Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam od srca ♥️ puno mi znače vaše rijeci💛 
    Watson joooj baš mi je zao. Mislila sam da ćeš se javiti danas s plusom. Dobro da si se isplakala, neka si, i sad obrisi te suze i idemo dalje. 💪💛 Obavi sve ove pretrage što imaš i vjerujem da ćeš više onda znati. I točno te razumijem ovo što kažeš da čekanje psihički iscrpljuje. Ali izdrži i vjerujem da će se to sve isplatiti na kraju♥️ meni je uz 15 mm folikul ,endometrij bio 5.4. čisto za usporedbu, kako je kod tebe bio endometrij uz sličnu veličinu folikula?
    Samoja6 piše da je na prednjoj stijenci sup.im. miom. Vrkutu sam počela isto piti ovaj ciklus. I baš mi je drago da ti se smanjio.
    Mašo a da kreneš na folikulometriju? 
    Tam7.. tako mi je žao😔😔🥺 ne mogu vjerovati i ne znam što bi ti rekla da te utjesim. Nemam tih riječi. Želim ti svu sreću da sve prođe što brže i bezbolnije. Vidim da si jaka i hrabra takva ostani i dalje. Jako mi je zao. Drži se i čuvaj se♥️♥️
    Sanjarka svaka čast tvojoj mami, baš daje snagu kad pročitaš kako jakih ljudi ima. I imaš potpuno pravo💪💛♥️

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Andela111

    Watsoon, bas mi je zao…. ah. Tam, vrlo teska borba ali pobedices…. a evo mene uhvatila tuga…. veceras…. ne mogu od nekog bola u srcu …. kao da se sva tuga Sveta srucila u moje telo….zivot je nekada surov , surov …. zelim a ne mogu da pruzim nekom bicu sve u zivotu…. dok drugi ostavljaju svoje bebe….pored smeca….😢….dok neki imaju po petoro dece…. pomolite se devojke za sve nas…❤️….


    Andela draga plači ako treba da to izbaciš iz sebe. Bit će to sve u redu, bit ćemo mi sve dobro 💪💛

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    jube

    Samoja6

    Bella🍁

    Jutro ☕
    Jučer mi je dan banana bio. Ali sad sam se malo dobila. Zvala sam svoju soc. gin i svoju privatnu kod koje idem, socijalna je rekla da ovo ne bi bilo za operaciju i da ona ima žena na pregledima koje su trudne i imaju puno veće miome. Kod privatnice idem u utorak na razgovor da s njom vidim,njoj nekako najviše vjerujem, a u pon još idem opet kod ovog dr na folikulometriju pa ćemo vidjeti što će još reći. Tako da možda i neću morati na operaciju. Meni je za očekivati miome jer su i mama,baka i teta vadile maternicu radi toga ali sam nekako očekivala da ću ih dobiti kasnije a ne već sad. Al dobro. Što je tu je. Sad sam u plodnim danima pa ne znam jel da ih uopće koristimo il' da pričekam. O bi trebala bit oko utorka/srijede kako je Watson rekla.
    Watson testić,piškiš ?😁😁😔
    Mirjam samo nek ti bude muka, dobro je to😁😘
    Ostale drage žene kako ste?

    Bella, nisam vidjela gdje ti se nalazi miom?
    I ja ga imam već godinama, ali kaže ginekologica da je na mjestu na kojem ne smeta ničemu, s tim da se na zadnjem pregledu vidjelo da se smanjio. Neznam čemu bih to prepisala jer jedino što se promijenilo je to da sam počela piti vrkutu, pa eto, možda je zbog toga.

    Koju vrkutu pijete?


    Vrkutu DARVitalis… Nju pijem već dosta dugo, evo prije koji dan sam kupila od Agristara, okus je identičan… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Irenaa0809 - ❤️➕
    Mirjam2 - ❤️➕

    ODBROJAVANJE 10.MJESEC ➕:
    Inana1- 15.10. - 4 dana❤️
    Chloe - 17.10. -  6 dana ❤️
    Clio35 - 22.10. - 11 dana ❤️
    Andela111 - 22.10. - 11 dana❤️
    Ancioo- 24.10. - 13 dana♥️
    Anabelaaaa - 29.10. - 18 dana❤️
    Sanjarka88 - 31.10. - 20 dana❤️
    ODBROJAVANJE 11.MJESEC ➕:
    Bella- 02.11 -  22 dana♥️
    Olimpija - 10. 11. - 30 dana❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Jutro svima, ajme Sanjarka pa mamina prica kida srce, ne znam kako je zena to sve prezivjela no skidam joj kapu! ♥ Zagrli ju kada god si u prilici!
    Bella ne znam tocno za debljinu endometrija samo mi je rekao da je to u redu s obzirom na dan ciklusa i velicinu folikula…
    Zao mi je sto ne mogu pomoci.
    Ti lovi ove plodne dane a ja cu se moliti za tvoj miom 🙏♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    watson009

    Jutro svima, ajme Sanjarka pa mamina prica kida srce, ne znam kako je zena to sve prezivjela no skidam joj kapu! ♥ Zagrli ju kada god si u prilici!
    Bella ne znam tocno za debljinu endometrija samo mi je rekao da je to u redu s obzirom na dan ciklusa i velicinu folikula…
    Zao mi je sto ne mogu pomoci.
    Ti lovi ove plodne dane a ja cu se moliti za tvoj miom 🙏♥


    Hvala ti Watson♥️

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    anci000

    Jutro dame, ja sam se sinoć opustila na zabavi i popila koju času vina
    Sad mi zao 😳😳 rijetko kada pijem i sinoć svi ajde ajde ajde i eto mene
    Valjda mi neće naškodit 🥺


    Ma naravno da neceee
    Opusti se 😉

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    watson009

    Jutro svima, ajme Sanjarka pa mamina prica kida srce, ne znam kako je zena to sve prezivjela no skidam joj kapu! ♥ Zagrli ju kada god si u prilici!
    Bella ne znam tocno za debljinu endometrija samo mi je rekao da je to u redu s obzirom na dan ciklusa i velicinu folikula…
    Zao mi je sto ne mogu pomoci.
    Ti lovi ove plodne dane a ja cu se moliti za tvoj miom 🙏♥


    ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Ancioo ma ništa neće biti bez brige. Da stalno i svakodnevno cugas to bi moglo biti problem,a ovako ne. Ne brini💛

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Moj o se blizi 

    https://ibb.co/MnjkjPC [ibb.co]

    A ja se jos ni na pregled nisam narucila. 
    Silno želim nastavit kod ovog ginekologa al cili tjedan zovem i saljem mailove i jos uvijek ne znam ni hoce me primit a kamoli kada🤦‍♀️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.