Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Jutros vađena beta, čekam vizitu. Nadam se njezinu padu (kako je to čudno napisati) 😘😘😘

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Pupa

    Jutro cure. Jutros vađena beta, čekam vizitu. Nadam se njezinu padu (kako je to čudno napisati) 😘😘😘


    Da znam kako ti je, kad ti beta postane neprijatelj 😔
    🤞🤞🤞🤞🤞 Da je u padu 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Pupa

    Dada31

    Lijep pozdrav ženice drage, majke i koje će to tek postati 😊
    Nova sam tu i veoma mi se teško snaći, pa ako me koja od vas može uputiti malo u sve to.
    Išla sam na prvi razgovor gdje su nam uzeti nalazi krvi i suprugu napravljen spermiogram. Svi su nam nalazi u redu. Čekamo termin za idući razgovor koji je tek za 5 tjedana. Zanima me ako mi koja je oke objasniti, što već mogu očekivati na drugom razgovoru? Koliki je očekivani period do samog postupka, jer će me ubiti neizvjesnost zbog čekanja.
    I postupku smo zbog mene, endometrioza u pitanju, sa dvije operacije iza mene. Doktor je odlučio odmah da idemo u ICSI postupak…. Inače… Suprug sve ok…
    Meni je 31 a njemu 29 godina.
    Nalazimo se u Njemačkoj.
    Što da očekujem dalje? Koliko sve to traje i što da očekujem na drugom razgovoru?
    Puno vas sve pozdravljam.

    Nakon svih nalaza (brisevi, markeri, hormoni, spermiogram itd.) trebao bi započeti postupak koji vam je doktor predložio. Ja sam imala jedne konzultacije gdje sam dobila popis pretraga i nakon svih nalaza, kad je ustanovljeno da možemo u postupak, krenuli smo s njim.


    Hvala na odgovoru i svima ostalima također 😊😊
    Ma najgore što mi taj dogovor pada taman dan prije sampg početka iduće menstruacije, a mjesec poslije ako me odgode ide Božić i bojim se da će me opet odgoditi. Tako da sam puna upitnika… Prvo oko ne poznavanje jezika baš najbolje, drugi strah i stres od svega toga, neznam što da mislim. Nekako 6 tjedan čekanja do idućeg termina mi se čini toliko dalekooooo 🙈🙈🙈🙈🙈
    Jedva čekam da krenemo 🤗🤗❤️

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    watson009

    Jutro cure! Sretna sam ko malo prase jer je petak, M jos nije stigla ali ima vremena doci …😱
    Bella javi nam se sa folikulo i sretno!
    Ancioo ahahahahhahahah umirem , sta ces tek u trudnocu kas cicke narastu? Bez majice hodati ? Ahahhahha
    Moje su prilicno velike pa me sve strah kako ce to u T biti 😅
    Lindsay tako treba, ja cu takoder vcrs malo nazdraviti crnim vinom 😉 a ako vjestica dode onda cu puno “ nazdravljati” hehe

    Kad treba doc? Koji si dpo? Zasto te nema na listi? 😁


    Danas treba doci po kalendaru, 26 DPO i 13 dana nakon ovulacije,inace m dode 24-25 dc.
    Ma nisam se dodavala na listu jer sam se vratila na forum samo skicnuti sto ima i evo ostala sam ahahhaha
    Ancioo ahahhaha ludaco!

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    watson009

    Sanjarka88 🦋

    watson009

    Jutro cure! Sretna sam ko malo prase jer je petak, M jos nije stigla ali ima vremena doci …😱
    Bella javi nam se sa folikulo i sretno!
    Ancioo ahahahahhahahah umirem , sta ces tek u trudnocu kas cicke narastu? Bez majice hodati ? Ahahhahha
    Moje su prilicno velike pa me sve strah kako ce to u T biti 😅
    Lindsay tako treba, ja cu takoder vcrs malo nazdraviti crnim vinom 😉 a ako vjestica dode onda cu puno “ nazdravljati” hehe

    Kad treba doc? Koji si dpo? Zasto te nema na listi? 😁

    Danas treba doci po kalendaru, 26 DPO i 13 dana nakon ovulacije,inace m dode 24-25 dc.
    Ma nisam se dodavala na listu jer sam se vratila na forum samo skicnuti sto ima i evo ostala sam ahahhaha
    Ancioo ahahhaha ludaco!


    🤞🤞🤞🤞♥️

  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Curke…imam neke bolove…kao kad trebam dobiti, samo grci pa popusti i tako neko vrijeme….cice me bole na dodir, leda ubijaju….jel umisljam ili je moguce vec nesto? 🤔

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Cure katastrofa. Ja dođem na folikulometriju i saznam da imam miom😔 vidjet ćemo u ponedjeljak još na folikulometriji kako se razvijaju i što je i jel treba operacija ponovo .
    Ima jedan folikul od 15 mm.

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Lora27621

    Curke…imam neke bolove…kao kad trebam dobiti, samo grci pa popusti i tako neko vrijeme….cice me bole na dodir, leda ubijaju….jel umisljam ili je moguce vec nesto? 🤔


    Ti simptomi su moguci za jedno i drugo,dakle moze biti M a moze biti i trudnoca…ok je pratiti smptome ali nemoj se izludivati njima, vjeruj mi,mjesecima ih pratim 😱😂
    Bella pa ja ne vjerujemmm😱😱
    Ovo je super za folikul, u utorak/srijedu bi trebala ovulirati prema tome.
    Nadam se da ce s miomom sve biti u redu!!!!!

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    Cure katastrofa. Ja dođem na folikulometriju i saznam da imam miom😔 vidjet ćemo u ponedjeljak još na folikulometriji kako se razvijaju i što je i jel treba operacija ponovo .
    Ima jedan folikul od 15 mm.


    Koliki je miom? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Jelica 👩

    Jelica 👩

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav  🥰🥰
    Ja danas uj napravila jeftin test sa ebay (koji je prosli tj bio negativan), e danas lijepa crtica 😍 tako da sam vjerojatno na pocetku ☺ jos mi ostalo 3 testa pa cu do pon kad idem ginekologu pratiti crticu po vasoj preporuci.
    Sretno svima, ja sam bila tuzna kad sam prosli tj imala negativan,ali kad sam prije par dana procitala na forumu cudne simptome trudnoce znala sam da je to 👶 evo konkretno bol u prsima me cudila, a sa grudima nikakvih promjena 😜

    Radimo na trudnoci od 6.mj/2020,prva trudnoca
    Mjesecnice: (zadnja pilula 20.5.)
    23.5.-25.5. 44 DC
    6.7.-12.7. 41 DC
    16.8.-20.8. _____
    11.9. iscjedak cudne boje-moguca implantacija jajasca?
    Od 13.9. simptomi koji su trajali po dan dva i onda je nastupio slijedeci (od pristica po licu i vratu,bol u prsima,dolje probadanje kao pred mengu,podrigivanje,intenzivni mirisi, posebne zelje za hranom,umor,…)😴
    8.10.lagana svjetla crtica -pozitivan test? 🤔 😊
    Kasni mi između 9-12 dana

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.