Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Koristila clomifen 2puta na dan po jednu tabletu(2tablete dnevno )  i sad mi je 6dan ciklusa i dvije crte su na ovulacijskoj trakici jel to tako rano moguce?
    Sokirana sam .
    Jel tako moguce da se pomakne ?
    Prosli mj mi je ovulacija bila 21-22dan ciklusa, a sad ispada ce biti uskoro za dan dva…

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/DD93QBs [ibb.co]

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Nesichah

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,dugo nisam bila aktivna i trebala sam malo vremena za sebe. Zadnju menstruaciju sam imala 2.11 i bila sam sigurna da nismo pokrili sve kako treba,ali eto čudo se dogodilo i imam pozitivan kućni test na trudnoću. Kod ginekologa sam naručena 19.12 i jako sam uzbuđena s jedne strane ,ali s druge se malo brinem. Od simptoma osim izostanka mjesečnice sam imala na dan očekivane mjesečnice iscjedak roze prema crvenoj boji samo taj dan i to je to. Trenutno nekoliko puta dnevno imam kao grčeve kada me potjera na wc,ali ništa se ne dogodi i brzo prestane. Malo me to brine,ali mislim da je malo straha nažalost normalno. Očekujem i vaše lijepe vijesti. 

    33 ♀️29♂️
    Missed ab. 10tt -09/21
    Trudimo se od 01/22
    Elevit elenatal 03/2022
    Termin 07.08.2023.

  • Avatar sandra__

    sandra__

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..Nova sam ovdje pa da vas pitam jel ko imao sličnu situaciju?
    Imam 21 godinu bila sam kod ginekologa prije vise od godinu dana i sve je bilo u redu(Papa test itd)
    Muz i ja radimo vec 12 mjeseci na bebi i jos nista nema ,imala sam hiljadu simptoma ali na kraju nista.Sad mi se javlja nesto poput žgaravice i gadljiva sam postala na jaja ,paštetu..
    U zadnja tri mjeseca su mi menstruacije skroz čudne,isjedak smedji po 7/8 dana te onda nastupi menstruacija ,znaci sve skupa mi oko 12/13 dana traje a to nikad u životu nisam imala.🥹
    Trebala sam dobiti 24.11. onda mi je krenuo isjedak 6.12. s jako malo krvi te opet isjedak i tako u krug..
    Danas je jako malo isjedka bilo te je prestao ,maloprije sam imala odnos i primjetim malo vise rozog isjedka kao da je pomiješan s vodom bas ne mogu objasniti kako izgleda..preko cijelog uloška 
    Da li je mozda neko od vas imao sličnu situaciju ,jer sam u Austriji trenutno pa ne mogu otici kod ginekologa jer ovi ovdje nemaju pojma o životu kao naši 😂
    Hvalaa unaprijed ,želim svima +!🙏🏻

  • josipa33

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav..evo i mi smo u iscekivanju dali ce menga stic ili nece..Danas mi tribala doc..simptomi su mi isti ko uvik sta budu znaci bol i mucnina u stomaku i cila sam ko da me vlak pregazija i osamucena,jedino sta me glava uzasno boli unazad 3 dana a nije mi to bas simptom inace kada tribam dobit..mada je to moguce i od juzine ovde u nas u Splitu hahah..Inace radimo na bebi ima pola godina

  • josipa33

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Evo dva dana mi kasniiiiii..zasad me donji dio ledja boli ka nesto tesko da nosim na tom podrucju i  danas mi je onako tupa propadajuca bol  i grcevi
    Cekqm da prodje jos 3 do 4 dana pa ako bude kasnilo toliko onda cemo radit test🥰

  • Avatar MBM🐬🍀💕

    MBM🐬🍀💕

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    josipa33

    Evo dva dana mi kasniiiiii..zasad me donji dio ledja boli ka nesto tesko da nosim na tom podrucju i danas mi je onako tupa propadajuca bol i grcevi
    Cekqm da prodje jos 3 do 4 dana pa ako bude kasnilo toliko onda cemo radit test🥰


    Ma mozes i sutra raditi test da proveris jer sto ranije saznas jos bolje za tebe. Ajde drzim 🤞da bude plus na testu. Cekom novosti javi nam ❤️

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/VWKBMcN [ibb.co]
    Sta mislite ?

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Silver Moon

    Silver Moon

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    josipa33

    Evo dva dana mi kasniiiiii..zasad me donji dio ledja boli ka nesto tesko da nosim na tom podrucju i danas mi je onako tupa propadajuca bol i grcevi
    Cekqm da prodje jos 3 do 4 dana pa ako bude kasnilo toliko onda cemo radit test🥰


    Ima li novosti?

    💃 25
    🤵29
    Nepravilni ciklusi od 28 do 35dana, najcesce 32-33 ponekad se oduzi 42-43/45/48
    Cista lijevi 3cm vodena 2019.,
    Cista desni jajnik 5cm žutog tijela 2.2021g
    Femisan a kapi 1
    Vrkuta čaj
    Matičnjak čaj
    Lh trakice bezuspješn
    Fertilup za muskarce
    Letrozol, folacin , duphastone, vitamin d..
    1.postupak IUI 11.9.23.
    Asthenozoosperia 18%, 40% pokretnih …

  • Avatar Mina🥰

    Mina🥰

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Zdravo djevojke, žene treba mi odgovor “što prije”.
    Inace mi ciklus traje 34 dana međutim nešto se poremetilo pa me zanima kolike su šanse da je došlo do trudnoće. Naime, imala sam m 25.10, dosla kad je trebala, zatim odnos 2.11 medjutim poslije toga se sve poremetilo, dobila sam m 10.11 doduse slabija je bila al odma nakon toga i 28.11 (kad je trebala svakako doci). 12.12 sam imala ponovo odnos i po aplikaciji tad mi je bio najplodniji dan, osjecala sam sama da se desava ovulacija, stoji mi sad da bi trebala dobiti 26.12 pa ne znam kolike su šanse da se to desi. Zadnja 2-3 dana sam pod stresom, osjecam se malaksalo, blaga mucnina i samo mi se spava a i san se poremetio, bazalna temperatura vec nekoliko jutara je oko 36.7. Sacekat cu naravno da vidim dal cu dobiti al me zanima da li se nekome slicno desavalo i kako je na kraju zavrsilo. Hvala Vam 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.