Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • roxanne95

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Bimbi ako samo dobro shvatila stalno koristite metodu prekinutog snošaja? Ja bih rekla da to ipak dosta umanjuje šansu za trudnoćom, al naravno nije 0. Netko je rekao da napraviš betu, slažem se s tim 👍

    Ja se danas opet osjecam ko šrot treci dan za redom, više ne mislim da je tempica simptom trudnoce nego mozda nesto post covid jer sam prije tri tjedna preboljela ili je neka skroz nova viroza. Glava me danas ubija, a uz to mi je izbio krater na bradi i vrijeme kod mene je skroz bljakić za provest dan u krevetu bez greške.

    👱🏻‍♀️27
    🧔🏻‍♂️32
    TTC od rujna 2021.
    dg. latentna hipotireoza i visok prolaktin = problemi s ovulacijom

  • Lion32

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Jutro cure.. ja sam danas napravila test i naravno negativan. Bas me to pokolebalo.. :(
    Znam da je jos rano jer vjestica tek 2.2.treba doci. I ginekologica mi je rekla tek 8.2. Vadit betu. 

    Al taj dio mi nikako nije jasan. Zasto tek 8.2.?

    Natalie drago mi je da je krvarenje prestalo, sad iščekivanje pregleda❤🤞❤

    Ovo o bazalnoj preskacem jer nista ne kuzim pa ju ni ne mjerim🤣🤣

    👩‍🦱34

    👨35
    🧒9 godina
    Pokusavamo od 3.mj 2021.
    Spontani u 9tt💔 02.2021.
    Spontani u 9 tt 💔 10. 2022.
    👨normozoospermia
    👩‍🦱 nalazi hormona školski☺😍
    AMH 5.12 ug/l
    Vitamin D 71➡️ 136
    7mj.histeroskopija, HSG odgođen zbog slobodne tekucine u douglasu.🙄
    01.2023. HsG odrađen, začepljen lijevi jajovod🙄
    2.2023.- inseminacija KBC Ri

  • Avatar natalie19

    natalie19

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Lion imaš ti još nekoliko dana do testica, nemoj se sad živcirati za bezveze. I ja sam radila prerano test i bio je bijeli bijeli. Ali nije mi jasno zasto beta skoro pa tjedan kasnije jer vec na dan kasnjenja menge je beta viša i svakako pokaže a jeje trudnoca ili ne. 
    Veselim se prvom pregledu, jedva cekam 🥰
    Bazalnu nisam ni ja nikad mjerila, probala sam s trakicama ali i to sam skroz fuljala jer nisam ulovila peak 😁 

    👩🏼30 👱🏻‍♂️33
    16.11.2021; 20.1.2022 ➕❤️
    11/21; 01/22 biokem.t.
    9.4.2022 ➕❤️
    13.4.2022 beta 2192 🥰
    19.4.2022 beta 13318🥰

    28.4.2022 srčeko se čuje ❤️

  • Lion32

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    natalie19

    Lionimaš ti još nekoliko dana do testica, nemoj se sad živcirati za bezveze. I ja sam radila prerano test i bio je bijeli bijeli. Ali nije mi jasno zasto beta skoro pa tjedan kasnije jer vec na dan kasnjenja menge je beta viša i svakako pokaže a jeje trudnoca ili ne.
    Veselim se prvom pregledu, jedva cekam 🥰
    Bazalnu nisam ni ja nikad mjerila, probala sam s trakicama ali i to sam skroz fuljala jer nisam ulovila peak 😁

     Strpit cu se jos par dana pa cu onda vidjet.
    Ovaj mjesec je godina dana od spontanog pa mislim da sam jos malo ludja nego inace zbog toga🤣

    Mozda zbog Duphastona, al to samo nagadjam, stvarno nemam pojma zasto…🤦‍♀️

    Znaci nisam jedina koja ne mjeri takve stvari, dobro je🤣🥰

    👩‍🦱34

    👨35
    🧒9 godina
    Pokusavamo od 3.mj 2021.
    Spontani u 9tt💔 02.2021.
    Spontani u 9 tt 💔 10. 2022.
    👨normozoospermia
    👩‍🦱 nalazi hormona školski☺😍
    AMH 5.12 ug/l
    Vitamin D 71➡️ 136
    7mj.histeroskopija, HSG odgođen zbog slobodne tekucine u douglasu.🙄
    01.2023. HsG odrađen, začepljen lijevi jajovod🙄
    2.2023.- inseminacija KBC Ri

  • Timmy

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    LION niti ja ne pratim bazalne, cak niti trakice, ja sam jako lijena za te stvari, i pouzda se u kalendar i iscjeda k :-

    Siri što bi bio implantacijski prozor? da naučim nešto

  • Bimbi

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Kikolina_7 
    Umorna sam i iscrpljena jako.. u 10 dana sam 2 puta zaspala na posao… 
    Roxanne95 dobro si shvatila “kontracepcija” je metoda prekinutog snošaja, ja znam da su šanse stvarno minimalne, ali opet kad se nešto dešava prvi put, sumnja se javi… Sačekat ću do ponedjeljka, ako ne dođe, vidjet ću gdje mogu betu napraviti..

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Novi volumen🥰 čao curke sad ću ja kao i kamilica petak jeeee ! 🍹Uh baš se veselim, a vani sunčeko kažu da će vikend biti lijep ❤️ mužić i ja idemo sutra na izletić baš sam happy🌞😄 piškila danas CD 10 - ništa. Prije toga CD 7 - ništa. Ni ne očekujem jer je rano s obzirom na moje duže cikluse ali smo mi već jedan seks u ovom ciklusu imali pa sam ga ponosno upisala u premom aplikaciju tako da sve evidentiram. 🤣

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Di ste cure drage 🤗
    Blair me prizvala. Petak jeee 🌞💕
    Nadam se da ste dobro. Ja nisam bas najbolje. Kasni mi 8 dana zbog stresa. Tata je i dalje slabo. Ja ne mogu ništa napraviti da mu bude bolje. Osim biti uz njega. Godine su tu nazalost. Moji su me dobili u 40-tima. I kako cesto tu kazem da ne bi nikome pozeljela imati djecu prerano u zivotu, ne bi ni pozeljela prekasno. Jer jos si uvijek mlad, a roditelji ti vec umiru od starosti i bolesti koje te godine nose. Jer ti po godinama mogu biti baka i djed. Znam da mozes izgubiti roditelja i dok su mladi. Ali tesko ih je gledati kako stare i kopne, a ne mozes zaustaviti vrijeme. Ne zelim vas bacati u depru sa svojim romanima. Nemojte zamjeriti.

    Kejsy, Buhtlica, Lavica, Blair, Lavi, Lion….😘

    Zelim vam svima puno sreće sa plusicima.🙏🤰 
    I lijep vikend koji je pred nama! 🌞💕

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Timmy

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    kejsy
    Tek sam poslije našla da si mi odgovorila u borju 6.

    hvala :-)

    Ne mjerim bazalnu, pretrapava sam za to..

    ciklusi kako kad ali vjerujem da nekako uvijek prepoznam ovulaciju, a to je oko 14. dana.
    inace mi se to tockasto jos niije pojavljivalo, pa sad razmisljam :)

    ako si ti s nekim simptomicima sad, podijeli s nama :)

  • Alice33

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Cure drage samo da vas pozdravim. Ja pobjegla s mužem na vikend u Sarajevo 😁 
    Jutros prije puta vadila drugu betu, u srijedu na 11DPO bila je 34,7 a danas  dva dana nakon jje 113.3 🥰
    Mislim da za sada dobro napredujemo 🥰
    Nadam se da ste sve dobro ☺️☺️

    👩🏻 - 28 - PCOS, neredoviti ciklusi
    🧑🏻 - 30 - sve u redu
    Pokušavamo od 09/2020
    24.1.2022. ➕❤️
    09.02 - prvi pregled

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.