Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • os.tofa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Drage moje žene, prije svega želim vam sretnu Novu Godinu i mnogo pozitivnih testova. Nova sam na forumu, ali danima sam vas čitala pa sam odlučila da vam se pridružim i da sa vama zajedno očekujem plusiće. U braku sam 6 mjeseci, od prošlog mjeseca radimo na bebi, M ne očekujem 6.1. i iskreno se nadam da neće doći, plodne dane smo pokrili, M mi je redovna svakih 26-28 dana, ali eto nadam se da nećemo morati dugo čekati na jednu mrvicu. Napisala sam se dovoljno, ali samo još da kažem da smatram da ste sve pravi borci i da ste nevjerovatno hrabre i da nam želim svu sreću 😊😊😊

  • Brankica

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

     Pina96, ja sam prošli mjesec radila test (trakica iz mullera) na 2. dan kašnjenja i bio je negativan….m stigla za 2. Isti scenarij prije 6 mj. Mislim da bi ti sada trebalo pokazati barem neku sjenu. Probaj kupiti drugi test, možda ovaj kineski ne valja Znaš i sama, sve dok nema vještice možemo se nadati. Sretno!

  • os.tofa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Os.tofa, dobrodosla i ugledala plusic za nekoliko dana🤞🤗


    Hvala ti mnogo, a htjela sam i da vas pitam za te čajeve vrkuta i macina trava, ja još nista nisam počela da pijem, čula sam da znaju da poremete cikluse, ali sam takođe čula i da su dobri za buduće trudnice, pa sad nisam sigurna da li da na svoju ruku počnem da pijem

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    sofi

    Norules

    sofi

    Jutro cure, i sretna nova 😊😊 ukratko, sve si ovdje zelimo isto u novoj godini 😂✌

    Mi smo odlucili od nove godine dovrsiti sve pretrage dakle. Obzirom da smo u Istri, vjerujem da treba napraviti ovdje briseve itd sve pa se sa time treba javiti u Rijeku?
    Zvala sam sada u Rijeku onako kao nek mi netko nesto ista kaze svaka info je dobrodosla😂, ali zenska koja se javila na neki broj s neta je rekla kamo da zovem ali da vjerojatno necu nikog dobiti. Tako je i bilo😂

    Sofi u Rijeci su na godisnjem vjerojatno do 7.jel se trebas za konzultacije narucit il?
    Moguce.. Probati cu sljedeci tjedan onda.
    Da, tako je. S tim da se sad pokusavam informirat sta mi od nalaza zapravo treba, da to tamo donesem kad dodemo odmah…
    Ima li mozda netko info, ako spermiogram, briseve i ostalo sta treba napravimo privatno, oni to tamo prihvacaju? Ili treba napraviti ponovo kod njih svejedno? 😐


    Briseve možeš kod svog ginekologa,i hormone isto.Spermiogram kod njih.Priznaju sve privatno,ali nema ti smisla plaćanje ako nije hitno.Oni ti krajem mjeseca naručuju za sljedeči.Probaj zvati sljedeći tjedan ili se zaleti tamo direktno tako sam ja pa ti makar mogu dati popis svih pretraga 

  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Pina96

    Jutro cure, evo samo da javim, po aplikaciji Ovia trebala sam danas dobiti, a po Glow jucer, međutim nje jos nema.. danas je kao 35dc. Radila sam test trakicu kinesku i cini se negativan,a dosad bi vec trebao bit debeli plus zar ne?

    Kad ti je bila O? Jesi bila mozda pod stresom? Jesu te kineske trakice pouzdane?
    Mozda ti je O bila kasnije pa je zato test negativan…dosta su ti dugi ciklusi…


    Ciklusi mi uopce nisu redoviti, evo zadnjih par mj: 35, 32, 34, 36, 32, 31dc… nisam opet uhvatila pik tako da nisam sigurna kad je bila O.
    Imala sam neke simptome kao da cu dobiti prije 3 dana, bol u leđima i grcevi.. inace dobijem najvise 2 dana nakon bolova. Pricekat cu jos dan dva ako ne dođe napravit cu neki bolji test.
    Hvala Aurora i Brankica na odg ❤

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Perla hvala puno! 😊

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • os.tofa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Aurora87

    os.tofa

    Aurora87

    Os.tofa, dobrodosla i ugledala plusic za nekoliko dana🤞🤗

    Hvala ti mnogo, a htjela sam i da vas pitam za te čajeve vrkuta i macina trava, ja još nista nisam počela da pijem, čula sam da znaju da poremete cikluse, ali sam takođe čula i da su dobri za buduće trudnice, pa sad nisam sigurna da li da na svoju ruku počnem da pijem

    A ne znam sto bih ti rekla po tom pitanju…probala sam i jedno i drugo ali kratko. Macinu sam pila jedan ciklus zbog plodne sluzi ali mi nije pomogla u tom jednom ciklusu pa sam presla na ulje nocurka koje mi isto nije bas pomoglo a pila sam ga par ciklusa. Sve smo razlicite pa drugacije reagiramo…
    Bas sam spomenula da sam za docek bila s dvogodisnjom djevojcicom koju su cekali dvije i pol godine…kazu da je sve bilo ok s oboje i kad su odustali, eto plusa na testu. Nekad se cini da je sve u glavi iako je meni to nekako tesko prihvatiti…odmah mi se postavi pitanje sto je sa silovanim zenama koje ostanu trudne….da toliki stres ne ucini svoje…
    Tako da ne znam….mozes probati, ali ja bih mozda par mjeseci probala bez opterecenja i pijenja kojecega ako ti je ciklus uredan i imas ovulacije….pratis li ih nekako?


    Pa iskreno ne pratim ih trakicama, ovulacije tačno osjetim, imam bolove u donjem dijelu stomaka i primjetim pojačanu sluz, dosad sam samo radila standardno papa test i ultrazvuk, doktor je rekao da nema nikakvih problema i naravno da se ne brinem jer je normalno do godine i po pokušavati u mojim godinama, imam 27 godina, ali bez obzira svaka od nas želi da to odmah bude. Nikakve iskreno simptome nemam, grudi su mi otekle i bole, ali to se dešava pred svaku M, tako da nekako mislim da ovaj mjesec nije bio dobitni, ali ipak ću da se nadam 😊😊

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    jao upravo mi je nakon marende dosla tolika mucnina i sve sam izbacila van, a docek i 1.1. sam preplakala kao dijete, iz svima pa i meni nepoznatih razloga 😂 Koliko trazim i citam i istrazujem o svim pretragama i postupcima i svemu zaboravila sam da za koji dan  imam za dobit, ovaj ciklus sam nekako valjda od svih obaveza totalno ignorirala cinjenicu da jesmo pokrili sve plodne dane i uopce ne razmisljam o simptomima ni nicemu. Mozda bas sad iznenadi 😂😂😂

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

  • os.tofa

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    sofi

    jao upravo mi je nakon marende dosla tolika mucnina i sve sam izbacila van, a docek i 1.1. sam preplakala kao dijete, iz svima pa i meni nepoznatih razloga 😂 Koliko trazim i citam i istrazujem o svim pretragama i postupcima i svemu zaboravila sam da za koji dan imam za dobit, ovaj ciklus sam nekako valjda od svih obaveza totalno ignorirala cinjenicu da jesmo pokrili sve plodne dane i uopce ne razmisljam o simptomima ni nicemu. Mozda bas sad iznenadi 😂😂😂


    Sretno, držim fige 😊😊

  • Avatar sofi

    sofi

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Sofi, sretno i da ugledas plusic. Hoces pisnuti na test?🙂
    Os.tofa, kad vec primjetis i ovulacije, probaj opusteno….svaki mjesec imamo cini mi se 20% sanse za uspjeh pa je to za prvi mjesec ok iako smo uvijek nestrpljivi….ali pricekaj m, mozda se iznenadis pa ne dođe🤗.
    Kad smo kod povracanja, ja sam jucer isto skoro bljucnula iako je za mene to vec normalno jer mi se svako malo okrene zeludac…ugl, mm malo popio i ja cu voziti kuci…krenemo mi a on pocne stucati i podrigivati u isto vrijeme (to mi dosad nije smetalo). Hahaha, situacija je bila prekomicna, ja mu govorim da prestane a on kaze da ne moze, ja par puta imala nagon da povratim, zaustavim se 300 m od polazista, izadjem van i pokusam povratiti ali nisam mogla, nadosla od zraka….strasno…reko ti popio a ja vozim i na kraju ja skoro povratim🤣


    Hahaha jedan bolji od drugog🤣🤣 
    Mislim da cu nakon sta bude trebala doci ako bude kasnila, da se niti ne zabrinjavam ranije 🤔

    ♀️ 25, svi nalazi uredni.
    ♂️ 34, neopstruktivna azoospermia, svi nalazi uredni- nedefinirano što je uzrokovalo dijagnozu.

    3/2019 prvi spermiogram 0.
    Kasniji spermiogrami 3x 0.
    9/2019 M-Tese 0.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.