Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Aurora dobro si napravila s duphastonima, mislim da je najbolje da vidis sto kaze gin sutra a do tada miruj, nadam se da ce stati i biti sve ok.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Aurora lezi odmaraj, noge na povišeno ili lezi na bok a jastuk između koljena da se opuštaš. Nadam se da ce sve biti u redu.
    Grizli žao mi je da je vještica stigla. Doći će dan kada neće, probaj mislit pozitivno!
    Nelyy ne vidim zbog stakla jer baca odsjaj. Ali ponovi sutra ili prekosutra. U prvoj trudnoći je meni visoka temp. Bila razlog da sumnjam u T i radila test 8dpo bila samo meni vidljiva crta. I da jutarnji urin nije pokazivao a podnevni je… Kako što neznam al test u 6h ujutro bi bio negativan a u 13h drugi test pozitivan i tako 3 dana! Držim fige da je T! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • nelyy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mika111

    Nelyy ja nista ne vidim, ali mozda ti je jos rano, probaj ponoviti test bar kada prođe 12 dana od ovulacije


    Probat cu hvala vam na odgovoru

  • nelyy

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    ljubicica123

    nelyy

    jel neka od vas vidi drugu crtu,to je 9 dpo. ?

    ja kao da nesto nazirem,probajte za 2 dana opet


    Da i ja isto ali eto ipak cu cekat mengu da vidim hocw li doci,hvala vam na odgovoru.Ako ne bude beba sad,nadam joj se brzo 😊

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Grizli bas mi je zao zbog losih vjesti  Nadam se da ce drugi put biti uspjesno. 
    Aurora cuvaj se! Mozda da uzmes godisnji da se malo odmoris. Na pocetku zna biti tako kod dosta cura.

    Meni je ok za sad, cak su mi i mucnine prestale otkad sam pocela uzimati elenatal. Do tad sam pila 400 mg folne, a u njima je 800 mg. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Aurora kako si jutros?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Aurora nadam se da si dobro draga? Jel stalo krvarenje? Si zvala dr? Javi kad ti je zgodno. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Grizli bas mi je zao radi vjestice, bas sam bila sigurna da ces uspjet ovaj mjesec, da ce se od tebe sve nekako pokrenuti, al znam da ti neces odustati, samo hrabro dalje!
    Aurora, javi nam jel sve ok? Pazi na sebe, lako za kasnjenja, posao i sve ostalo, sve se stigne al na sebe pazi.
    Ostale curke, da ne nabrajam…kako ste? Ima tko kakvih novosti?
    Ja se gripe nikako rijesiti, temp vise nema al kasalj me ubija a sto je najgore, iako sam prestala krvariti, bas krvariti, i dalje imam neki odvratni gusti smedji iscjedak. Cekam da i to prodje pa ginu na pregled, i ajmo ispocetka, nema druge.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Izgubila svaku nadu. Procurila skroz i evo prave vjestice. Dobila sam je nakon 23dana. Juce plakala ko kisa. Sama sam sebi obecala, da si necu dozvolit vise patit radi toga i ja opet… Eh… 

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Lusy bas mi je zao zbog m. Sto je ovo cure, sve same loše vijesti ovdje kod nas, mislim da je vrijeme da netko javi plusic da nas malo podigne.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.