Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Znam da za Labin koji su ima muška i ženska.. Ali ne bih tu iz nekih drugih razloga. 

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    MissM

    Amy_94

    Ma blizu mi je pazin cca 30 min.. Samo da li ona ima slobodnih mjesta i da li bi me primila?

    Eh ne znam, probaj poslati mail. Ona nije moja ginekologica ali jednom je mjenjala mog ginekologa i trebala mi je hitno jedna uputnica i zbilja me iznenadila, ugodna zena, odlicna tako da, nista te ne kosta pitati
    Ako zelis ti saljem njezin mail


    Može hvala ti

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    MissM

    vesna.bubic@email.t-com.hr
    Evo 😊😊😊
    Sretno, nadam se da ce imati mjesta za tebe 😊


    Hvalaa

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Poz
    Ovako 18dan ciklusa gin je reko da jos to nije to 
    20se pojavile dvije crtice al blijeda za ovulaciju
    Dalje nisam imala trakica racunala sam da ce potamnit 21dan ili 22dan ciklusa
    Od 18 zavrsno s 22danom je sve pokriveno i racunam da bi od 22dana trebalo izdrzat da s epokrije i 23dan
    24nismo i 25jesmo pokrili

    Dakle sve od 18 -22pokriveno samo 23i 24nisu…

    I sad dobim na 33dan…
    Meni nije jasno al mi se cini da jednostavno se e uhvati jer smo 5g na stanu i uopce ne pazimo pa je malo vjerojatno da u 5g nebi pogodili
    Dobila sam klomifen 2*na dan od 3dana menstr.
    Pa cu pokusat s time

    Spermiogram na 4dan apsinencije 37pokretnih, a progresivno pokretnih 18%
    66mil ukupno nez jel to dobro il lose?

    Planiram u 1mj vadit hormone ako cu moc poklopit jer privatni gin bude u mom gradu cak 2dana a ja radim svakako i cesto ne mogu otic na termin zbog posla…
    Ugl cista nemam i ciklus je svaki mj 32-33dan i postoji ovulacija ali ispada da ju ne uhvatimo ali to je nemoguce jer smo ju pratili ovaj mj od 10dana ciklusa do 18je nije bilo od 18 tek se pojavila  slabo 20
    Dakle 21ili 22bi bila jaca crta, a 23 ili 24 mora nastupit sigurno…
    Jedino ak smo bas peh pa je bas 24bila…
    Kolkoninace sjeme bude dugo citala 2-3dana a po tome ako smo 22navecer to je pokrilo za 23sigurno…

    Bas nas nejde sto sljedece osim hormona i spermiograma jos preostaje?
    Kao zdravi oboje al nema sanse nikako

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Kako ljudi nadu vremena za obavit pretrage moj suprug radi od 7-15 u 16dode doma a ja radim dvije smjene i cesto se ne vidimo jer ja radim od 14h do 21 , a on dode u 16h kuci 
    I tako stvarno je tesko organizirat termine, a nesmijem ici na bolovanje , imam slobodnu nedjelju on ima sub i ned …
    Znaci nemamo opcije da uzmemo slobodno u tjednu jer je tako odredeno vikend slobodan…

    Nez sto jos mozemo odraditi 
    Sad cu pokusat clomidom pa slj mj ce on obavit spermiogram, dva tri…
    I onda nez sto preostaje a da nije prekomplicirano jer mi Zagreb bas nije blizu a on nije nikad slobodan ujutro jer radi ujutro…

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    kokii2219

    Silver Moon

    Zanima jel to tako normalno 20dan da tek krece…tek svjetla crtica… Znaci jos nije kolko treba da nastupi od vremna kad se pojavi crtica pa dok ne potamni??
    Bas sam nestrpljiva nisma mislila da je tako kasna…

    znas kako, svaka žena od individue do individue je razlicita, pa samim tim i njeni ciklusi i faktori koji uticu na ciklus. koliko ti inace traje period od menge do menge?


    32-33dana

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Marttina

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Silver Moon

    Kako ljudi nadu vremena za obavit pretrage moj suprug radi od 7-15 u 16dode doma a ja radim dvije smjene i cesto se ne vidimo jer ja radim od 14h do 21 , a on dode u 16h kuci
    I tako stvarno je tesko organizirat termine, a nesmijem ici na bolovanje , imam slobodnu nedjelju on ima sub i ned …
    Znaci nemamo opcije da uzmemo slobodno u tjednu jer je tako odredeno vikend slobodan…

    Nez sto jos mozemo odraditi
    Sad cu pokusat clomidom pa slj mj ce on obavit spermiogram, dva tri…
    I onda nez sto preostaje a da nije prekomplicirano jer mi Zagreb bas nije blizu a on nije nikad slobodan ujutro jer radi ujutro…


    Pitaj socijalnog ginekologa upitnicu i pravac humana reprodukcija. Naravno, ako niste protiv toga. Tvoje je prvo izvadit hormone, papa test i brisevi, muž/dečko spermiogram. Možda bude trebala i mikrobiološka analiza ejakulata i pregled androloga. I onda kad sve skupiš specijalist humane odredi terapiju i postupak. 
    Uvijek se nekako nađe vrijeme za ono što želiš. Eto moj dečko je vojni djelatnik, radi noćne. Ide na posao u 17.30, dođe doma malo prije 8h.. i onda smo letali po bolnicama, jer ne možeš odustat ako nešto želiš jer nemaš vremena. Vrijeme se uvijek nađe!
    Sretno dalje i uspijet ćete! ❤

    👱🏼‍♀️ 35 hormoni, papa, brisevi ✔ AMH 26,4
    👨 32 4mj asthenonecrozoospermia ➡️ 8mj normozoospermia
    1. IVF Petrova 🔜 9mj Menopur 225 + Orgalutran 0,25 + Ovitrelle 250 ➡️ 8🥚 ➡️ 26.9. ET 1 blastocista, 2 🐧🐧 ➡️ 06.10. ➕
    BETA 14 dnt 671.46; 16 dnt 1378.47
    1.ult 18.10. 5+5 😍🤰
    2.ult 6+4 💙

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Pozz svima!
    Naime grudi su me pocele boliti 3 dan nakon ovulacije i jos uvijek me bole,. 
    Naime O sam imala 24.11, odradili smo svoj posao. 🙈😁
    Inace su me bolile nesto malo tek tjedan dana nakon O.. Ima li to kakve veze?
    Znam znam, bzvz pitam, gluposti i tako to al mi zene sve moramo preispitati.. 🙈

    ❤️🙏🏻

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    MissM

    Missy87

    Pozz svima!
    Naime grudi su me pocele boliti 3 dan nakon ovulacije i jos uvijek me bole,.
    Naime O sam imala 24.11, odradili smo svoj posao. 🙈😁
    Inace su me bolile nesto malo tek tjedan dana nakon O.. Ima li to kakve veze?
    Znam znam, bzvz pitam, gluposti i tako to al mi zene sve moramo preispitati.. 🙈

    Iskreno, nisam bas skuzila pitanje? Zasto te grudi bole ranije nego inace, ili? Vjerojatno je ovaj mjesec progesteron visok 😊


    Upravo to pitanje.. Hvala na odgovoru.. 😁
    Vec sam pomislila da su rani znaci koliko sam u tome.. Smotana ja 🙈🤣

    ❤️🙏🏻

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Missy87

    Pozz svima!
    Naime grudi su me pocele boliti 3 dan nakon ovulacije i jos uvijek me bole,.
    Naime O sam imala 24.11, odradili smo svoj posao. 🙈😁
    Inace su me bolile nesto malo tek tjedan dana nakon O.. Ima li to kakve veze?
    Znam znam, bzvz pitam, gluposti i tako to al mi zene sve moramo preispitati.. 🙈


    Kada je bio dobitni ciklus, mene su grudi nastavile boljeti nakon M i boljele me svo vrijeme , nakon O pogotovo i 13 dana nakon O mi bio pozitivan test. I boljele još 10ak dana dok nisam imala spontani. 
    Tako da sve je moguće, kod mene je bilo 🙏🤞

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.