Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marićka

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Dobro jutro žene!

    Keysi i Siri, znači nema toliko brige oko ananasa!
    Ali ću biti pametnija za sljedeći ciklus ako ne bude ➕ u ovom.🤗 

    https://ibb.co/xGrC9TC [ibb.co]
    Ja imam uspone i padove s bazalnom sad u ovoj fazi… vidjet ćemo šta to znači 🙃
    Jučer sam imala napadaje grčeva… Ali kažem opet, nije dolje u trbuhu nego više kao cijeli trbuh 🤷‍♀️

    Jedva čekam vidjeti koliko će novih ➕ biti ovaj mjesec na temi 🤩

  • Bimbi

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, pisala sam na drugoj temi, pa mi je Keysi rekla da se javim ovdje za podršku hehe 🙈
    Moja situacija je sljedeća, ciklusi uredni, zadnja menstruacija bila 27.12. Odnose s partnerom sam imala dosta često (metoda prekinutog snošaja), nismo pratili plodne dane niti išta.. Menga sada kasni, od simptoma imam bol u leđima (nešto kao da peče), grčeve sam imala dan dva, grudi su mi osjetljive na dodir, u drugoj temi sam zaboravila navest da imam i napadaje vručine 🤦🏼‍♀️ jučer popodne rađen CB digitalni koji je pokazao -, danas ujutro rađen drugi test neki koji sam našla u dm-u isto negativan. Naznake za mengu nemam, simptomi svi i dalje prisutni i sad ne znam šta da mislim i šta da radim.. Nekako se nadam da je možda ovulacija bila kasnije, pa da je još prerano za test, ne znam 🙈🙆‍♀️

  • Avatar natalie19

    natalie19

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Jutro cure, kako smo?
    Bimbi kad bi trebala dobiti mengu? Napravi test jer simptomi su odlični. 
    Siri razumijem da si ljuta i ja bi bila jako. Ali muski ko muski, ne misle bas na sve kak mi i onda njim je cudno kad puknemo radi necega. Njim to nije nist strasno 🤷🏼‍♀️🤣 nemoj se zivcirati, ako ste pokrili dan prije, znas da je sve moguce. 😉

    👩🏼30 👱🏻‍♂️33
    16.11.2021; 20.1.2022 ➕❤️
    11/21; 01/22 biokem.t.
    9.4.2022 ➕❤️
    13.4.2022 beta 2192 🥰
    19.4.2022 beta 13318🥰

    28.4.2022 srčeko se čuje ❤️

  • Timmy

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Keysi draga kako je kod tebe? Simptomi? 

  • Avatar kokii2219

    kokii2219

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Ko danas radi testiceee? Keysi ja cekam tvoj testic ko svoj😂.  Javljaj novostiii, ja sam na poslu, pa se psihicki spremam za otici ginekologu. #fingerscrossed 🤞🏻 da bude sve uredu

    Ja 23god.
    Muž 25god.
    Bez prethodnih trudnoća ili spontanih.
    U braku od 13.02.2021.
    Trudilice od 08/2021.
    Zadnji nalaz pokazao vulvovaginozu. (mart 2022.)
    pauza od 3 mjeseca nakon ginekološkog pregleda.
    Ponovni start 6/2022
    Folacin i Sideral forte 10/2022

  • Bimbi

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    natalie19

    Jutro cure, kako smo?
    Bimbi kad bi trebala dobiti mengu? Napravi test jer simptomi su odlični.
    Siri razumijem da si ljuta i ja bi bila jako. Ali muski ko muski, ne misle bas na sve kak mi i onda njim je cudno kad puknemo radi necega. Njim to nije nist strasno 🤷🏼‍♀️🤣 nemoj se zivcirati, ako ste pokrili dan prije, znas da je sve moguce. 😉


    Trebala sam ju dobiti 26.01 🙆‍♀️
    Kažem radila jučer popodne i danas ujutro oba negativna.. 

  • Bimbi

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Siri 🐾

    Marickaako ti opet skoči iznad 37 može biti triphasic koji se nalazi kod 85% trudnoća,ali pričekajmo još par dana. Ovi grčevi ti mogu biti dobri znakovi,a i ne moraju. Budemo vidjeli kroz par dana sa simptomima hoće li dolaziti ili ne,a za tjedan dana je vrijeme za testić🤞🏻🤞🏻
    Bimbi nažalost to što si imala redovne cikluse do sada ne znači da će biti i ovaj,pogotovo ako si prethodno bila pod nekim stresom,prehladom,nečima što može pomaknuti plodne dane i shodno time i dan ovulacije. A jel bi bila trudnoća poželjna ili ne? U slučaju da nije,možda bolje da ne idete tom metodom jer više ne možeš znati kada su plodni dani pa onda pripazite. U svakom slučaju ti grčevi i naleti vrućine mogu biti znak propadanja ŽT i porast estrogena a pad progesterona pa dolazak M ili s druge strane može biti i trudnoća jer se krvotok ubrzava i tijelo uzima puno veće opterećenje. Možda najbolje napraviti betu pa ćeš tako znati sve,ovako se ne isplati svako malo kupovati testove jer ćeš tako i premašiti cijenu bete iz krvi😂
    Nataliedošlo mi je da ga zadavim😂kako si ti?
    Kokii sretno na pregledu! Javi što kažu!
    Kejsy #testnasunce😂🙊 to je sve što ću reći za sad pa ćemo kasnije dalje 😂😂


    Nije da radimo na tome, a nije ni da se pazimo. Idemo kako bi se reklo onom metodom ako se desi odlično, ako ne ne. Nije da je trudnoća nepoželjna pa da se sad tresemo jesam li trudna ili nisam 🤷🏻‍♀️

  • Bimbi

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Siri 🐾

    Marickaako ti opet skoči iznad 37 može biti triphasic koji se nalazi kod 85% trudnoća,ali pričekajmo još par dana. Ovi grčevi ti mogu biti dobri znakovi,a i ne moraju. Budemo vidjeli kroz par dana sa simptomima hoće li dolaziti ili ne,a za tjedan dana je vrijeme za testić🤞🏻🤞🏻
    Bimbi nažalost to što si imala redovne cikluse do sada ne znači da će biti i ovaj,pogotovo ako si prethodno bila pod nekim stresom,prehladom,nečima što može pomaknuti plodne dane i shodno time i dan ovulacije. A jel bi bila trudnoća poželjna ili ne? U slučaju da nije,možda bolje da ne idete tom metodom jer više ne možeš znati kada su plodni dani pa onda pripazite. U svakom slučaju ti grčevi i naleti vrućine mogu biti znak propadanja ŽT i porast estrogena a pad progesterona pa dolazak M ili s druge strane može biti i trudnoća jer se krvotok ubrzava i tijelo uzima puno veće opterećenje. Možda najbolje napraviti betu pa ćeš tako znati sve,ovako se ne isplati svako malo kupovati testove jer ćeš tako i premašiti cijenu bete iz krvi😂
    Nataliedošlo mi je da ga zadavim😂kako si ti?
    Kokii sretno na pregledu! Javi što kažu!
    Kejsy #testnasunce😂🙊 to je sve što ću reći za sad pa ćemo kasnije dalje 😂😂


    I da, išla bi izvaditi betu, ali sam prije pola godine došla u Njemačku i nemam uopće ideju gdje mogu to obaviti, kome se obratiti niti ništa… Mislim da ako ne dobijem do ponedjeljka, onda ću morat naći gdje ju mogu izvaditi

  • Avatar kikolina_7

    kikolina_7

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Siri 🐾

    Jutro curke kak ste?
    Meni je skočila temp danas tako da je ovulacija bila,samo što me pluća bole i ubijaju,ostajem polako bez glasa i tako. Gledala sam u aplikaciji,zadnji put sam imala školske cikluse 2015 godine prije nego sam zapravo prvi put u životu imala spolni odnos. Otada je sve krenulo nizbrdo,jedna fun fact 😂
    Također sam jučer već ovaj ciklus predbilježila kao propast jer sam jučer još planirala pokriti,libido mi je bio životinjski nemoguć,muž otišao do šogora pa su pili kavu i nakon toga pivu,a ja ga čekala ko budala do ponoći jedva gledala 😂 i on dođe i kaže trbuh ga rastura i njega čudi zašto ga boli trbuh,mislim kava i piva su kombinacija za prirodni laksativ samo takva 😂 tako da sam baš bila ljuta jer mi nije rekao prije da ga boli trbuh da odem odmah spavat i to me raspizdilo baš baš tako da čekam 10./11.2. Da još jedan ciklus pripišem kao neuspješan al ovo je prvi sa ciljanjem plodnih dana i ovulacije ako sam baš iskrena 🙈 prvi,a trajat će 27 dana, pa da vidimo dokle 🙊 btw jutros sam dok sam se razbuđivala našla zanimljivu info za jajne ćelije kod starijih žena kojima je AMH i kvaliteta polako u opadanju,našli su suplement koji su testirali na miševima jer smo im mi najsličniji i to je budućnost u Americi za sad za što manji postotak IVF postupaka 🙈 bilo je zanimljivo,skoro sam zakasnila na posao koliko sam se uživila u čitanje toga 😂


    joooj ti muški, baš ti dođe nekad da ih malo išamaraš da se vrate u realnost😅 oni ko da žive u nekom drugom svijetu 🙄 tako slično i moj, ja mu u ponedjeljak kažem da je akcija sad 2 dana, on kaže prvo super može, a u utorak da je umoran i zašto mora bit baš danas, kao da mu nisam već stoput objasnila da nije dovoljan samo jedan dan seksa za napravot bebu. rekoh skidaj gaće ne zanima me 😂 još ja nakon svega dobim gljivice 😩

    jutrooo svima 🥰 da se nadovežem na temu endometrija, eto svaki put kad bi išla na kontrolni pregled giniću bi mi komentirao što vidi tad na uzv, zadebljanje endometrija, jajnike, žuto tijelo, i uvijek je sve bilo u redu i “savršeno” pa mi svejedno nikako ostat trudni bez pomoći folikulometrije.. to mi je baš fascinantno..
    Kejsy svi veselo iščekujemo tvoje piškenje 😍 što je sa tvojim simptomima?
    Bimbi ponovi test za nekoliko dana pa ces biti pametnija 😊 kakvo ti je raspoloženje, imaš li jaki umor da bi samo spavala? 

  • Avatar natalie19

    natalie19

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Siri vjerujem ti, i ja bi svojega mogla više put 🤣🤣 dobro sam, ono malo kaj sam krvarila je proslo, apetit imam da ne pricam, umor me hvata, ali realno na poslu se ne umorim, spavam neki dan ko zaklana, danas naprimjer nikako i tako 😁 u ponedeljak idem opet na betu da provjerim situaciju i onda planiram da bi imala prvi pregled kraj 7 tt. ili 8tt. 
    Kikolina  nije ni tebi lako 😂 jesi me nasmijala sad, skidaj gače. 🤣 nema očeš nečeš, moraš 🤣 hehe

    👩🏼30 👱🏻‍♂️33
    16.11.2021; 20.1.2022 ➕❤️
    11/21; 01/22 biokem.t.
    9.4.2022 ➕❤️
    13.4.2022 beta 2192 🥰
    19.4.2022 beta 13318🥰

    28.4.2022 srčeko se čuje ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.