Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lora27621

    Lora27621

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke….pratim vas vec neko vrijeme, zakon ste, savjeti su vam top, a podrsku da ni ne spominjem 😊
    Mi smo friski u pokusajima, tek 2.mjesec kako smo poceli…..
    Sad me zanima vase misljenje….zadnja m je bila od 20.do 26.9., a sljedeca treba doci 20.10…..pokrili smo 27.09., 28.09., 30.09., 01.10., 02.10., 04.10., 06.10, 07.10.i jos ceko koji dan za svaki slucaj 😅🤣…..mislite da smi sve bitno uspjeli pokriti? Nekako kad “moramo” mi nije zanimljivo hopsat se, ali sve za visi cilj 🤗

    👩 26
    🧑31
    ➡️🤰 9/2020
    ➕ 17.11.2020.
    [lilypie.com]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Pupa

    lindsay

    Watsoon imsju li ti nalazi rok npr 2 mjeseca izvadjeni najkasnije prije mpo?
    Andjela, tvoj gin ti je dao uputnicu za vadjenje spolnih hormona?

    Brisevi cerviksa vrijede 3 mj. a markeri na HIV i hepatitise 6 mj.


    Hvala pupa, cuvaj se 🧡

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Pozdrav, čestitam plusićima :) mi također tek friški početnici.. držim fige svima i pratim vas i vaše savjete :)

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • alma199

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Andela 

    Da li vam je doktor tumacio nalaz AMH? Ne znam koje su vam vrijednosti tj jedinice ali moja doktorka je nesto mnozila sa 7,4 ( od prilike) da dobije tacnu vrijednost. Valjda te jedinice su negdje u pmol negdje u nmol pa se to radi. 

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo da se i ja uključim. Do sada samo pratila a podrške i druženje uvijek dobro dođe.

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Barbi30

    Pozdrav, evo da se i ja uključim. Do sada samo pratila a podrške i druženje uvijek dobro dođe.


    Welcome ❤️ vidim u potpisu svega uh!
    Al samo pozitiva, i skori plusic ❤️🤞🤗🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Lora27621

    Pozdrav curke….pratim vas vec neko vrijeme, zakon ste, savjeti su vam top, a podrsku da ni ne spominjem 😊
    Mi smo friski u pokusajima, tek 2.mjesec kako smo poceli…..
    Sad me zanima vase misljenje….zadnja m je bila od 20.do 26.9., a sljedeca treba doci 20.10…..pokrili smo 27.09., 28.09., 30.09., 01.10., 02.10., 04.10., 06.10, 07.10.i jos ceko koji dan za svaki slucaj 😅🤣…..mislite da smi sve bitno uspjeli pokriti? Nekako kad “moramo” mi nije zanimljivo hopsat se, ali sve za visi cilj 🤗


    Sve ste pokrili lipo 😁 sad odbrojavanje 🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Barbi30

    Pozdrav, evo da se i ja uključim. Do sada samo pratila a podrške i druženje uvijek dobro dođe.

    Welcome ❤️ vidim u potpisu svega uh!
    Al samo pozitiva, i skori plusic ❤️🤞🤗🤞


    Hvala  Da svega ima, bili i na humanoj u Zg al rekao dr da smo mladi i zdravi i da pokušavamo dalje prirodno. Sve do sada su znakovi da mogu ostat prirodno trudna. Iskreno umorna od te rečenice više  Sad čekam nalaz pape i ako je uredan idem prema dogovoru s gin još pregledati prohodnost jajovoda i kaže ona opet vas šaljem u Zg 

    Sad čekamo ovulaciju pa opet u pokušaj ovaj mjesec.

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • jube

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    lindsay

    Jube, ja radim 7 dana prije nego mi i izostane 😂😂😂


    Da ne zakasniš! 

  • alma199

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Nije to strašno ostaju djevojke i sa manjim vrijednostima dosta od vas. Glavu gore jer nasi hormoni su cudo 🤣 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.