Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Ne znam, danas mi je 34 DC. Kad sam radila s testom iz Mullera proslu subotu (to je bio dan najkasnije menge) bio je minus, u utorak je bio ustvari isto minus - gravignost (al se pojavilo nesto jako blijedo nakon skoro 10 min) i onda opet u cetvrtak isto gravignost - jednako blijedo, ako ne cak i manje. To s gravignost je bila jutarnja, onda u cetvrtak s Clearblue -popodnevni urin - plus i danas ovaj test Firststep je isto pozitivan. Nisam vadila betu, al ocito je tek sad dovoljno visoka da je trakica ocita.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Imam bebu, ovulacija mi je vjerojatno bila prije 20-18 dana, ne moguce da je manje.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pticatrkacica

    pticatrkacica

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Evo mene,ponovila test i minus. 
    Ali kako nema naznaka menge sad cu kupit drugi test pa ujutro ponoviti. Ova dva su bili mini gravignost trakice. 

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Lalla cestitke :) sanjam o takvoj trakici :) ostale koje cekaju puno srece :) ja htjela razveseliti muza za rodendan s plusicem, a posto nije sad mu moram nesto kupiti 🤣😂

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Hvala svima na dobrodošlici. Još jednom svima vam želim da što prije ugledate svoje plusiće,
    Mi smo tek na početku ajmo reć i tek ovaj mjesec smo se baš “predano” upustili u računanje plodnih dana. Na mobu imam neku aplikaciju koja mi kroz sve prethodne M računa plodne dane i ovulaciju a to je baš ovih dana pa smo se uhvatili “posla” ;)
    Obzirom da je moja posljednja trudnoća bila prije 7 godina a vidim da su i testovi uznapredovali zanimaju me testovi koji se mogu raditi i par dana prije M. Jel to stvarno funkcionira? Jel imao tko iskustva? Ne bi željela da mi pokaže plusić a ono sve od simptoma M pa da se lažno ponadamo :/

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Grizli hvala na odg.😘
    Pina96 dr.će mi pogledat prohodnost jajovoda laparoskopski,jer nije uspio pomoću sono HGS,uglavnom kako sad stvari stoje nema zahvata nekog.🤷

    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Iskra💞

    Grizli hvala na odg.😘
    Pina96 dr.će mi pogledat prohodnost jajovoda laparoskopski,jer nije uspio pomoću sono HSG,uglavnom kako sad stvari stoje nema zahvata nekog.🤷


    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Angie ranih testova ima dosta dobri su gravignost mini, geratherm, mullerove trakice osim njim ima i firsr sign, clearblu digitalni, sa e-bay… Uglavnom svima kojima je osjetljivost 10. Meni najbolji je bio geratherm, al cure hvale i ave ostale. Jedini kojoj mi je izazvao pomutnju 2 put sa lazno pozitivnom crtom je clearblue i zato ga ne volim uopce. Inace drugi mi nikad nisu pokazali lazno pozitivno ako trudnoce nije bilo. Sretno i da uskoro ugledas plus.
    Aurora nema glupih pitanja tu… Stvar je u tome da kod stimulaciju kakvu ja primam u mpo se krece 2-4 dc ovisi o nalazima i doktoru i protokolu. Prosli put sam krenula 2dc, pa se zato nadam da ovaj put nece biti problem sto je 3dc da mojem predvidjenom protokolu, nalazima i dr su se poklopile zvijezde. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetima :*
    Znam da nam je još možda rano za neka velika nadanja i očekivanja i općenito za testove al da znam za kasnije, svaki savjet dobro dođe. Osječam se kao da sam bila trudna u prošlom stoljeću

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvoncica03

    zvoncica03

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozz curke. Nova sam tu, dragi i ja pokusavamo intezivno zadnjih 6 mj i nikako ugledati taj plusic. Citam vas neko vrijeme i stvarno ste simpa i pune pozitive, nadam se ugodnom tipkanju s vama. Od srca vam svima zelim plusice sto prije :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.