Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Andela111

    Sanjarkice koji ti je dan ciklusa? Bas je potamnelo.


    9dc, pik ocekujem sutra a onda o vjerovatno na 11dc
    Sto znaci da ce mi ovaj ciklus biti 25 dana. Moj desni jajnik je ranoranioc. 
    Zanimljivo da sve tri moje trudnoce su bile nakon ovulacije desnog jajnika 🤔
    Ja sam jako sretna sto sam upoznala svoje tijelo i kako to sve funkcionira. Lh trakice i bazalna su me prosvjetlile skroz 🙂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Andela111

    Meni dan pred Ovulaciju niti crtu nije pokazalo, sto znaci da ssm promasila pik, i da se nije O niti dogodila a bilelo me za poluditi plus dva dana krvarenja😔…. tako da ne znam sta se dogodilo….


    Negdje sam procitala da cesto krvarenje za vrijeme kada bi trebala biti o prati anovularne cikluse 🤔

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Andela111

    Najverovatnije, sutra cu videti kod gin.


    Sretno 🤞🤞🤞nek cim prije prođe ovaj ciklus pa da mozes krenut s terapijom 🤗🤗🤗

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    anci000

    Ja ne znam jesmo ulovili PIK
    Znam samo da smo opušteno hopsali svaki dan osim ona dva dana pauze, e sada vidjet ćemo al iskreno voljela bi NE dobiti vise već ista, kako bude bit će
    Rano mi je još za bilo kakve simptome govorit osim sto sise opet tražim po kući, blaženo doba ovulacije 🤭🤭🤭🤭🤭


    🤭🤭🤭
    Ma ako ste tako hopsali onda mislim da ste sve pokrili 😁držimo🤞🤞🤞🤞

  • molly30

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Drage moje, nije me dugo bilo. Prije par dana su me pocele boljeti prepone i butine, stomak napiren kao balon, cudan osjecaj. Jutros iz niceg pocnem vikati na supruga, raspalcem se. Tri dana mi je do mestruacije, nikad nisam bila tako nervozna. Jel imala koja iskustvo s bolovima u preponama i butinama? ❤️ Nadamo se jednom plusicu po ko zna koji put 🙏

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Molly drzim fige za  plusic 🙏🤞🤞
    Anciooo takodjer 🤞🤞🙏

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Ancioo Legendo, drzim fige da je ovaj ciklus dobitni, sve vas pratim i nadam se plusu ko kuca….🤞🤞🤞

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Tonka55

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Drage žene, držim fige za plusiće i da se svi zajedno prebacimo u ljetne!!! 🤞💞

    👨‍💼30 💓 👩‍💼28
    Naše malo čudo je napokon na putu 🤰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Jutro☕
    Kako ste? Ima li tko da radi test uskoro?😁🤞🤞
    Danas idem na folikulometriju ponovo, tek kasnije popodne pa javim kako je prošlo.a sutra idem kod svoje privatnice vidjeti što će mi reć na moje stanje i situaciju. 
    Hospsamo, nismo ništa pauzirali pa kako bude bit će💛
    Ugodan kišni dan svima🤗

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    anci000

    jedva cekam da se sve prebacimo na ljetne bebe


    Jooj i ja😁
    Idem na folikulometriju danas u 18.30 tek.
    Andela lijepo što si doma na ovakav kišni dan😁 zašto misliš da ne bi bilo ništa, kad trebaš ne dobiti?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.