Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    jelica

    Sanjarka88 🦋

    jelica

    lindsay

    Jelice po mom laickom misljenju bi crtica za toliko dana kasnjenja trebala biti tamnija :/ ali definitivno je test pozitivan.nadam se da sam u krivu i da je dovoljno tamna. Javi nam se opet s jos kojim testicem 🤞🤞🤞🤞

    Imam policisticne..i ciklus mi varira 42-44 dana..

    A koji ti je danas DC?

    DC je?
    Sorry sve mi jos novo 🤔


    Dan ciklusa 😅

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • IK_26

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Bokić cure/žene… Kupila sam digitalni cb i mislila sam sutra ujutro napravit. M treba stić 13. Sta mislite? Jel rano. Pise 5 dana, tj 4 dana prije očekivane M? 🙏🙏😊😊

  • Avatar Jelica 👩

    Jelica 👩

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    jelica

    Sanjarka88 🦋

    jelica

    lindsay

    Jelice po mom laickom misljenju bi crtica za toliko dana kasnjenja trebala biti tamnija :/ ali definitivno je test pozitivan.nadam se da sam u krivu i da je dovoljno tamna. Javi nam se opet s jos kojim testicem 🤞🤞🤞🤞

    Imam policisticne..i ciklus mi varira 42-44 dana..

    A koji ti je danas DC?

    DC je?
    Sorry sve mi jos novo 🤔

    Dan ciklusa 😅


    Hahaha a to sam gore pisala u tekstu nesto i stoji mi u opisu..znaci kad sam stala s pilulama, 1.mj mi bilo 44, 2.mj 41 dan,a sad jos nisam dobila odnosno danas 49 DC 😄😄

    Radimo na trudnoci od 6.mj/2020,prva trudnoca
    Mjesecnice: (zadnja pilula 20.5.)
    23.5.-25.5. 44 DC
    6.7.-12.7. 41 DC
    16.8.-20.8. _____
    11.9. iscjedak cudne boje-moguca implantacija jajasca?
    Od 13.9. simptomi koji su trajali po dan dva i onda je nastupio slijedeci (od pristica po licu i vratu,bol u prsima,dolje probadanje kao pred mengu,podrigivanje,intenzivni mirisi, posebne zelje za hranom,umor,…)😴
    8.10.lagana svjetla crtica -pozitivan test? 🤔 😊
    Kasni mi između 9-12 dana

  • Avatar Jelica 👩

    Jelica 👩

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    lindsay

    Mislim da ti je i ovaj pokazao trudnocu, isto sto bi i digitalni napravio. Jedino sto bih ja na tvom mjeetu napravila je da bi piskila svaku jutro prvi urin 3-5 dana moze i na obicni test da se vidi da crtica tamni. Sto znaci da beta raste. I da je trudnoca uredna na pocetku.


    Hvalaaa 😍😍😊😊

    Radimo na trudnoci od 6.mj/2020,prva trudnoca
    Mjesecnice: (zadnja pilula 20.5.)
    23.5.-25.5. 44 DC
    6.7.-12.7. 41 DC
    16.8.-20.8. _____
    11.9. iscjedak cudne boje-moguca implantacija jajasca?
    Od 13.9. simptomi koji su trajali po dan dva i onda je nastupio slijedeci (od pristica po licu i vratu,bol u prsima,dolje probadanje kao pred mengu,podrigivanje,intenzivni mirisi, posebne zelje za hranom,umor,…)😴
    8.10.lagana svjetla crtica -pozitivan test? 🤔 😊
    Kasni mi između 9-12 dana

  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Jelica, pozitivan test! Ne zamaram se nijansom. Idi na pregled i on će dalje pratiti razvoj ploda i odrediti koliko dugo si trudna.

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

  • Avatar Jelica 👩

    Jelica 👩

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    SunnyS

    Jelica, pozitivan test! Ne zamaram se nijansom. Idi na pregled i on će dalje pratiti razvoj ploda i odrediti koliko dugo si trudna.


    🙊💞💞💞💞💞😊😊😊😊

    Radimo na trudnoci od 6.mj/2020,prva trudnoca
    Mjesecnice: (zadnja pilula 20.5.)
    23.5.-25.5. 44 DC
    6.7.-12.7. 41 DC
    16.8.-20.8. _____
    11.9. iscjedak cudne boje-moguca implantacija jajasca?
    Od 13.9. simptomi koji su trajali po dan dva i onda je nastupio slijedeci (od pristica po licu i vratu,bol u prsima,dolje probadanje kao pred mengu,podrigivanje,intenzivni mirisi, posebne zelje za hranom,umor,…)😴
    8.10.lagana svjetla crtica -pozitivan test? 🤔 😊
    Kasni mi između 9-12 dana

  • Tonka55

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Mirjam2

    Tjeralo me na wc u 5 i reko il cu piskit sada ili sutra. Al tko ce docekat sutra. Molim vas recite da i vi vidite nesto 🙈🙈🙈🙏🙏🙏
    https://ibb.co/3SJYzbS [ibb.co]
    https://ibb.co/T2W0ShV [ibb.co]


    Mirjam, Čeeestitam!!!! 💞💞 Nek je uredna! 💪Vjerujem da si skakala u 5 ujutro 😂😂

    👨‍💼30 💓 👩‍💼28
    Naše malo čudo je napokon na putu 🤰🥰

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Tonka55

    Mirjam2

    Tjeralo me na wc u 5 i reko il cu piskit sada ili sutra. Al tko ce docekat sutra. Molim vas recite da i vi vidite nesto 🙈🙈🙈🙏🙏🙏
    https://ibb.co/3SJYzbS [ibb.co]
    https://ibb.co/T2W0ShV [ibb.co]

    Mirjam, Čeeestitam!!!! 💞💞 Nek je uredna! 💪Vjerujem da si skakala u 5 ujutro 😂😂


    Hvala Tonka! ❤️
    Da skakala, trazila gdje cu ulovit bolje svijetlo u 5 ujutro da trazim sjenice 😂😂Srce mi je ludacki nabijalo, sva sam se tresla 😃🙏
    Jesi ti dogovorila vec pregled kod ginicke?
    Jelica, sjenica je tu ❤️ Napravi mozda neki drugi test ako mozes pa usporedi 😃

  • Tonka55

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Mirjam2

    Tonka55

    Mirjam2

    Tjeralo me na wc u 5 i reko il cu piskit sada ili sutra. Al tko ce docekat sutra. Molim vas recite da i vi vidite nesto 🙈🙈🙈🙏🙏🙏
    https://ibb.co/3SJYzbS [ibb.co]
    https://ibb.co/T2W0ShV [ibb.co]

    Mirjam, Čeeestitam!!!! 💞💞 Nek je uredna! 💪Vjerujem da si skakala u 5 ujutro 😂😂

    HvalaTonka! ❤️
    Da skakala, trazila gdje cu ulovit bolje svijetlo u 5 ujutro da trazim sjenice 😂😂Srce mi je ludacki nabijalo, sva sam se tresla 😃🙏
    Jesi ti dogovorila vec pregled kod ginicke?
    Jelica, sjenica je tu ❤️ Napravi mozda neki drugi test ako mozes pa usporedi 😃


    Jelica, to je to!! Bit će sve tamnija 💞
    Mirjam, zvala sam ju danas popodne. Kaže da sam u 5 etom tjednu i da se vidimo na pregledu tek 2.11. 😂 Pitala me pijem li Novalac, dala par savjeta… i rekla nek se ne sekiram da bi sada vidjela košticu jabuke..😂
    Žene, jedva čekam još koji plus! Držite see❤️❤️❤️

    👨‍💼30 💓 👩‍💼28
    Naše malo čudo je napokon na putu 🤰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Tonka i Mirjam uzivajte i cekajte nas na ljetnim bebama ❤️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.