Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Mika111

    Rastika kako si ti? Jeste uspjeli pokriti plodne dane?


    Od sutra krecemo u lov. Danas sam sva nekakva ‘down’, cak me i plac ulovio dok sam sjedila na wc-u, samo je krenulo iz mene. 🤷🏼‍♂️ Sve je to normalno, nakupilo mi se. Trebam nazad a sve mi tesko mamu ostavit. Nece bit sama, sestra je tu, ali ono… nekako sam ja najvise s njom cijelo vrijeme. A s druge strane, iskreno, treba mi koji dan odmora od svega ovoga. Nadam se da to nije presebicno. 🤦🏻‍♀️ Bolje me ne pitat danas kako sam. 😂😂 
    Ali od sutra krece akcija nadam se pa neka bude sta treba biti. Vidjet cemo. 😉
    Jesi ti ‘otvorila sezonu’? 😉

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar pticatrkacica

    pticatrkacica

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Grizli drzim fige za pozitivan testic,saljem ti puno pozitive. Ja sam jos uvijek cool i ne zelim znat ni koji mi je dan ciklusa,znam da sam blizu ishoda 
    Davos zelim ti urednu trudnocu.
    Rastika danas je tvoj dan D a sutra u zagrljaj dragom i opusti se,bit ces bolje.
    Svima ostalima puno srece.

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Svi mi imamo takvih dana, odtuguj, isplaci se i sutra ce vec biti bolje, pogotovo sto ces biti kraj dragog pa ce ti i on vratiti snagu.
    Nisam, danas mi je 6dc, planiram od cetvrtka krenuti pa svaki drugi dan do 14.dc, obicno su mi kraci ciklusi pa mi onda to trebalo biti pokriveno, a vidjet cu koliko ce biti sluzi pa cu se onda i po tome ustimati. Samo da krenemo vec jednom, bas sam nestrpljiva, ne znam sta mi je😌😂😂

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Rastika znam kako ti je prolazila sam to sa tatom. Drzi se draga, tesko je to nositi na dusi znam. Nemoj imat griznju savjest jer ju ostavljas, sestra je s njom, a tebi treba malo vremena da opet skupis snage.
    Hvala curke na vibrama i figama i zeljama, al nista ni ovaj put od mene. Dobila M upravo, tako da test spreman za neka bolja vremena. Zao mi je Tata draga da sam iznevjerila nas dogovor. Kako si nam ti? Nadam se da ces uskoro javiti lijepe vjesti  o Sanji pa da se radujem bar tvojoj sreci! 

    [tickerfactory.com]

  • nelyy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Jel netko od vas vidi drugu liniju ili sam ja luda,dan prije je nisam mogla ni uslikat,to je 9 dpo,ne znam sta da mislim.
    Jel netko od vas vidi drugu liniju ili sam ja luda,dan prije je nisam mogla ni uslikat,to je 9 dpo,ne znam sta da mislim.

    jel neka od vas vidi drugu crtu,to je 9 dpo. ?

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Aaaaa Grizli uzasno mi je žao, stogod da ti sad kazem nece pomoći, samo nemoj dopustiti da te ovo skroz poljulja, bit ce, mora biti, ona dva smrzlića čekaju i bit će dobitni. Sad malo odmori, oporavi se i onda trk po njih😙😙.

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Nelyy ja nista ne vidim, ali mozda ti je jos rano, probaj ponoviti test bar kada prođe 12 dana od ovulacije

  • ljubicica123

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    nelyy

    jel neka od vas vidi drugu crtu,to je 9 dpo. ?


    ja kao da nesto nazirem,probajte za 2 dana opet

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Grizli! Ne daj se, imas dva smrzlica 😄 Bit ce, mora!
    Curke svima srecu zelim. Mi jos pauziramo, ali vjerno vas pratim! 🤞🤞🤞🤞🤞🤞


  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Ajme Grizli, zao mi je 😥. Suosjecam jako.



    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.