Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    jelica

    Sanjarka88 🦋

    jelica

    Sanjarka88 🦋

    jelica

    lindsay

    Jelice po mom laickom misljenju bi crtica za toliko dana kasnjenja trebala biti tamnija :/ ali definitivno je test pozitivan.nadam se da sam u krivu i da je dovoljno tamna. Javi nam se opet s jos kojim testicem 🤞🤞🤞🤞

    Imam policisticne..i ciklus mi varira 42-44 dana..

    A koji ti je danas DC?

    DC je?
    Sorry sve mi jos novo 🤔

    Dan ciklusa 😅

    Hahaha a to sam gore pisala u tekstu nesto i stoji mi u opisu..znaci kad sam stala s pilulama, 1.mj mi bilo 44, 2.mj 41 dan,a sad jos nisam dobila odnosno danas 49 DC 😄😄


    Trudnoca je tu ❤️ ali mene malo brine slaba sjena.
    No s obzirom na duge cikluse, moguce da ti je O bila kasno.
    Ako imas mogucnosti odi izvadi betu 
    Ili se naruci u gin i strpljivo cekaj prvi pregled 🙂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Evo i mene, čitam vas i učim
    Nego, čini mi se da se kod vas stalno nešto događa, u mene nikakvih simptoma niti ičega. Ovulacija bila krajem prošlog tjedna, pokrili dosta dobro ovaj put. Pa ćemo vidjet. Sasvim sigurno se ne testiram dok ne zakasni.
    Primijeti li svaka žena implantaciju jednako, čudan iscjedak i to? Već imam osjećaj da ću jednoga dana bit trudna a neću ni primijetit odmah. Ja redovito idem na wc ujutro u 5h, osjećam sve moguće mirise i sl. Al vještica dođe uredno svaki put. 

    U svakom slučaju, čestitam na plusićima i želim da mi ostale što prije ugledamo svoje! 

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Baš ste se lijepo raspisale, milina vas je čitati😁🤗😘
    Nove žene dobrodošle🤗🤗
    Novi plusići čestitam 😁😁🥳🥳🥳 
    Angeleyes mislim da se implantacija ne primijeti toliko često odnosno da simptomi poput spottinga i bolova baš kad je implantacija nisu toliko često. Osobno sam ju u prvoj trudnoći osjetila i bilo je spottinga. A prošli mjesec sam bila sto posto uvjerena da je- minimalni rozi iscjedak oko 7 doo(ako sam dobro procjenila O) i imala sam stvarno “sigurne” simptome i na kraju ništa. Došla M i prošla prije koji dan. Tako da više ne znam što bih mislila po tom pitanju. Vjerojatnije je da osjetiš ranije simptome T u vrijeme kad bi trebala dobiti nego da osjetiš implantaciju. Iako sve na ovom forumu znamo koliko su nam osjetila izoštrena kad su u u pitanju simptomi😅 sve analiziramo i sve primjećujemo😂 a sad što od  toga je stvarno sigurno i točno saznamo kad vidimo + ili -. Al sve je to dio procesa♥️

  • Avatar Chloe

    Chloe

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Bol u jednom jajniku, onako dosta jaca, koja se spusta i preko prepone ka nozi. Moze li biti ovulacijska? Jucer mi se to desilo i cijeli dan je nekako bila prisutna, sa razlicitim intenzitetom. Evo danas nista, malo me zigucne dolje kao pred M, ali to je neprimijetno, ne bih ni skuzila da ne obracam paznju zbog ovoga sa jajnikom od jucer. 

    🙋‍♀️ 33 g.
    🙋‍♂️ 38 g.
    💑 8 g.
    👰🤵 2 g.
    Pokušavamo ostati🤰 od 8/20

  • Avatar Chloe

    Chloe

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    I da, zaboravih. Cestitke novim trudnicama ❤❤❤❤ zelim vam divnu i bezbriznu trudnocu. 
    Ostalim damama plusice, jedan po jedan, bas me veseli kada vidim da se nekome ulovi ovaj mali na slovo S za ovu malu na slovo J. 😎🤣😍❤

    🙋‍♀️ 33 g.
    🙋‍♂️ 38 g.
    💑 8 g.
    👰🤵 2 g.
    Pokušavamo ostati🤰 od 8/20

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav ženice drage, majke i koje će to tek postati 😊
    Nova sam tu i veoma mi se teško snaći, pa ako me koja od vas može uputiti malo u sve to. 
    Išla sam na prvi razgovor gdje su nam uzeti nalazi krvi i suprugu napravljen spermiogram. Svi su nam nalazi u redu. Čekamo termin za idući razgovor koji je tek za 5 tjedana. Zanima me ako mi koja je oke objasniti, što već mogu očekivati na drugom razgovoru? Koliki je očekivani period do samog postupka, jer će me ubiti neizvjesnost zbog čekanja.
    I postupku smo zbog mene, endometrioza u pitanju, sa dvije operacije iza mene. Doktor je odlučio odmah da idemo u ICSI postupak…. Inače… Suprug sve ok… 
    Meni je 31 a njemu 29 godina. 
    Nalazimo se u Njemačkoj.
    Što da očekujem dalje? Koliko sve to traje i što da očekujem na drugom razgovoru?
    Puno vas sve pozdravljam. 

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Jelica 👩

    Jelica 👩

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    jelica

    Sanjarka88 🦋

    jelica

    Sanjarka88 🦋

    jelica

    lindsay

    Jelice po mom laickom misljenju bi crtica za toliko dana kasnjenja trebala biti tamnija :/ ali definitivno je test pozitivan.nadam se da sam u krivu i da je dovoljno tamna. Javi nam se opet s jos kojim testicem 🤞🤞🤞🤞

    Imam policisticne..i ciklus mi varira 42-44 dana..

    A koji ti je danas DC?

    DC je?
    Sorry sve mi jos novo 🤔

    Dan ciklusa 😅

    Hahaha a to sam gore pisala u tekstu nesto i stoji mi u opisu..znaci kad sam stala s pilulama, 1.mj mi bilo 44, 2.mj 41 dan,a sad jos nisam dobila odnosno danas 49 DC 😄😄

    Trudnoca je tu ❤️ ali mene malo brine slaba sjena.
    No s obzirom na duge cikluse, moguce da ti je O bila kasno.
    Ako imas mogucnosti odi izvadi betu
    Ili se naruci u gin i strpljivo cekaj prvi pregled 🙂


    Koristila sam trakice za ovulaciju ali su me izluđivale -nikako pogoditi..sluz je pokazala i da kasnije je bila..u pon idem ginekologu a imam jos tri testa pa cu vidit da li tamni crtica 😊
    Bas je lijepo da mozes s nekim podijeliti tko te razumije..hvala vam svima 😊🥰

    Radimo na trudnoci od 6.mj/2020,prva trudnoca
    Mjesecnice: (zadnja pilula 20.5.)
    23.5.-25.5. 44 DC
    6.7.-12.7. 41 DC
    16.8.-20.8. _____
    11.9. iscjedak cudne boje-moguca implantacija jajasca?
    Od 13.9. simptomi koji su trajali po dan dva i onda je nastupio slijedeci (od pristica po licu i vratu,bol u prsima,dolje probadanje kao pred mengu,podrigivanje,intenzivni mirisi, posebne zelje za hranom,umor,…)😴
    8.10.lagana svjetla crtica -pozitivan test? 🤔 😊
    Kasni mi između 9-12 dana

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Jutrooo☕
    Ancioo tvoji komentari me uvijek nasmiju😂😂♥️

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Dada31 dobrodošla🤗🤗 ne znam za postupak, ima curka koje će ti tu moći uskočiti s informacijama. Ja te samo želim ohrabriti i zaželjeti ti sreću 💛 neka ti čim prije dođe bebica ♥️

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    I idem za 2 sata na folikulometriju pa se javim kako je prošlo, veselim se i baš me zanima što se događa 🤗😁😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.