Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Ja trebam dobiti za 7 dana, nadam se da necu  za sad osjecam umor, malo bolne cice i jucer sam imala osjecaj kao da cu svaki tren dobiti 😟 
    Sofi ja takoder imam 23 godine i pokusavamo godinu dana (odnosno 6mj jer sam saznala da nisam imala ovulacije ali sa terapijom su prisutne svaki mjesec)
    Bennny20 ja pijem svako jutro i svako vece caj od vrkute i stolisnika (jedna zlicica vrkute, jedna zlicica stolisnika) mogu ti reci da su mi ciklusi unormalili i menstruacije su manje bolne, a nadam se da ce mi pomoc i da ugledam plusic 😊

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ja nemam dobro iskustvo s vrkutom, meni je bila jako pomješala cikluse i jedna menga je bila crna…a simptomi od ovulacije pa do menge 2 puta pojačani. Uglavnom nije mi nikako odgovarala. Ali nije svaka od nas ista

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Hvala cure na odgovorima😊 nadam se da ce nas brzo 🤰🙋‍♂️ snaci, da se vise ne zamaramo pretragama i ginekolozima,koliko god mlade bile😄😉😚😙 

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Nisam se javljala par dana, malo poslovnog puta i uzivanja, uglavnom danas 23 dan ciklusa, menga prosli mjesec dosla na 25 dan, pokrili smo plodne dane, od simptoma niti s, nekakva sitna probadanja proteklih dana ali nista strasno, uglavnom nikakav osjecaj…
    Cekati cu utorak pa napraviti test, sretno cure u lovu na zeku….



    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Poz drage moje cure, NOVA sam ovdje i trebam da cujem Vasa iskustva i da zajedno djelimo svoje dozivljaje i price.e moja prica ide ovako..
    Dragi i ja smo odlucili na bebaca i jednostavno se prestali pazit prije 6 mjeseci, u 9 mj mi je kasnila tj dana i bili smo presretni al kad ono veliki -.(prije planiranja posjetila ginrkologa-ginekologica rekla da je sve u redu, papa u redu,s gin strane sve super.
    I nakon toga sam kupila lh trakice, opet nista.vec sam zalosna,i ja i on.strah nas je da nebudemo mogli imati djece :(
    Sad 4.02.je bila ovulacija i hopsali smo i prije toga slucajno :) a i nakon pozitivne lh trakice 3 dana zaredom.
    Jucer su me cice pocele boljet ko lude, i dole me probada, al me strah da je to samo PMS ko i svaki put do sad.Dajte mi neki savjet ili me barem utjesite.puseee 💞❤💞😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tinika dobrodosla… Prvo koliko imate godi ti i dragi? 6mj bas i nije neki jaaako dugi preriod da odmah pomislis na nakgoru opciju. A sto se tice odnosa najbolje je imat redovite. Naravno lh trakice pomognu da nikako ne preskocis taj dan D, ali ne bi smjeli samo po njima se ravnati. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Grizli

    Tinika dobrodosla… Prvo koliko imate godi ti i dragi? 6mj bas i nije neki jaaako dugi preriod da odmah pomislis na nakgoru opciju. A sto se tice odnosa najbolje je imat redovite. Naravno lh trakice pomognu da nikako ne preskocis taj dan D, ali ne bi smjeli samo po njima se ravnati.


    Hvala na dobrodoslici ❤
    Ja imam 25 a dragi 30.redovito je sve 🤣🤣 trakice samo za sigurnost za ovulaciju.
    Al nas strah vec, trebam dobiti 15.02., al mslm da imam sve simptome pms-a. 🙁🙁🙁

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tinika onda je normalno i do godinu dana redovitih i ciljanih odnosa da dodje do trudnoce. Tek nakon toga ginekolozi krenu sa pretragama. A i simptomi rane trudnoce su vrlo slicni pms-u. Tako da ja ti drzim 🤞 da uskoro ugledas plus. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Grizli

    Tinika onda je normalno i do godinu dana redovitih i ciljanih odnosa da dodje do trudnoce. Tek nakon toga ginekolozi krenu sa pretragama. A i simptomi rane trudnoce su vrlo slicni pms-u. Tako da ja ti drzim 🤞 da uskoro ugledas plus.


    A znam, al koga god pitam iz prve svi kazu da se primilo, zato smo u bedu,nismo mislili da bude tak tesko napraviti bebu.
    Ajoj kad bi barem bili ti simptomi znak neceg drugog samo ne da dolazi me…. !:0
    Hvala ti draga …
    Zeljela bi neke savjete i iskustva cuti pa se radujem tvojim i drugim odgovorima svakako. ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    tinika

    Grizli

    Tinika onda je normalno i do godinu dana redovitih i ciljanih odnosa da dodje do trudnoce. Tek nakon toga ginekolozi krenu sa pretragama. A i simptomi rane trudnoce su vrlo slicni pms-u. Tako da ja ti drzim 🤞 da uskoro ugledas plus.

    A znam, al koga god pitam iz prve svi kazu da se primilo, zato smo u bedu,nismo mislili da bude tak tesko napraviti bebu.
    Ajoj kad bi barem bili ti simptomi znak neceg drugog samo ne da dolazi me…. !:0
    Hvala ti draga …
    Zeljela bi neke savjete i iskustva cuti pa se radujem tvojim i drugim odgovorima svakako. ❤


    Ma mozes mislit kako im se svima primilo iz prve. Ljudi su cudni, tesko priznaju da im nesto nije islo tako da… svaku pricu uzmi s rezervom. Vjeruj mi. Bolje ces se osjecati. Takve osjecaje sam i ja imala na pocetku… kako svi iz prve? Kako meni ne ide? Znam curu koja ne spava s muzem skoro nikad i kao taj jedan jedini put i eto bebe jer su htjeli bebu. Znam da sam ju slusala a u glavi pozadinski glas vice: yeah right! 🤘🏻😂😂
    Ja tek sad nakon 7,8 mjeseci pokusavanja znam sljedece: ne slusaj nikoga! Ljudi su umisljeni, u svom nekom oblaku zive i neka su. Svatko ima pravo na to… 😉 Imam frendicu koja me ubjedjuje da je zatrudnila pomocu aplikacije… i kad ju pitane sta, samo si tak mjesec koristila aplikaciju? Kaze da nije, koristi ju od samih pocetaka pokusavanja ali eto… poklopilo joj se taj mjesec i primilo se i sad meni objasnjava jos onako pametno da moram imat aplikaciju ako zelim zatrudnit. A ja se pravim blesava i pustam ju da pametuje i ne govorim da ih imam vec tri! 😂😂😂😂 
    Tesko je ovo sve, ali nauci se svasta. O sebi, drugima, odnosu s partnerom… svasta nesto. 💪🏼 No sikiriki, ne daj tako negativnim mislima da upravljaju. Ako kazu da prizivamo u svoj zivot stvari mislima onda pocni razmisljat da ces zatrudnit i to vrlo brzo. ❤️❤️ 
    Ako zvucim ko da pametujem slobodno me opalite po prstima. 😂

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.