Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Andela111

Broj poruka: 1185

Prijavi adminu

Napravi…. moras kad tad. I slikaj.Daj da vidimo.

Andela111

Broj poruka: 1185

Prijavi adminu

Ancioo super da nisi dobila. Ima nade.

lindsay

Broj poruka: 258

Prijavi adminu

Opa ancioo. Zao mi je zbog bolova ali ulijeva nadu.

Pauza , nagodinu MPO

lindsay

Prijavi adminu

Ivy uz tebe smo. Svi ovdje prolazimo iste muke. :/ 

Pauza , nagodinu MPO

freya_444

Broj poruka: 42

Prijavi adminu

Ja evo na ulošku vidjela smeđkasto nešto, ali kad se obrišem nema ničega. Pričekat ću još malo, ali sve upućuje na to da ću ili danas popodne ili sutra procuriti…ovaj mjesec mi je bio malo kaotičan, ne vjerujem da smo pohvatali baš sve plodne dane, a i moja blaga vaginalna infekcija nas je sprječila da se hopsamo u onim najbitnijim trenucima ja mislim…ali dobro šta je tu je, u nove pobjede :D 

👩- 29 (pijem Solgar folnu)
    👨- 28
    👫- od 2016.g.
    -pokušavamo od 7.mj/2020.🤞

lindsay

Prijavi adminu

freya_444

Ja evo na ulošku vidjela smeđkasto nešto, ali kad se obrišem nema ničega. Pričekat ću još malo, ali sve upućuje na to da ću ili danas popodne ili sutra procuriti…ovaj mjesec mi je bio malo kaotičan, ne vjerujem da smo pohvatali baš sve plodne dane, a i moja blaga vaginalna infekcija nas je sprječila da se hopsamo u onim najbitnijim trenucima ja mislim…ali dobro šta je tu je, u nove pobjede :D

Volim vidjeti optimistican smjesak na kraju i prihvacanje situacije. Sretno :)

Pauza , nagodinu MPO

freya_444

Broj poruka: 42

Prijavi adminu

lindsay

freya_444

Volim vidjeti optimistican smjesak na kraju i prihvacanje situacije. Sretno :)

ma naravno  doći će bebica kad tad, meni najbitnije da smo nas dvoje zdravi, da se volimo i da smo pozitivni u vezi svega toga ako nije ovaj ciklus, možda idući bude dobitan! 

👩- 29 (pijem Solgar folnu)
    👨- 28
    👫- od 2016.g.
    -pokušavamo od 7.mj/2020.🤞

Ivyyyy

Broj poruka: 68

Prijavi adminu

Eto, - ko kuca 😔 
    Idemo dalje🤞

👩🏼22
    👱🏻‍♂️23
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020
    09/2020 biokemijska 4tt

Prijavi adminu

Glavu gore bit će bolje idući ciklus 
    Ma joj kao ima malo nade al ja se evo pomaknut od bolova ne mogu sad kontam kad odem piškit da će krenuti, a onda opet pomislim mozd i ne dođe 😂 ženska psiha 😅😅 
    Doći će jer nemoguce da ovo ovoliko boli 😢

Chloe

Broj poruka: 29

Prijavi adminu

Joj najteza su ova 2-3 dana do M, nestrpljivost na razini nemoguceg. samo simtome osluskujem, je li, mozda je, ima li, nema li… :)))))

🙋‍♀️ 33 g.
    🙋‍♂️ 38 g.
    💑 8 g.
    👰🤵 2 g.
    Pokušavamo ostati🤰 od 8/20

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.