Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli sretno, bitno da je sve ok i da smrzlic ceka, drzim palceve da ovaj bude uspjesan i da skupa s nama “lovcima na zekane” slavis plusice 😘

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Super Grizli drago mi je da je ok sve. Navijamo da smrzlić bude dobitni!
    Pegy meni evo 3 dana bazalna ista svako jutro… Ovaj mj mi je baš zbunjola. 
    Nema veze odbrojavamo do menge ili testiranja…
    Držimo fige svima…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Ciklusi su mi redoviti i posle spontanog ostali su isti na 29 dana.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Lady onda bi ti mogla test sutra napraviti .Ako sam dobro zapamtila danas ti je 29dc?
    Grizli super da je sve u redu, neka si i to obavila, sad poslije m po smrzlica i neka se lijepo primi, sve si pripremila da mu bude lijepo☺☺

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ja moram i na ultrazvuk da vidim kak je stanje sa polipom i cistama, tako da se psihicki pripremam na to…sretno svim curama koje iscekujete plusice, one koje love muzeve da ih ulove :) citala vas budem povremeno ali moram se sad malo odmaknuti od svega, malo odvratiti misli i duboko udahnuti..

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Hvala svima od srca!! 💪💞 
    Trebale smo ici kuci danas,medjutim Sanjica mora na suncanje,da bude svom tati jos lepsa(zdravija).Jako lepo sisa,super smo sevsnasle,samo jos da odemio kuci eto kod bate,seke i tate.
    Srecno vam svima ,ne odustajte!
    Grizli,odlicne vesti,smrzlic spreman.Da li je bilo bolno? SRECNO!!🙏☺

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mylady

    mylady

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Ja sam bila kod ginekologa prošli četvrtak i rekao mi je da ovaj mjesec ne gledam po dc, jer mi se prošli mjesec sve poremetilo,pa je ciklus kasnio i sad na ultrazvuku prošli tjedan se i sam ginekolog šokirao da nema ovulacije ili je bila uranila.Rekao mi je da ne brinem i da mislim samo pozitivno,a ako se ne primi,sljedeći mjesec krečemo sa umjetnom.
    Cure,samo hrabro!Neće nas ništa pokolebati.
    Držim Vam fige da uspijete! 

    [lilypie.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu
    Sad uradena LH trakica.Sta misliteee?Da li da uradim jos jednu poslije podne meni se cini da ce brzo bit skroz tamna.Po kalendaru sutra ovulacija slijedi.A ja par dana imam blage grceve pri dnu stomaka kao ono kad treba se dobiti ali blazi naravno.Pokrivamo sve dana sada pa se nadam da ce bit uspjesno.
    Sad uradena LH trakica.Sta misliteee?Da li da uradim jos jednu poslije podne meni se cini da ce brzo bit skroz tamna.Po kalendaru sutra ovulacija slijedi.A ja par dana imam blage grceve pri dnu stomaka kao ono kad treba se dobiti ali blazi naravno.Pokrivamo sve dana sada pa se nadam da ce bit uspjesno.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lady ako su ti ciklusi 29dana, a danas ti je 5dc onda “matematicki” O bi ti mogla biti oko 14-15dc, sta znaci da bi tebi plodni dani trebali krenuti oko 8-9 dc. Doduse ja nikad nisam cekala te dana da bih imala odnose samo onda. Al to je period kad bi bilo pozeljno imat svaki drugi dan kao se radi na bebi.
    Elenica mozes ponoviti lh popodne iako ovo izgleda prilicno pozitivno. Tako da O mozes imat u slijedecih 24h. Sretno i uspjesno!
    Tata nek se vi malo i suncate, uskoro cete doma na tetosenje i uzivanje kod obitelji! Eh sad samo da jedan od 2 smrzlica bude dobitan i ja sretna! Onda se zaista isplatilo sve ovo. Sam zahvat sam malo osjetila jer nisam uzela anesteziju vec samo neki koktelcic da te omame, poslije mi dali za bolove lijek i proslo. Onako kao malo jaci menstrualni bolovi, nista neizdrzivo. Bitno da je nalaz super to mi je vazno. Onda valjda jednom pronadjemo i tu mrvu srece sto nam jos fali za uspjeh. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mylady

    mylady

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Grizli-radimo mi na tome i kad nisu i kad jesu plodni dani,baš zbog toga što je sam ginekolog naveo da se ne može računat kad je sve pobrkano,pa smo zapeli.  Mislim da ćemo na *godišnji* čim se primi.  ops..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.