Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Davos cestitke od srca ❤️

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Lusy to bi danas taman mogla biti implantacija😊, sjecam se da sam ja kad sam bila 2.put trudna tocbo osjetila te menstrualne bolove 7 dana nakon ovulacije i iduci dan su prestali, ja nisam imala iscjedak ali i to opisuju kod implantacije. Nadam se da je to to😉😉

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Mika stvarno neznam sta da mislim… Ovo me danas zbunilo totalno, jer mi nikad jos nije dosla ranije, nego uvek kasnije, .. Pogotovo kad sam se nadala i bila opterecena sa iscekivanjem, ko po inatu kasnila… A ovaj put ovako !?! Nista, cekam do sutra, da vidim sta ce nastat iz toga.  Hvala 

    I dalje se nadamo mrvici

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,  čestitke svima na plusevima ❤
    Meni danas 26dc, ne znam tocno kad je bila O, ali proslo je 6 dana od zadnjeg odnosa. Evo danas me cijeli dan boli lijevi jajnik 😪 M ne ocekujem za 7-8 dana. Ima li jos koja cura iskustva s takvim bolovima ? Ujutro idem u gin, pa se nadam da ce mi i ona pomoci.
    Grizliiiii jos malo do srijede 🤞 kako se osjecas? Nadam se da nemaš simptome dolaska vještičetine… dosta je bilo više 😂

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Pina… Koliki su ti ciklusi obicno ? Jer mozda je bol radi PMS_a … Ko bi znao hmmm

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lusy moze biti i implantacija, a negdje mi je oatalo i u glavi da cure na klomifenu zna im malo pozuriti ciklus.
    Pina moze biti svasta, ne zna koliko ti traju ciklusi? Ako je kasna O bila moze biti implantacija, mozda nije doslo do O nego je folikul presao u cistu pa sad to boli, a moze biti i u ranoj trudnoci… Javi sta ti kaze dr. Hvala na pitanju, al danas bas imam onako klasicno uzasnu glavobolju i grceve ko pred M i pojavio se neki iscjedak smedji pa pretpostavljam da nista ni ovaj put vec da cu prokrvatit uskoro. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ja nikad nisam imala nikakve obojene iscjetke prije menge a u ciklusu u kojem sam ostala trudna sam par dana prije nego sto je trebala doci ugledala na papiru nesto roskasto smeckasto. Nisam znala sta je u pitanju pa sam mislila da je povezano sa cistama jer mi je ginekolog rekao da cu se vjerojatno nacekati dok ostanem trudna. Kad ono iz 4.ciklusa mi uspjeli plus ko kuca. Tako da nemojte se bedirati zbog tog smeckastog ne mora znaciti da cete dobiti. I ti menstrualni bolovi su normalni na pocetku. Ja sam ih isto osjecala pa sam dobila duphaston za svaki slucaj i prestalo je. Sretno Vam svima i nadam se da se uskoro prebacujete ako ne u ljetne bebe onda da osnujete novu rubriku jesenske bebe ❤❤

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Andreaam hvala na iskustvu. Ja sam vec na velikoj dozi progesterona jer sam u ivf postupku. I nazalost svaki put kad sam u postupku bila prije menge sam dobila takav neki iscjedak inace ih nemam pred mengu. Al tko dna dok ne dodjem sve je moguce. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Grizli a da piskis test? Ili je jos rano?😵😵
    Nadam se da su to samo bolovi jer se nesto lijepo razvija unutra pa se sve namjesta🙏🙏

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ja mogu svoje iskustvo reći.
    U prvoj trudnoći smeđe-rozo bilo implatacijsko krvarenje u vrijeme očekivane M.
    Simptomi rane trudnoće i PMS slični jjako… Kod trudnoće izraženije naizmjenično bockanje jajnika, otežane ali mekane grudi. Baš je jako slično kod mene.
    U menstrualne kalendare se ne uzdam nikako!
    Baš vam želim plusiće pa da širite baby dust

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.