Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Davos cestitam!!!! Zelim ti urednu trudnoću i zdravu bebu. I da, bilo bi bas lijepo kad bi sve mi slijedile tvoj primjer i jedna za drugom javile plusic, drzim nam fige cure svimaaaa😀😀

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Eto samo sta sam napisala da jedna krene pa sve za njom i javis na Davos tako lijepu vijest! Cestitam i sretnu trudnocu! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Dsvos čestitam… Želim ti bezbrižnu urednu trudnoću… Da ugledaš svoje malo srce!
    Sad ćemo svi za tobom 😆

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Cestitam na novim plusicima 👏👏🎉🎉, ja danas bila na pregledu kod gin, folikul 17 mm, danas mi je 11 dc , dr kaze da bi mogao puknuti kroz 3-4 dana, sta vi mislite?, ima li iko iskustva s tim?? Takoder sam vadila hormone štitnjacevi tsh mi je 2,88. Dr endokrinolog kaze da je sve super i da nista ne smeta za trudnocu a ginekolog misli da je bolje da je nizi TSH od 2,5. Ima li slicnih iskustava??😉😉



    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Teresita folikuli mogu pucati vec na 19mm, ja bih ti savjetovala da vi pokrite od danas pa svaka dva dana. Folikuli u toj fazi rastu svaki dan 2mm, sta znaci da tebi za 4 dana bi taj folikul vec puknuo, a mozda i prerastao po mom iskustvu sa folikulometrija. Najcesce pusaju izmedju 20 - 24mm. Ako imas lh trakicu mozes si provjeravat. A za tsh moje je misljenje da mora biti ispod 2.5 iako nije nemoguce zatrudniti i sa visim, al bolje ga sniziti posebno ako to gin preporuca. Jesi rekla endokrinologu da radite na bebi? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    @ grzizli rekla sam joj da radimo na bebi i nije rekla nista osim u slucaju trudnoce da dodem opet na kontrolu, a ginekoloski sam imala nakon nje gdje mi je dr rekla da oni preferiraju ispod 2,5, i sad sam na sto muka jer ne bih htjela propustiti ovaj ciklus, a lh trakice koristim ovaj put i jutros je crtica ista kao kontrolna, bacamo se veceras na posao sigurno 🥰🥰



    [lilypie.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Davos čestitam! Predivne vijesti! Neka vam je sa srećom, da trudnoća bude uredna i dosadna! 😄


  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Teresita nista najbolje da vi pokusate ovaj ciklus a ako bude plus odmah kod endokrinologa idi. Ako ne probaj vidit sa gin makar trazi drugo misljenje

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mala_mu

    Mala_mu

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    DaVos čestitam!
    Grizli… nisam trakice koristila bazirala sam se na probadanje u jajnicima i pratila moj kalendar… 
    Bazalnu nisam ni pokušavala jer radim noćne smjene pa…. neznam ni sama… nadala sam se da cu vidjeti + bez problema… al evo sad sam poludila i idem vidjeti sta kako i zašto…. ako ima kakav problem da se riješi ako se može riješiti…. 

    🍀 34 godine
    🍀 5 spontana

    [tickerfactory.com]

    malamumu6gmail.com

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Cureee hitno pitanje. 18og sam imala ovulaciju, potvrdjeno sa strane ginekologice, jer sam bila na klomifenu. Danas imam smedji izcedak i bolove u dolnjem delu stomaka. Za mengu bi bilo prerano, jer bi je trebala dobit tek nakon 1.2. Dali je moguce dobit toliko ranije menstruaciju. S obzirom da sam je do sad imala stalno na 28 dana. Hvala

    I dalje se nadamo mrvici

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.