Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MBM🐬🍀💕

    MBM🐬🍀💕

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    IvanaH4

    Nela, ja sam nakon 12 mjeseci pokušavanja čula za Gynositol. I to na preporuku kolegice uz riječi da probam jer zna nekoliko žena koje su pokušavale, nije išlo, počele piti Gynositol i ubrzo zatrudnjele.

    I obistinilo se. Počela sam ga piti sredinom kolovoza, a 27.8. dobila zadnju menstruaciju.

    Ništa drugo nisam mijenjala tako da ga sada preporučam svima..


    I ja sam prosle godin u Oktombru 2021 pocela da pijem Dikirogen bustine koje sadrze Myo Inositol, D-Chiro Inositol, Folnu i Magnezijum. I odmah u Novembru sam ostala trudna posle 8 godina polusavanja. A imam policisticne jajnike tako da ima super misljenje jer sam sama probala. 

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Poz
    Na cilis od 32-33dana ovulacija na 17dan jos nije 🙄
    Privatno gin reko da je dobro ali nije to jos to i sad da pokusamo.
    Dao mi je neke tablete zab sam ime sutra cu ici podici one s euzimaju nakon menstruacije od 3.dana…
    I onda ponovo idem kod njega na 11-12dan ciklusa..
    Kupila i sam u ljekarni one testove za ovulaciju pa cu to pratit narednih 5dana jer ih je unutra 5…

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar MBM🐬🍀💕

    MBM🐬🍀💕

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Silver Moon

    Poz
    Na cilis od 32-33dana ovulacija na 17dan jos nije 🙄
    Privatno gin reko da je dobro ali nije to jos to i sad da pokusamo.
    Dao mi je neke tablete zab sam ime sutra cu ici podici one s euzimaju nakon menstruacije od 3.dana…
    I onda ponovo idem kod njega na 11-12dan ciklusa..
    Kupila i sam u ljekarni one testove za ovulaciju pa cu to pratit narednih 5dana jer ih je unutra 5…


    Sigurno ti je dao Klomifen ili Letrozol za podsticanje ovulacije. A jesil radila neke pretrage briseve hormonalne ili bilo sta jer mozda imas i policisticne jajnike

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    MBM🐬🍀💕

    Silver Moon

    Poz
    Na cilis od 32-33dana ovulacija na 17dan jos nije 🙄
    Privatno gin reko da je dobro ali nije to jos to i sad da pokusamo.
    Dao mi je neke tablete zab sam ime sutra cu ici podici one s euzimaju nakon menstruacije od 3.dana…
    I onda ponovo idem kod njega na 11-12dan ciklusa..
    Kupila i sam u ljekarni one testove za ovulaciju pa cu to pratit narednih 5dana jer ih je unutra 5…

    Sigurno ti je dao Klomifen ili Letrozol za podsticanje ovulacije. A jesil radila neke pretrage briseve hormonalne ili bilo sta jer mozda imas i policisticne jajnike

    Bila prije 3mj kog soc gin tamo je sve u redu nemam inf niti ista tako i rekla da ovulacija bila iz desnog jajnika
    Sad jucer 17dan kod privatnog reko ovul bude iz desnog znaci desni je glavni 🤣
    Al d aje blizu al nije to to.
    Ja sma misla da je vec i prosla a ona nije jos ni došla jucer.
    Danas trakica je jako, jako svijetla vidi se al svjetla je tako d amislim da bi to moglo doci sutra il cak prekosutra(19-20dan ciklusa)
    Do sad sam otkrila 2ciste al to je kasnilo od 35 do 45 i tako sam otkrila ona sama otisla.
    I sad zanjih 6mj su mi ciklusi 33(10mj.2022.)-33(9mj)-31(8mj)-35(7mj)-28(6mj)
    Pa se nadam da bi sad trebalo bit 32-33dan ako ne pogodimo.
    Nez jel dobar spermiogram jednog je radio nakon4gana 
    55%ukupno pokretnih, progr.nep(37%) i prog pokretnih ima 18%
    Planiram tamo u 1mj hormone i 3spermiograma da uzmu prosjek neki…
    Sad u 11ovak prirodno uz pracenje jer trakice ne pomazu uvijek je blijedo, a ovih testova dobim cak 5 za 100kn u ljekarni..
    U 12budemo pokusali uz tablete i folikukometriju pratit O,  pa u 1krenemo dodatno neke pretrage ak sad u 11-12mj ne uspije…
    Dovim se svim parovima koji se ovako pate .
    Treba imati za to vrijeme(nama je to bas problem jer radimo kontra smjene , a kad dode s posla ode na dodatni posao i bude doma ukipno 2-3h), živaca i novaca, al eto bude valjda…
    Ja cu pratit ovdje forum iskustva i povremeno se javim 
    :)

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • nela1208

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    IvanaH4

    Nela, ja sam nakon 12 mjeseci pokušavanja čula za Gynositol. I to na preporuku kolegice uz riječi da probam jer zna nekoliko žena koje su pokušavale, nije išlo, počele piti Gynositol i ubrzo zatrudnjele.

    I obistinilo se. Počela sam ga piti sredinom kolovoza, a 27.8. dobila zadnju menstruaciju.

    Ništa drugo nisam mijenjala tako da ga sada preporučam svima..


    Hej draga,ja evo pijem sad vec drugu kutijicu inofolic praha,i uvjerena sam da sam ovaj mj imala ovulaciju,jer na te dane kad mi je kalendar pokazivao da imam,mi se toliko sluzi stvorilo,kao nikad do sad. Nazalost nisam imala ovulacijske trakice da provjerim,ali nismo mogli muz i ja iskoristiti te dane,tako da drzimo fige za sljedeci ciklus da dode do ovulacije. Tako da mislim da mi pomaze taj prah,jer osjetim i jajnike da rade,a prije ih nisam osjetila dok god nebi dobila M.  Ako nista ne uspijem s inofolicom,preci cu na gynositol. Uvela bi si i prah crvene mace ali nisam sigurna jos u to. 

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Dobila sam clomid, danas mi je 20dan po tetovima jos ovulacije nije bilo…

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Zanima jel to tako normalno 20dan da tek krece…tek svjetla crtica… Znaci jos nije kolko treba da nastupi od vremna kad se pojavi crtica pa dok ne potamni??
    Bas sam nestrpljiva nisma mislila da je tako kasna…

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar kokii2219

    kokii2219

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    pozdrav dame, malo sam neko vrijeme odmarala nakon upale i bubreznog kamenca i otac mi nije bio dobro.. odnos s mužem bio katastrofa. Aliii, sad menga treba doci za 2 dana tj na 22. ili 23.11. Grudi ne bole kao da cu dobit, nemam bubuljica po licu kao inace pred mens., nekako sam razdraziva a super se osjecam. Sinoc sam se npr rasplakala i pobacala figurice ne ljuti se covjece jer eto bože izgubila sam hahahah. u biti okej je sve ali imam bolove neke u stomaku i napuhnuta sam ko balon vec par dana nakon ovulacije.. Samo cekam da vidim da li će vjestica doci.

    Ja 23god.
    Muž 25god.
    Bez prethodnih trudnoća ili spontanih.
    U braku od 13.02.2021.
    Trudilice od 08/2021.
    Zadnji nalaz pokazao vulvovaginozu. (mart 2022.)
    pauza od 3 mjeseca nakon ginekološkog pregleda.
    Ponovni start 6/2022
    Folacin i Sideral forte 10/2022

  • Avatar kokii2219

    kokii2219

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Silver Moon

    Zanima jel to tako normalno 20dan da tek krece…tek svjetla crtica… Znaci jos nije kolko treba da nastupi od vremna kad se pojavi crtica pa dok ne potamni??
    Bas sam nestrpljiva nisma mislila da je tako kasna…


    znas kako, svaka žena od individue do individue je razlicita, pa samim tim i njeni ciklusi i faktori koji uticu na ciklus. koliko ti inace traje period od menge do menge? 

    Ja 23god.
    Muž 25god.
    Bez prethodnih trudnoća ili spontanih.
    U braku od 13.02.2021.
    Trudilice od 08/2021.
    Zadnji nalaz pokazao vulvovaginozu. (mart 2022.)
    pauza od 3 mjeseca nakon ginekološkog pregleda.
    Ponovni start 6/2022
    Folacin i Sideral forte 10/2022

  • Avatar WannaBeMama

    WannaBeMama

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Pozz svima 😊 imam pitanjce. Kasni mi već tri dana, a to se do sada nije dogodilo. Imam grceve kao da ce svaki cas krenut ali za sada ništa. Radila sam test (onaj sa e baya) na 1 dan kašnjenja i naravno negativan 😏 tako da sam već izgubila svaku nadu.
    Odlučila sam da bi počela piti neke tablete koje bi mi mogle pomoć oko začeća, pa ako postoji nesto da je neka od vas pila i da joj je pomoglo neka napiše.
    🤍

    28💃
    37🦸🏼‍♂️
    3 godine pokušavanja…
    Papa test ✔️
    Hormoni ✔️
    Spermiogram✔️
    2.5.2023. Odrađena histeroskopija - uklonjeno par polipa s endometrija
    Prohodnost jajovoda - oba prohodna u cjelosti
    Prva tura klomida u 4.mj 2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.