Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Jutro cure… nakon teskog tjedna iza mene, veceras mi dolazi kuma i  najbolja prijateljica koja je trudna. Ja cu nazdraviti i za mene i za nju finim crnim vinom za nas u grupi i nase konacne pobjede ❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Irenaa0809 - ❤️➕
    Mirjam2 - ❤️➕

    ODBROJAVANJE 10.MJESEC ➕:
    Olimpija - 06.10. - 3 dana kasni ❤️
    Inana1- 15.10. - 6 dana❤️
    Chloe - 17.10. -  8 dana ❤️
    Clio35 - 22.10. - 13 dana ❤️
    Andela111 - 22.10. - 13 dana❤️
    Ancioo- 27.10. - 18 dana♥️
    Anabelaaaa - 29.10. - 20 dans❤️
    Sanjarka88 - 31.10. - 22 dana ❤️
    ODBROJAVANJE 11.MJESEC ➕:
    Bella- 02.11 -  24 dana♥️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    anci000

    Bella po našim analizama simptoma svaka od nas je trudna dok ne dobije 😂😂😂
    Cure sve pohvale idu sanjarki, ako bilo sto trebate a nove ste - žena je vrh, naša enciklopedija 🥰🥰


    Hvala ti ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    lindsay

    Jutro cure… nakon teskog tjedna iza mene, veceras mi dolazi kuma i najbolja prijateljica koja je trudna. Ja cu nazdraviti i za mene i za nju finim crnim vinom za nas u grupi i nase konacne pobjede ❤


    Uzivaj 🥰

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    I idem za 2 sata na folikulometriju pa se javim kako je prošlo, veselim se i baš me zanima što se događa 🤗😁😘


    Sretno. Cekamo info 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Dada31

    Lijep pozdrav ženice drage, majke i koje će to tek postati 😊
    Nova sam tu i veoma mi se teško snaći, pa ako me koja od vas može uputiti malo u sve to.
    Išla sam na prvi razgovor gdje su nam uzeti nalazi krvi i suprugu napravljen spermiogram. Svi su nam nalazi u redu. Čekamo termin za idući razgovor koji je tek za 5 tjedana. Zanima me ako mi koja je oke objasniti, što već mogu očekivati na drugom razgovoru? Koliki je očekivani period do samog postupka, jer će me ubiti neizvjesnost zbog čekanja.
    I postupku smo zbog mene, endometrioza u pitanju, sa dvije operacije iza mene. Doktor je odlučio odmah da idemo u ICSI postupak…. Inače… Suprug sve ok…
    Meni je 31 a njemu 29 godina.
    Nalazimo se u Njemačkoj.
    Što da očekujem dalje? Koliko sve to traje i što da očekujem na drugom razgovoru?
    Puno vas sve pozdravljam.


    Dobro dosla Dada 🙂 nemam iskustva s trazenim, no samo da pozelim brzi plusic 🤞🤞❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Sretna sam ko malo prase jer je petak, M jos nije stigla ali ima vremena doci …😱
    Bella javi nam se sa folikulo i sretno! 
    Ancioo ahahahahhahahah umirem , sta ces tek u trudnocu kas cicke narastu? Bez majice hodati ? Ahahhahha 
    Moje su prilicno velike pa me sve strah kako ce to u T biti 😅
    Lindsay tako treba, ja cu takoder vcrs malo nazdraviti crnim vinom 😉 a ako vjestica dode onda cu puno “ nazdravljati” hehe

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    watson009

    Jutro cure! Sretna sam ko malo prase jer je petak, M jos nije stigla ali ima vremena doci …😱
    Bella javi nam se sa folikulo i sretno!
    Ancioo ahahahahhahahah umirem , sta ces tek u trudnocu kas cicke narastu? Bez majice hodati ? Ahahhahha
    Moje su prilicno velike pa me sve strah kako ce to u T biti 😅
    Lindsay tako treba, ja cu takoder vcrs malo nazdraviti crnim vinom 😉 a ako vjestica dode onda cu puno “ nazdravljati” hehe


    Kad treba doc? Koji si dpo? Zasto te nema na listi? 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Dada31

    Lijep pozdrav ženice drage, majke i koje će to tek postati 😊
    Nova sam tu i veoma mi se teško snaći, pa ako me koja od vas može uputiti malo u sve to.
    Išla sam na prvi razgovor gdje su nam uzeti nalazi krvi i suprugu napravljen spermiogram. Svi su nam nalazi u redu. Čekamo termin za idući razgovor koji je tek za 5 tjedana. Zanima me ako mi koja je oke objasniti, što već mogu očekivati na drugom razgovoru? Koliki je očekivani period do samog postupka, jer će me ubiti neizvjesnost zbog čekanja.
    I postupku smo zbog mene, endometrioza u pitanju, sa dvije operacije iza mene. Doktor je odlučio odmah da idemo u ICSI postupak…. Inače… Suprug sve ok…
    Meni je 31 a njemu 29 godina.
    Nalazimo se u Njemačkoj.
    Što da očekujem dalje? Koliko sve to traje i što da očekujem na drugom razgovoru?
    Puno vas sve pozdravljam.


    Nakon svih nalaza (brisevi, markeri, hormoni, spermiogram itd.) trebao bi započeti postupak koji vam je doktor predložio. Ja sam imala jedne konzultacije gdje sam dobila popis pretraga i nakon svih nalaza, kad je ustanovljeno da možemo u postupak, krenuli smo s njim. 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Pupa kako si?? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.