Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Iman_20

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Cak i poslije tog apontanog odmah su se doveli u red i normalno sam dobijala svaki mj…
    Pa me zanima da li mislite postojil imalo sanse da je test lazno negativan(tjesim se😂) 
    Po racunici pvulacij je bila 5.10 po kalendaru a mi smo imali odnose pocetkom plodnih dana do 3.10i muz je otisao nazd na posao
    Da li mislite da trebam uradim jos jedan test?
    Takode od simptoma imam to da su me grudi pocele onako boluckat jos prije 10 tak dana ali ne stalan bol nego ono pocnu bolit na dodir pa prestanu dan i tako sve u krug
    Jakooo izrazen apetit sto za mene nije normalno..
    Stalno podrigivanje da izvinete
    I bolovi u jajnicima ne prejaki onako kao neka probadanja..

    Da li mislite da su mi te vaginalete malo pobrkale ciklus sto sam ih koristila ili vrkuta?
    Vrkutu nisam pila tokom menst nego tek kad je zavrsila pocela sma i te vaginalete sam iskoristila nakon prosle menst.

  • nela1208

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice,evo me s novim vijestima. Danas sam zvala gink jer je doslo do krvarenja nakon druge ture duphastona. Narucio me 2.11 za folikulometriju,da se vidi funkcioniraju li jajnici,tj dali dolazi do ovulacije,jer zadnja dva ciklusa smo dragi i ja imali odnose na dva najjaca dana po mom i kalendarskom izracunu i nista 🤷‍♀️ pa me zanimaju vaša iskustva s folikulometrijom i dali je koja morala piti tablete da izazovu ovulaciju?? 

  • pink86

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima😊, mi isto radimo na bebici. Nažalost ovaj mjesec je bila biokemijska, krvarenje lagano je već počelo par dana već nakon ovulacije, nadala sam se na početku da je implantacija međutim prekjučer sam baš prokrvarila jako. Ovulaciju pratim lh trakicama, evo očito nemam problem sa začećem ali sa zadržavanjem ploda da. Ima li nešto što može pomoći da se plod implantira kako treba, nešto za jačanje maternice možda? Za sad koristim folnu, matičnu mlječ, željezo i počela sam danas piti čaj od vrkute…dali je to sve dovoljno, ako netko ima još nešto bolje za preporučit slobodno?😊

    👩‍🦰1986 Amh 0.65 ng/ml
    🧔1987 Normozoospermia
    -spremamo se za prve konzultacije
    U 9/23 prvi postupak IVF-cito split

  • pink86

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Naravno svjesna sam da možda i nije bilo u redu nešto s oplođenim jajašcem pa je priroda učinila svoje, ali svakako bi tila malo i maternicu ojačati jer i zadnji porod mi je bio dosta težak…

    👩‍🦰1986 Amh 0.65 ng/ml
    🧔1987 Normozoospermia
    -spremamo se za prve konzultacije
    U 9/23 prvi postupak IVF-cito split

  • DaMa_21

    Broj poruka: 470

    Prijavi adminu

    pink86

    Naravno svjesna sam da možda i nije bilo u redu nešto s oplođenim jajašcem pa je priroda učinila svoje, ali svakako bi tila malo i maternicu ojačati jer i zadnji porod mi je bio dosta težak…


    Utrogestan/duphaston moze pomoci ako je problem endometrij.
    Oba lijeka su zapravo progesteron tako da bi trebala provjeriti progesteron 7 dana nakon ovulacije i na uzv provjeriti stanje endometrija. Ako se pokaze da je problem u progesteronu, ginekolog ce ti propisat nesto od toga.

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

  • pink86

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    DaMa_21

    pink86

    Naravno svjesna sam da možda i nije bilo u redu nešto s oplođenim jajašcem pa je priroda učinila svoje, ali svakako bi tila malo i maternicu ojačati jer i zadnji porod mi je bio dosta težak…

    Utrogestan/duphaston moze pomoci ako je problem endometrij.
    Oba lijeka su zapravo progesteron tako da bi trebala provjeriti progesteron 7 dana nakon ovulacije i na uzv provjeriti stanje endometrija. Ako se pokaze da je problem u progesteronu, ginekolog ce ti propisat nesto od toga.


    Hvala na odgovoru, otići ću to provjeriti iako na kontroli prije dva mjeseca je rekao da mu na uzv izgleda sve super i dao mi je zeleno svjetlo za trudnoću. Baš ću ga pitat da provjerim progesteron.

    👩‍🦰1986 Amh 0.65 ng/ml
    🧔1987 Normozoospermia
    -spremamo se za prve konzultacije
    U 9/23 prvi postupak IVF-cito split

  • nela1208

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Ima tko iskustva za sa gynositol prahom ? 

  • nela1208

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Inamorana

    nela1208

    Ima tko iskustva za sa gynositol prahom ?

    Nemam osobno, ali mojoj prijateljici je ginekologica to prepisala radi policisticnih jajnika, disbalansa hormona i inzulina. 3 kutije je pila i onda pauza.

    Sutra idem na folikulometriju,pa cu vidjeti hoce mi prepisati koji od tih ljekova…gynositol,chirofol il nesta trece…jer mislim da kod mene nema ovulacije radi policisticnog jajnika

  • nela1208

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Inamorana

    nela1208

    Inamorana

    nela1208

    Ima tko iskustva za sa gynositol prahom ?

    Nemam osobno, ali mojoj prijateljici je ginekologica to prepisala radi policisticnih jajnika, disbalansa hormona i inzulina. 3 kutije je pila i onda pauza.

    Sutra idem na folikulometriju,pa cu vidjeti hoce mi prepisati koji od tih ljekova…gynositol,chirofol il nesta trece…jer mislim da kod mene nema ovulacije radi policisticnog jajnika

    I njoj su izostajale ovulacije. ☹️ Imala je i povisen muski hormon.


    Da kako sam i mislila,ovulacije nema. Dobila sam inofolic prah,da ga pijem 2 puta dnevno. Ukoliko ovaj ciklus ne dode do zaceca nekim cudom,ici ce se na induciranu ovulaciju. Do kraja godine cemo tako,a onda ce se ici na daljne pretrage,i muzic i ja ukoliko ne dode do zaceca. 😔

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Nela, ja sam nakon 12 mjeseci pokušavanja čula za Gynositol. I to na preporuku kolegice uz riječi da probam jer zna nekoliko žena koje su pokušavale, nije išlo, počele piti Gynositol i ubrzo zatrudnjele. 

    I obistinilo se. Počela sam ga piti sredinom kolovoza, a 27.8. dobila zadnju menstruaciju. 

    Ništa drugo nisam mijenjala tako da ga sada preporučam svima..

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.