Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Hvala ti Grizli na odgovoru ❤ Iz Rijeke sam.  Prošli mj sam bila na folikulometriji pa je gin rekao da bi bilo dobro da muž napravi spermiogram jer i ja krećem s provjerom hormona.  Doktorica opće prakse kaže da zovem ginekologa i da mi on kaže za kamo je uputnica. A ja ću tražit za humanu pa ćemo vidjeti.

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Brankica moj muz radio nedavno ide na uputnici humana reprodukcija Rijeka

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    First sign negativan da negativniji ne moze biti, tako da ocekujem m

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    A uputnicu daje njegov doktor opce prakse

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Lumia

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pina96

    Benny ja koristim Ovia vec godinama i super mi je jer ima razne savjete i uvijek mi otprilike tocno racuna duljinu ciklusa. Prosli mjesec sam skinula i Glow, jer mogu uslikat LH trakice pa mi on kaze kad je pik. Glow je malo komplicirana pa se jos navikavam.
    Evo da javim samo da je moja M dosla jutros, znaci da je ovaj ciklus trajao 35 dana. Kad mi savjetujete da odem kod gin da utvrdi O, ako je inače oko 20dc?

    Moji ciklusi traju od 31 do 39 dana. Trakicama sam uhvatila 2 puta ovulaciju 23 DC. Meni je moj gin.rekao da dođem 5.dan ciklusa na folikulometriju. Još uvijek sam krvarila ali je rekao da ne smeta za vaginalni ultrazvuk i pregled. Tad mi je utvrđen folikul od 8mm na desnom jajniku. Danas sam ponovno bila (12.dan) i sad je 13mm. Rekao mi je da se dobro razvija i folikul i endometrij i da već sad počnem s odnosima. Za desetak dana očekuje ovulaciju. Možda bi bilo dobro da i ti već sad odeš ginekologu.

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Aurora odlucila sam kupit Clearblue digital na kraju. Citala sam da dosta hvale taj test (za razliku od obicnog Clearblue testa). Dobila sam  plus (1-2). Ne znam uopce kaj bi mislila. Pitala sam gina prije nego sam napravila taj CB digitalni da kaj da radim - kasni mi 5-7 dana, a da sam dobila prvo minus, pa u razmaku od dva dana jednako blijede pluseve pa je rekao da je prerano i da napravim test opet za tjedan dana. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    lotus

    A uputnicu daje njegov doktor opce prakse


    Hvala ti lotus ❤. Da,i mi smo na kraju tražili za humanu i tako dobili. Pretpostavljam da se treba naručiti? 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Brankica onda definitivno humana kbc rijeka. I posalji uputnicu za ga naruciti na ivf@kbc-rijeka.hr dobit ce termin vrlo brzo. Sretno 

    [tickerfactory.com]

  • Petra1996

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage mame, muž i ja želimo bebu i intenzivno smo radili na tome u 12, otprilike ko zečevi ali i inaće smo dosta aktivni bili i prije rada na bebici. E sad meni je u 12mjesecu menzis kasnila i došla je 35DC, a inace imam redovite cikluse na 30DC. Pripisaala sam to kašnjenje stresu od faxa ispiti su bili i doma napeta situacija i tako to, napravila i test i bilo je negativno što smo i očekivali. E sad smo radili na tome da začnemo menzis je trebala doći 31.12 i napravila sam test 2.01. naravno pokazao je negativno. Menge i dalje nema, meni su grudi bolne pogotovo kad skinem grudnjak, zasjeće me tu i tamo u maternici onako zapravo ne boli nego je nelagodno, na gačicama imam već 3 dan za redom smeđkastu mrlju dok su mi inaće gaće uvijek fuul čiste. Nikakvih drugih simptoma nemam, što se tiće temeprature stalno je od 27. Dana ciklusa 36.6 ili 36.7. 
    Šta da sad ja mislim? Da li je moguće da je lažno negativan ili mi se samo nešto uznemirilo u organizmu? 
    Hvala na odgovoru i oprostite na duljoj poruci

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Hvala Grizli! Šaljem sutra mali, sjećam se da si i ranije pisala da se ne čeka dugo. Krećemo s pretragama pa ćemo vidjeti na čemu smo i šta dalje.
    Petra, dobrodošla.  Ja sam često imala to smeđarenje i trajalo bi 2 dana i nakon toga bi stigla m. Grudi gotovo uvijek bolne tjedan dana prije m. Onaj dan kada prestanu boljeti znam da stiže. Probaj ponoviti test sutra, prekosutra. Sretno!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.