Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar natalie19

    natalie19

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Alice 33 beta ti je odlična. 🥰 čestitam i uživajte u Sarajevu 😉

    👩🏼30 👱🏻‍♂️33
    16.11.2021; 20.1.2022 ➕❤️
    11/21; 01/22 biokem.t.
    9.4.2022 ➕❤️
    13.4.2022 beta 2192 🥰
    19.4.2022 beta 13318🥰

    28.4.2022 srčeko se čuje ❤️

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Alice33

    Cure drage samo da vas pozdravim. Ja pobjegla s mužem na vikend u Sarajevo 😁
    Jutros prije puta vadila drugu betu, u srijedu na 11DPO bila je 34,7 a danas dva dana nakon jje 113.3 🥰
    Mislim da za sada dobro napredujemo 🥰
    Nadam se da ste sve dobro ☺️☺️


    Super beta ❤️ uživajte 💋

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Bimbi

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Kejsy
    Menstruacije su mi redovne 30 dana od kako sam dobila prvu mentruaciju. Nikad nisam imala nikakvih odstupanja, čak ni dok sam u srednjoj školi cistu imala. Sad nemam cistu jer sam početkom mjeseca bila na ginekološkom pregledu i sve je sa te strane uredu. 
    Menstruaciju sam trebala dobit 26.1. 

  • Lion32

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Ajme Keysi ta tvoja objašnjenja 🥰🥰🥰
    Svaka cast, ti si prava ginekološka enciklopedija 🥰🤣
    Znaci da se opustim i ne radim testove ko ludjak jos barem 5 dana🤣
    Taman dok izadjem iz izolacije 🤣

    Kamilice nadam se da ce tata biti dobro. Ponekad ye stvarno zapitam kud leti to vrijeme kad vidim svoje kako su ostarili i nemaju vise snage kao nekad a navikla sam da oni uviiek sve mogu i stignu …

    👩‍🦱34

    👨35
    🧒9 godina
    Pokusavamo od 3.mj 2021.
    Spontani u 9tt💔 02.2021.
    Spontani u 9 tt 💔 10. 2022.
    👨normozoospermia
    👩‍🦱 nalazi hormona školski☺😍
    AMH 5.12 ug/l
    Vitamin D 71➡️ 136
    7mj.histeroskopija, HSG odgođen zbog slobodne tekucine u douglasu.🙄
    01.2023. HsG odrađen, začepljen lijevi jajovod🙄
    2.2023.- inseminacija KBC Ri

  • Bimbi

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Pa dobro, ako je malo slucajno okasnila ovulacija, samo ti ponavljaj testice. O jesam ja fulala na listi, ili si ti negd epogresno upisala, ili sam ja pogresnoporocitala d asi trebala dobiti 16.1. popravim listu sutra, nego ti rece d asi u Njemacnoj, ona vjerovatno u DM-u mozes naci test gravignost ultra, njemu basss vjerujem. https://ibb.co/D8Lpb6D

    eto kupi i radi narednih dana, jeftiniji od clearblue testova i mnogo pouzdaniji. Koje testve si radila?


    Kejsy pa iskreno nisam ni sama pametna šta bi moglo biti.. ne znam jel tko čuo/čitao za kašnjenje menstruacije i brkanje ciklusa nakon korone? 🧐 Mislim ja sam imala koronu u 11 mjesecu, al u 12 mjesecu sam imala normalnu menstruaciju pa mi je i to čudno, ne drži vodu 🙆‍♀️
    Što se tiče ovog testića Gravignost ultra, nisam ga vidjela ovako kad pogledam sliku, ali ću pogledati još. 
    Digitalni Clearblue i PreSense. 

  • mmmm1

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Kejsy danas mi stigla vjestica, pa te molim da me stavis na listu za ne dobiti 25.02. 🙄

  • Avatar Haleigh0302

    Haleigh0302

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Moj novi datum za (ne) dobiti je 23.02.
    Pridruzujem se iscekivanju testica od Kejsy 🙃 🤞🤞🤞

    🧞‍♀️31
    🧞‍♂️32
    Missed ab. 11tt 💔
    Gynositol
    OTP 24.3. 👧🏼💗

  • Avatar baarbaraa34

    baarbaraa34

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Bimbi

    I da, išla bi izvaditi betu, ali sam prije pola godine došla u Njemačku i nemam uopće ideju gdje mogu to obaviti, kome se obratiti niti ništa… Mislim da ako ne dobijem do ponedjeljka, onda ću morat naći gdje ju mogu izvaditi


    Ja sam evo 5 godina u Njemackoj i makar jos nikad nisam vadila betu mislim da bi mogla cak i kod dr. opce prakse ili ako ne oni ce ti reci da odes svom ginekologu.
    U kojoj si pokrajni?

  • Avatar baarbaraa34

    baarbaraa34

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    I kako ste mi otkrile taj famozni cerviks🤣 (kao da s njim nisam vec prosla sito i reseto pa da nisam znala ni da postoji) skontala sam da su njegove promjene raspolozenja mozda uzrok mojih raspoloženja tokom seksa🙊 Nisam sama sebi bila jasna kako mi neki polozaj jednom bude super, a drugi put ko da me u mjehur lupa il u najmanju ruku u celo😄 Ne bolno nego nelagodno do mjere da mora biti time-out! Jesam luda il ima jos ludjakinja u toj kategoriji?😁

  • Avatar natalie19

    natalie19

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Kejsy ako sam ja dobro zapamtila je Siri napisala da je imala neki dan jak libido i da je čekala muza da se vrati od prijatelja. Ili sam ja nest pobrkala? 🤔

    👩🏼30 👱🏻‍♂️33
    16.11.2021; 20.1.2022 ➕❤️
    11/21; 01/22 biokem.t.
    9.4.2022 ➕❤️
    13.4.2022 beta 2192 🥰
    19.4.2022 beta 13318🥰

    28.4.2022 srčeko se čuje ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.