Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro došla Zvončica :*
    Želim ti da što prije ugledaš plusić, pa da skupa tipkamo u friškim trudnicama ;)

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvoncica03

    zvoncica03

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala puno.ma hocemo sigurno :) samo da ulovimo te setajuce ovulacije ;)

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Bas danas razmisljam da li da sutra napravim test bez obzira sto M ocekujem 10.1. Pise na testu da mogu saznati 5dana prije 😄
    Iako mislim da to bas i nije tako. I malo guglam i naidjem neke prirodne metode dokazivanja trudnoce. Kao stavi se pasta za zube u casu i isto toliko urina. Ako se zapjeni i dobije plavkasta boja trudna. Pasta mora biti bijela. 😂 ima jos neka fora sa izbjeljivacem ako se zapjeni trudna. Heheh jel netko mozda isprobavao tako nesto. 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Zvoncica dobrodosla! Koliko imate ti i partner godina? Imas kakvih dijagnoza? Nek plusic ugledas uskoro!
    Chappie 5 dana prije znaci sutra ujutro mozes napraviti najranije test al to je besmisleno iskreno jer jako malom postotku cura koje su zatrudnile prirodno bude pozitivan pa se bezveze zbediras. Drzim ti fige da ne dobis M i da taj testic bude Pozitivna. Za ove home made metode sam davno cula al nikad probala. Ne znam sto bi rekla o njima

    [tickerfactory.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ja ove prirodne metode nisam pokusavala…meni je sve ok dok ne dodu par dana do menge, onda me primi znatizelja i idem radit test..nadam se da budem drugi mjesec cekala, ovaj mjesec je bilo bolno :(

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Daaa baby tako i ja, užas, znam da je nemoguće da bude pozitivno 6 dana prije, ali moram ja napraviti mozda sam iznimka 😂. Kazu mi nemoj razmisljati o tome i dogodit ce se. Kako da ne razmisljam?! To je nemoguce. Nama je ovo prvi mjesec prvi pokusaj. Imam osjecaj kao da traje  godinama. Procitala sam uzasno puno foruma, sva sam u tome, a smijesno jer do nedavno uopce nisam jos bila spremna na sve to.
    Nadam se da ce ti sljedeci biti veliki +. Svaku frendicu koju sam pitala koliko joj je trebalo kaze mi do 6 mjeseci. Jedna cak nije imala M tri mjeseca i zatrudnila je i dva mj je bila trudna nije ni znala jer joj je vec pod normalno bilo da ju nema. Skuzila je po mucninama. 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Curke, nisam mogla izdrzati, napravila sam test, M treba doci 10.1. 
    Radila sam sa drugim urinom jer sam bila nocna danas pa sam na poslu prvi put piskila. Poslat cu vam sliku testica. 🤗 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Joj zasto nece ta slika 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Plusic se vidi, slab je ali se vidi. Test je Clearblue

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Cao cure, ja dobila juce :( uhh

    I dalje se nadamo mrvici

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.