Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Petra1996

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pročekat ću još 3 do r dana pa ako ne dođe probat ponovno test i narucit cu se giniću možda se nešto s jajnicima ili hormonima desilo

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Hej cure,hvala na pitanjima,dobre smo nasdve,guramo napred 💪 samo,kao sto vidite,malo nas muci nesanica 😂
    Svjesna,rodjendan mi je devetog,ocekujem poklon vest lepu ,najlepsu 🙏 
    Grizli ,znala sam da je to tu nnegde sad na pocetku meseca 🙏🙏🙏🙏 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Aurora jadna curo s tim povracanjem 😭 
    I ja sam jucer bila skroz loše ali pripisala san to m koja je kasnila 2 dana,  i onda sinoc me uhvati groznica,  temperatura 39.3… sreca brzo je pala.
    Takoder sam prvi put dobila mjehuric na usni kao herpes, i jako je ruzan, zna li netko kako ga se najbrze rjesit? Znam da ima veze s imunitetom ali bas je ruzno 😭

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Brankica nek vam je sa srecom i da sve nalaze brzo obavite. 
    Tata ja cekam tebe… Dosli nalazi hormona sve uredno sad samo da se jos posreci pa da sad dobijem na 27dc da mozemo odma u postupak to bi bilo fantasticno.
    Za herpes je inace dobro staviti na to polovicu reznja cesnjaka i drzat 1 min pa oprat mlakom vodom i ponoviti to par puta tako brze prodje. Al nemoj ako je vec mjehuric puknuo. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Tata, mislim da ni mi necemo skoro, sinoc na kontroli grlic sakroponiran, cvrst, samo malo skracen jer je glava fuuuul nisko da nize ne moze biti, noge mi otkazuju jer pritisce zivce, a ne znam, kad je takva situacija nesto se moze brzo promijeniti, nadam se da ce se malo razmeksati ne bih voljela zabetonirana biti do kraja. Nikakvih drugih simptoma nemam, konacno vise necu da mirujem, pocet cu da se krecem, sad je svejedno kad god da krene. Posteljica je jos u dobrom stanju, plodova voda super, izgleda se malcu svidja unutra. Kad vidim ovu 39 nedjelju pere me panika 😁

    I ti si jos brzo u sigurnim tjednima ☺️

    [lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Cekalice sretno sa testovima…
    Tata i svjesna i vama sretno 💕💕💕
    Cure koje su dobile M zao mi je.. nadam se da je ova godina nasa 💓

  • miss0303

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Cure,hvala na lijepim zeljama, nadam se da cemo sve docekati taj plusic u ovog godini  :) 
    Trebala sam dobiti ovih dana M, ujutro sam koristila trakicu sa ebaya, i djeluje mi pozitivno. Iskontrolirala sam sa clear blue digitalnim testom koji pokazuje negativno.ne znam vise sta da mislim..

  • miss0303

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    miss0303

    Cure,hvala na lijepim zeljama, nadam se da cemo sve docekati taj plusic u ovog godini :)
    Trebala sam dobiti ovih dana M, ujutro sam koristila trakicu sa ebaya, i djeluje mi pozitivno. Iskontrolirala sam sa clear blue digitalnim testom koji pokazuje negativno.ne znam vise sta da mislim..


  • miss0303

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Srry na duplom postu,htjela sam sliku ucitati,ali ne ide iz nekog razloga

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Cure koje ste dobile zao mi je, a vi koje neocekujete nadam se da nece ni doc m nego veliki +

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.