Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Grizli jako mi je zao sto si dobila. Mislim, da cu dobit i ja uskoro, jer imam vec klasične bolove u stomaku kao i uvjek dan dva pre nego sto dobijem… Eh.. Vise srece drugi put :) pozitivno samo 😊

    I dalje se nadamo mrvici

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    Jutro curke. Dobro nam dosle nove i da sto prije ugledamo plusiće.
    Ne znam jesam sve upamtila koja je sto pisala😌
    Lala nadam se da ce za par dana crtica biti tamnija i da ces imati pravu skolsku trudnocu.
    Baby zao mi je zbog tvog minusa
    Sofi iscekujemo s tobom😉😉
    Grizli draga, nadam se da onda ovaj mjesec krecete u postupak i da je to vaš mjesec😊.
    Kod mene nista novoga, odlucili smo ipak hos u ovaj mjesec pricekati zbog tog snizenog d vitamina, sad ga uzimam redovito 2x dnevno, iduca m treba stico krajem sijecnja i onda stvarno krecemo, nema vise odgađanja.

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Grizli jesam,hvala,popustilo je skroz. 26 dc danas.. 
    Dakle imamo ove godine vec 3, lallu,miss i pticutrkacicu obecavajuce :D cekamo ponovljene testice✌ 

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Od  pocetka ove godine ** 😊

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure🙋🏽 
    Zao mi je za menge, ne trebam nista vise napisati. Drzim fige svima za iduci mjesec. Nema predaje. 💪🏼
    Kod mene nema odnosa ovaj mjesec tako da cekam mengu bez nervoze. Ovulacija bila neki dan, izadjem u kafic na kvartu i sjednem za sank i pocnu mali ovulacijski bolovi. I taman dolazi konobar kao sta ces, rekoh pivu! Maznula sam ju onako za sankom iz boce i poskrivecki nazdravila jajnicima da me nitko ne vidi. 😂😂😂

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lusy iskreno nisam se niti nadala jer ovaj mjesec kad sam imala plodne dane sam bila na putu bez muza, tako da je i pozitivan test mislim da bi muzic pomislio da sam nova sv. Marija. Haha! Nisam se uopce razocarala, samo mi je krivo da nisam bar sutra dobila jer onda bi bila 100% sigurna da idem u postupak od ponedjeljla ovako moram vidi sto ce dr odluciti. Mika pametno ste odlucili bolje si porparviti vit D maximalno pa krenut ako nista da si ti mirna. Sretno i ovaj mjesec uzivajte. Sofi pa to bi mogla biti implantacija onda 🤞🤞🤞🤞🤗🤗🤗😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Grizli

    Lusy iskreno nisam se niti nadala jer ovaj mjesec kad sam imala plodne dane sam bila na putu bez muza, tako da je i pozitivan test mislim da bi muzic pomislio da sam nova sv. Marija. Haha! Nisam se uopce razocarala, samo mi je krivo da nisam bar sutra dobila jer onda bi bila 100% sigurna da idem u postupak od ponedjeljla ovako moram vidi sto ce dr odluciti. Mika pametno ste odlucili bolje si porparviti vit D maximalno pa krenut ako nista da si ti mirna. Sretno i ovaj mjesec uzivajte. Sofi pa to bi mogla biti implantacija onda 🤞🤞🤞🤞🤗🤗🤗😁


    Nadajmo se 🙋‍♀️🤞🤞🤞

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Hej. Kako sam u cetvrtak popiskila Clearblue + (1-2), odlucila sam promijeniti test. 
    Pa sam danas ujutro popiskila plus:
    https://pasteboard.co/HV1vqmK.jpg [pasteboard.co]

    Nadam se da ce sve biti ok i da ne bude vise lazno negativnih testova. Imam jos gravignost duo pa cu piskiti iduci tjedan jos dva puta. I zovem gina da se narucim na prvi pregled. Ako se trudnoca nastavi normalno razmisljam o Niftyu jer mi je malo sumnjivo sto je tako niska beta, a toliko je proslo od zadnje menge. Drago mi je sto sam trudna, al bih radije da se desilo za kojih 6 mjeseci. Koma su mi te male razlike. Lakse je kad je prvo dijete malo veće i kad vec ima prijatelje.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Evo i Clearblue od cetvrka:
    https://pasteboard.co/HV1zegX.jpg [pasteboard.co]

    Sretno i drugim curama koje ocekuju plus. Mene je malo uhvatila depresija pa sam zato tako negativna. Valjda hormoni, a i neke obiteljske svadje.  Trebala bih se veseliti i biti sretna jer mi se ostvarila velika zelja, a na kraju sam pod stresom i uzrujana.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lalla prvo ti čestitam i zelim ti sretnu i mirnu trudnocu. Ti imas bebu ili nisam dobro skuzila? Kolika ti je beta i koliko ti je dana od O proslo? 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.