Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    traveller4life

    Sanjarka, a tebe je doktor primio odmah kad si zvala da smeđariš? Ili si morala na hitnu?


    Odmah me primio da. Privatno. S tim da je on Privatnik koji radi i u bolnici pa smo daljini tijek trudnoce nastavili pratit u bolni
    Al ja ti ne mogu pomoc jer smo mi u St 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Kako ste zenske? 
    Cestitam na novim plusicima, a ostalim puno srece ovaj mjesec :) 
    Ja sam danas obavila ciscenje vakumom, uspavali me ipan nije lokalna i zaista nisam nista osjetila sve super proslo. Cekamo dva ciklusa i u napad opet 😁
    Pridruzujem vam se uskoro opet, do tada cu se malo posvetiti fizickoj  kondiciji, i moram raditi neke briseve da ovaj put krenemo nacisto :)

    Ljubim vas 😘😘

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Hey watson!
    Jel još nema vještice na vidiku, tj.ima?mozda je samo simptom 😏🤞🤗

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Kako ste zenske?
    Cestitam na novim plusicima, a ostalim puno srece ovaj mjesec :)
    Ja sam danas obavila ciscenje vakumom, uspavali me ipan nije lokalna i zaista nisam nista osjetila sve super proslo. Cekamo dva ciklusa i u napad opet 😁
    Pridruzujem vam se uskoro opet, do tada cu se malo posvetiti fizickoj kondiciji, i moram raditi neke briseve da ovaj put krenemo nacisto :)

    Ljubim vas 😘😘


    Ajde neka je to izad tebe 🤗🤗🤗
    Oporavak brzi ti želim, pa se opet drizimo ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Kako ste zenske?
    Cestitam na novim plusicima, a ostalim puno srece ovaj mjesec :)
    Ja sam danas obavila ciscenje vakumom, uspavali me ipan nije lokalna i zaista nisam nista osjetila sve super proslo. Cekamo dva ciklusa i u napad opet 😁
    Pridruzujem vam se uskoro opet, do tada cu se malo posvetiti fizickoj kondiciji, i moram raditi neke briseve da ovaj put krenemo nacisto :)

    Ljubim vas 😘😘

    Drago mi je da je proslo bezbolno, sada se samo polako oporavi a onda u napad…budete vi to opet brzo uspjeli kao i prvi put ♥
    Mirjam kako si ti ? Jel imas kakve grcice dole ?
    Nema moje vjestice jos, ali stalno imam osjecaj da dolazi- ili si to mozda umisljam jer ju ocekujem 😱

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    watson009

    SAYURI

    Kako ste zenske?
    Cestitam na novim plusicima, a ostalim puno srece ovaj mjesec :)
    Ja sam danas obavila ciscenje vakumom, uspavali me ipan nije lokalna i zaista nisam nista osjetila sve super proslo. Cekamo dva ciklusa i u napad opet 😁
    Pridruzujem vam se uskoro opet, do tada cu se malo posvetiti fizickoj kondiciji, i moram raditi neke briseve da ovaj put krenemo nacisto :)

    Ljubim vas 😘😘
    Drago mi je da je proslo bezbolno, sada se samo polako oporavi a onda u napad…budete vi to opet brzo uspjeli kao i prvi put ♥
    Mirjam kako si ti ? Jel imas kakve grcice dole ?
    Nema moje vjestice jos, ali stalno imam osjecaj da dolazi- ili si to mozda umisljam jer ju ocekujem 😱

    E pa super mozda nit ne dođe, ja sam imala isto grčeve tako i jos uvijek ih imam👍
    Odlicno sam, pod dojmom jos uvijek, neopisiv osjećaj, zelim vam svima isto 😃🙏 U nedjelju cu ponovit test i u pon nazvat ginicku.
    Andela, nadam se da ce se ova mučna O ovaj put isplatiti 🤞🤞🙏🙏

  • Avatar Chloe

    Chloe

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ženskice, nadam se da ste sve dobro. 
    Kako se uspjevate izvući iz negativnih misli kada vam navrate? Ja imam problem. Godinama smo odgađali djecu jer smo mislili ma ajde, kad mi to odlučimo odmah će se desiti, a sada kad želimo i kad mislimo da nam vrijeme stvarno ističe, neće da se ulovi. Treći mjesec tek pokušavamo, ali ja već postajem paranoična, najviše zbog naših godina (33 i 38). Oprostite na dugom postu i hvala unaprijed za odgovore. 

    🙋‍♀️ 33 g.
    🙋‍♂️ 38 g.
    💑 8 g.
    👰🤵 2 g.
    Pokušavamo ostati🤰 od 8/20

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Chloe

    Ženskice, nadam se da ste sve dobro.
    Kako se uspjevate izvući iz negativnih misli kada vam navrate? Ja imam problem. Godinama smo odgađali djecu jer smo mislili ma ajde, kad mi to odlučimo odmah će se desiti, a sada kad želimo i kad mislimo da nam vrijeme stvarno ističe, neće da se ulovi. Treći mjesec tek pokušavamo, ali ja već postajem paranoična, najviše zbog naših godina (33 i 38). Oprostite na dugom postu i hvala unaprijed za odgovore.


    Mi se ne čuvajmo već 2 i pol godine i nikako se nije primalo. U 3 klinike su me samo razvlačili tamo vamo, kaže imze vremena mladi ste. Tek sada kada sam u Njemačkoj prvi put otišla ginekologu, nije dvojila nimalo, odmah me poslala u IVF kliniku, kaže da bemm šta čekati 😊

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mirjam rijeci ti se pozlatile ♥
    Chloe to je u redu da klones duhom, ali neka te ne povuce u dubinu! Mogu ti samo reci iz svog iskustva da sam takoder mislila hopa cupa i bude od prve, godinama se cuvali i evo vec deseti ciklus brojim u iscekivanju, putem smo otkrili da M ima dijagnozu, a ja cu tek ici( ako prije ne ostanem T) na detaljnije obrade…
    Prema vasim godinama ja ne bih cekala duze od 6mj kako ti je i Andela rekla, oduzi se to covjece, pa daj sad ovo pa ono a u ovom corona ludilu sve ide na tezi nacin…mozda je iduci ciklus vec vas! Prati O, a ja svakako savjetujem i folikulometriju- s time si ziher kada ce biti ovulacija,to mozes i privatno obaviti cca 150kn kosta.
    Drzi se zeno,jaka si! Mi mozemo sve ♥🙏

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Radi li folikulometriju i soc. ginekolog? 

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.