Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Cure, sretna nova svima! Zna se sta vama i sebi zelim. Ajde da nas do kraja godine bude vise za stolom. 😂😂😂😂 
    Lalla, drzim fige da nam otvoria ovogodisnje plusice! 🤞🏼❤️❤️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Sretna Nova svima, zelim puno zdravlja, plusica i visokih beta :) nadam se da bude ovo lijepa godina..meni bi trebala doci po kalendaru za 3 dana ali nisam pratila ovulaciju i sve mi je ko i prosli mjesec tako da se ne nadam plusu..svima koje cekaju puno srece zelim, razveselite me slikicom druge crtice :)

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Za 3 dana! :) Baby nadam se da će biti plusić, 🤗, ja još moram čekati 9 dana. 😓

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

     frendica mi isto kaze da se vidi. a najbolji je bio muz  on je rekao: “sta ovo malo?”

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Lalla jedva čekam da nam posaljes slikicu :)

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    A evo, nisam mislila stavljat jer je po meni smijesno kolko je slaba sjena. Al znam da bih ja voljela vidjeti da se radi o nekome drugome. Zanimljivo mi je kako je danas 30 DC, a ja sam mislila da bi moglo biti vec i u subotu. Proslu trudnocu mi se tako nekako vidjelo na 26 DC, a na 28 vec puno jace. Mozda je to pokazatelj da nije sve ok, a mozda i sve bude super. 

    https://gifyu.com/image/wktN [gifyu.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Vidim slabu crticu :)

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Bok curke sretna nova  svima zelim sve najbolje i da svi ugledaju sto prije plusice.
    Evo ja cetvrti dan pijem utrogestan i danas u gacicama imala dvije jako svjetlo roze tockice i nista vise.pijem utrogestan da bi dobila mengu jer je nemam od 18.10. Jel neko zna mozda sta bi to moglo biti? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Drage cure sretna vam nova godina, sve najbolje zelim vama i vasim obiteljima, i da sljedeću sve docekamo s trbusinama ili bebama u rukama❤🎉 
    Također svakoj od vas hvala na svakoj riječi napisanoj na ovom forumu u protekloj godini,  bez vas bi ovaj put bio nezamislivo tezak. Sretno svima jos jednom od srca ❤

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Curke sretna Nova 2019! Puno srwce, zdravlja i ispunjenje zelja svima! 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.