklusa od 25 do 31 dan, a ovulacija od 11dc do 17dc. Mene to nista ne brine. Lijevi jajnik mi ovulira kasnije a desni ranije 🤷‍♀️ mislim da ne trebas tome pridavat toliku pažnju niti da te to opterećuje 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    tam7

    Bok cure,

    Prvo zelim svim curama koje su docekale plusice cestitati ❤️, a drugima puno srece da vide plusice sto prije ❤️.
    Nije me bilo neko vrijeme, ali nazalost se javljam s losim vijestima - srceko je prestalo kucati… Dogurali smo do skoro 7mm, sto bi bilo 6+5, a po mengi sam 8+6. To nije bio otpocetka dobar znak, jer bi po ciklusu bilo mozda 4-5 dana razlike zbog kasnije ovulacije. Takodjer, zumanjcana vrecica mi je bila granicno velika sto isto bas nije bio dobar znak. Bila sam jutros na pregledu i srceko se vise ne cuje :(. Prestala sam s progesteronima i cekam da prokrvarim… S obzirom da nam je ovo 3.put zaredom, gin je preporucila spermiogram i mozda i inseminaciju… Preporucila mi je da se javimo u polikliniku IVF dr Simunicu. Cula sam za njega, ali da li je tko mozda imao kakva iskustva tamo?


    A jebemti sve! Da se moram tako izrazit
    Zao mi je Tam, bas jako 😪😪
    Ne mogu si mi zamisliti 3.put za redom takav ishod 😔😔
    Drzi se, budi hrabra. Drzim fige da sve prođe prirodno i onda u novu borbu za svoju bebu ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    watson009

    Vjestica je stigla u meduvremenu…a znala sam i da bude jer sam pojela pola kolaca koje sam ispekla danas.
    Oke,isplakala sam se, pitala zasto bas mi …i oke, idemo dalje!!! Za tjedan dana brisevi pa cu se odmah naruciti na HSG, doista ova iscekivanju psihicki ubijaju, idem i na konzultacije pa cu biti pametnija sto dalje!
    Tam7ne znam sto bih ti rekla, zao mi je…evo ne mogu si zamisliti kako je to kad cujes srceko pa ga vise ne cujes! Drzi se…evo doista moramo biti lavice,nema nam druge ♥
    Sayuri jesi ti ok nakon zahvata ?
    Maša zeno pa di si ti ? Vec sam se zapitala sto se dogada, cuj, a da odes ginicu na redovan pregled ? Ono papa, ultrazvuk itd. Kada si bila zadnji put ?


    Zao mi je! 😪
    Al upravo to. Nekad ovo ispada lavovska borba. A mi cemo biti pobjednice ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    watson009

    Vjestica je stigla u meduvremenu…a znala sam i da bude jer sam pojela pola kolaca koje sam ispekla danas.
    Oke,isplakala sam se, pitala zasto bas mi …i oke, idemo dalje!!! Za tjedan dana brisevi pa cu se odmah naruciti na HSG, doista ova iscekivanju psihicki ubijaju, idem i na konzultacije pa cu biti pametnija sto dalje!
    Tam7ne znam sto bih ti rekla, zao mi je…evo ne mogu si zamisliti kako je to kad cujes srceko pa ga vise ne cujes! Drzi se…evo doista moramo biti lavice,nema nam druge ♥
    Sayuri jesi ti ok nakon zahvata ?
    Maša zeno pa di si ti ? Vec sam se zapitala sto se dogada, cuj, a da odes ginicu na redovan pregled ? Ono papa, ultrazvuk itd. Kada si bila zadnji put ?

    Zao mi je! 😪
    Al upravo to. Nekad ovo ispada lavovska borba. A mi cemo biti pobjednice ❤️


    Tocno to Sanjarka nema druge…
    Moramo biti jake, svaki pad mi daje jos veci inat za dalje! Ja uskoro lijepim sliku pozitivnog testica pa si vi mislite hehehehhe 

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    watson009

    Sanjarka88 🦋

    watson009

    Vjestica je stigla u meduvremenu…a znala sam i da bude jer sam pojela pola kolaca koje sam ispekla danas.
    Oke,isplakala sam se, pitala zasto bas mi …i oke, idemo dalje!!! Za tjedan dana brisevi pa cu se odmah naruciti na HSG, doista ova iscekivanju psihicki ubijaju, idem i na konzultacije pa cu biti pametnija sto dalje!
    Tam7ne znam sto bih ti rekla, zao mi je…evo ne mogu si zamisliti kako je to kad cujes srceko pa ga vise ne cujes! Drzi se…evo doista moramo biti lavice,nema nam druge ♥
    Sayuri jesi ti ok nakon zahvata ?
    Maša zeno pa di si ti ? Vec sam se zapitala sto se dogada, cuj, a da odes ginicu na redovan pregled ? Ono papa, ultrazvuk itd. Kada si bila zadnji put ?

    Zao mi je! 😪
    Al upravo to. Nekad ovo ispada lavovska borba. A mi cemo biti pobjednice ❤️

    Tocno to Sanjarka nema druge…
    Moramo biti jake, svaki pad mi daje jos veci inat za dalje! Ja uskoro lijepim sliku pozitivnog testica pa si vi mislite hehehehhe


    Pa naravno da hoces ❤️ 

    Meni je moja mama uzor za takvu borbu! Nakon 2 uredne trudnoce, rodila mrtvorođenče u 9mj trudnoce, a 2 godine nakon rodila u 7mj blizance koji su umrli kroz 2 dana. I nakon svega toga nije željela odustat i nije pronašla životni mir dok nije rodila moju Sistericu ❤️.
    Znaci! Nema predaje. Svaka bol je jaka. A mi žene smo lavice! Nitko ne moze izdrzat koliko žena može! ❤️
    Ajmo glavu gore sve 🤗

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.