Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    E i zaboravila sam jos nesto…. kad sam se prijatelju pozalila nakon prvog sexa bez zastite  da nisam zatrudnila on mi je hladnokrvno odgovorio: pa nije to saucesce da se odmah primi! 😂😂😂 Frend ima cudan smisao za humor ali bilo mi je smijesno i sto je najbolje olaksalo mi je i sad mi se svako malo vrati ta izjava u glavu 😂😂😂😂 
    Ako nekome smeta ova izjava, sorry stvarno. ❤️ Ja sam osoba koja se humorom vadi iz ovakvih situacija. Svi imamo neke svoje mehanizme za obranu. 😉

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    A normalno da mi nije vrag da mira🙈🙈🙈,  nije prvi jutarnji… jel moze biti lazno pozitivan?



    [lilypie.com]

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Teresita čestitam!!! pa to je plus velik ko kuća!!!! 
    teško da je lažno pozitivan, to sam i ja prvo guglala kad sam vidjela svoj plus 2 dana prije menge i to s popodnevnim urinom 
    probaj makar još jednom sutra ujutro za malo jasniju crticu, ali po meni je to to!!

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Rastika 😂😂😂😂 dobar ti je frend! A slazem se Tinika sa Rastikom nemoj vjerovati da svi odmah od prve. To su izmisljotine. Ima i onih kojima zaista tako i uspije al mislim da je u pitanju manji broj osoba. Pokusaj se ne opterecivat onime sto ljudi govore okolo, slusaj svoje tijelo i uzivaj s muzem. Ako nisi pocela vec uzmi si neke prenatalne vitamine dobro dodju nama koje planiramo trudnocu.
    Teresita ne nemoze biti lazno pozitivan! Wow pa ovo danas je pravi baby boom… Ti si vec 4 osoba kojoj danas kazem da vidi se plusic, a sasvim je normalno da nije jako vidljiv kad nije jutarnji urin i imas jos do izostanka M. Nek je sa srecom.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Teresita cestitaaaam !! 🥰🥰
    Rastika frend ti ima odlican smisao za humor, takva sam i ja 😂
    Grizli u kojoj si nam ti sada fazi?
    Gdje nam je Benny? Nas dvije smo u istim dc ja mislim, jel brojis Benny??
    Mi smo pokrili plodne dane i sad cekamo zeku, odnosno plusic i nedolazak menge 17.02.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Teresita ti si vrlo strpljiva… Pola bi nas ovdje već četu kineza popiškilo 😂 Navijamo za +
    Tinika dobrodošla, Grizli ti je sve rekla… Podcrtavam ovaj dio PMS i rana trudnoća su vrlo slični. 
    Ja mislim da većina nas odrasta s uvjerenjem da je pptreban 1 sex da se dogodi trudnoća a onda odrastemo i upoznamo realnost… Dobit ćemo mi svi plus tu i dalje me krpa rano proljeće i ideja da ćemo i mi propupati 😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Angie ja se jos pomalo oporavljam od histeroskopije, posto nakon nje su odnosi zabranjeni nema lova na muza i lovinu ovaj mjesec tako da cekam M i da krenemo u proceduru za pripremu prije transfera smrzlica. Sretno u lovu! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Teresita čestitam na plusicu, bas se lijepo vidi obzirom da je popodnevni urin i da je nekoliko dana prije m.
    Tinika dobro nam došla
    Raštika u potpunosti se slazem s tobom, u svemu ovome nam treba i malo humora 😉😉

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Ovo je test baby check i u uputstvima pise da se moze pojaviti slaba lazna pozitivna crtica nakon 10 min, no meni nije toliko proslo al ajd opet mi svakakve misli po glavi, odem s posla i kupim clear blue i pojavila se okomita crta ali jedva okom vidljiva crta, temperatura mi je 37,2 i uzasno mi se spava. Danas je 11 dpo.



    [lilypie.com]

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Cestitam teresita 😁😁
    aurora87 ja piskim za 6 dana, ako ne i ranije 🤣 nadam se da ce biti plusic 🙏🙏

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.